Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Na forum n-ki piszą, że tak. W regulaminie nie ma żadnych zapisów zabraniających korzystania z tej promocji więcej niż raz. Więc na dobrą sprawę można co pół roku tak brać nFilm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dotycząca przedłużenia promocji na kanał Nfilm /takie dostałem info/ :D

 

"Panie Mariuszu, zgłosiłem opcje nFilmHD do wyłączenia. Kanały zostaną wyłączone końcem lipca, od sierpnia Pański abonament będzie wynosić 48 zł.

Istenieje możliwość ponownie włączenia opcji nFilmHD na okres 6 miesiący za 9,90 od sierpnia 2011 (będzie aktywna do stycznia 2012).

Aby aktywować proszę wyrazić zgodę na poniższe warunki:

1. Promocja trwa do końca miesiąca w którym ją uruchomiono + kolejne 6 miesięcy

2. Po okresie promocyjnym usługa przechodzi na warunki standardowe.

3. Skorzystanie z promocji oznacza udzielenie Abonentowi ulg i w przypadku zerwania umowy w okresie oznaczonym zwracana jest ulga z tytułu tej oferty."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wątku: viewtopic.php?f=8&t=21274 :

 

jak widać trochę słaby sygnał ale powinno być bez problemu. Możesz zobaczyć jaką jakość będziesz miał na kanale AXN-sci fi nadawanego z transpondera TP.

 

Słaby sygnał? Mam stałe 4.5/5.

 

 

Jeżeli chcesz korzystać z pełni możliwości jakie daje Trurbodeoder n to powinieneś zainstalować konwerter Twin a do tego antena 60cm słabo się nadaje. Wszystko od 80cm wzwyż będzie dobre,

 

No właśnie, też sobie teraz przypomniałem o konwerterze Twin, więc i tak czeka mnie wymiana anteny. Mieszkam pod Warszawą, sygnał jak mówiłem ok. 90%, zatem czy antena 80 cm oferowana przez n będzie wystarczająca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy, ważne z jaką siłą odbieramy różne transpondery, obecnie jak patrzyłem to najsłabszy sygnał jest na kanale 42 AXN Sci-Fi, mam 76%. Dla porównania na: 3 TVN HD - 100%, 11 BBC HD - 100%, 30 AXN HD - 100%, 111 - Eurosport HD - 100%, ESKA TV - również 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam, znajomy chciałby wziąć sobie N-ke i na dwa TV. Jakie są ceny i pakiety oraz jak to wyglada z 2 TV jak w Cyfrowym Polascie 2 dekodery 2 karty ? Co powinien wiedzieć od podstaw ?:) Niestety nie dał się namówić na CP chyba ze ceny go odstraszą:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...