Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeczytałem na forum że od 1 lipca podobno ma być podwyżka w N. Planowałem właśnie wtedy iść do punktu N i podpisać umowę ale teraz wymyśliłem inny plan.

Dzisiaj zamówiłbym dekoder przez internet, dostałbym go w 48 godzin (?), poczekałbym do 1 lipca i ewentualnie zerwałbym umowę (bo mam na to 10 dni) gdyby od 1 lipca wprowadzili jakieś lepsze oferty. A gdyby wprowadzili podwyżki to bym nie zrywał umowy i kontynuował ją dalej :)

 

Czy to da się tak zrobić ?? Jak długo kurier dostarcza dekoder ?? I czy po dostarczeniu przez kuriera rzeczywiście mam te 10 dni na zerwanie umowy ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwał, tak zwał - chodzi o to, że nie do każdego punktu n-ki możesz oddać sprzęt w celu rozwiązania umowy

Link, który podałeś dotyczy punktów sprzedaży - tam możesz kupić sprzęt, ale nie oddasz go tam w w/w celu.

Najlepiej zadzwonić na partyline n-ki i dowiedzieć się gdzie można udać się ze sprzętem.

 

 

Edit.

na w/w liście są oczywiście też i te, w których można rozwiązać umowę - oznaczone jako "punkt serwisowy", choć ja i tak wolałbym się upewnić na partyline, żeby nie pójść ostatniego dnia i dowiedzieć się że "to nie tu", a punkt serwisowy już na dzisiaj zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kupiłem telewizje n 29,04,2011 wybrałem dekoder turbo z 149zł i do dziś niema opcji turbo na dekoderze więc zadzwoniłem do n i okazało się że sklep oszukał bo powinmem zapłaćić za dekode 99zł ktury dostałem dekoder a zapłaciłem za dekoder 149zł a mam pakiet za 89zł?

 

mam pytanie może ktoś miał taką sytuacje ze został oszukany przez sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co masz na umowie, jaką promocję, na ile miesięcy, i jaki dekoder, to powinno tam być zawarte.

To że nie ma oprogramowania Turbo to zwykle norma, to oprogramowanie pobierze się na dekoder z opóźnieniem albo możesz zadzwonić do BOA i powiedzieć że kupowałeś w promocji z dekoderem Turbo to Ci aktywują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, zaraz rękoczyny...

Może jakieś nieporozumienie...

Trza wyjaśnić... zajrzeć do umowy, zadzwonić na partylajn, pójść do punktu, w którym podpisałeś umowę...

Szczerze wątpię aby sprzedawca specjalnie Cię naciągnął[/

 

ale i za antene zapłaciłem 200zł a cena anteny chyba jest 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i najważniejsze to trzeba było przeczytać to co się podpisuje. Jest tam wyraźnie napisane jaki otrzymuje się dekoder, jaka promocja itp, itd. A tak swoją drogą to @A-C+ napisz czy w ogóle masz dekoder z serii CLRA, bo jak nie to faktycznie o turbo możesz zapomnieć.

 

tak mam dekoder CLRA do turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...