Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jak miałem enkę na kanale Eurosport HD (który najczęściej oglądałem) był stały, malutki poślizg dźwięku do obrazu, przez co transmisje tenisowe nie nadawały się do oglądania. Już kiedyś o to pytałem, lecz nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi.

Już kiedys o tym pisałem że takie problemy występowały jeszcze na Eurosport SD i czasem pojawiają się na Eurosport HD, ale dzieje się tak wszędzie i jest to stan przejściowy. Np. wczoraj podczas snookera dźwięk wyprzedzał obraz i wspominali o tym nawet komentatorzy że technicy Eurosportu pracują nad rozwiązaniem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki lepsze bo:

- umowę można wypowiedzieć po roku.

- umowę która przeszła na czas nieokreślony można wypowiedzieć w 1 m-c zamiast 3 m-cy.

- dostajesz jakiś gadżet - pilota dla dzieci, albo zestaw kabli

Warunki gorsze bo

- czekasz min.24h na dostawę sprzętu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przez nSklep, czy przez Telefoniczne Centrum Sprzedaży, gratisy masz te same.

Obecnie jest to pilot do wszystkich promocji, i DVB-T Stick do Full.

Te 12 miesięcy biorą się z racji zawierania umowy poza siedzibą przedsiębiorstwa(m.in. APS) i dlatego umowa ma inne warunki z racji prawnej.

W APS nie dostajesz gratis pilota dla dzieci(ew. sticka) i z umową siedzisz przez 24 miesiące.

Jeśli chodzi o rozwiązywanie umowy po ów 12 miesiącach - nie pytaj mnie, nie robiłem tego nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam N box recorder jeśli kupie podwójny konwenter z zezem na astre to czy zyskam jakieś ciekawe kanały???

Przede wszystkim niemieckie stacje typu RTL, RTL2, Sat1, PRO7 i wiele innych. Dodatkowo w HD: Arte HD, ARD HD, ZDF HD (na wielu dekoderach lubią się przycinać), Anixe HD, ServusTV HD. No i jeszcze niemiecki Sport1, dawniej DSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

 

mam pytanie odnośnie umowy z n:

 

Stałem się posiadaczem tej platformy 02.12.2010 (Umowa na 24 miesiące ze stałą opłatą 48 zł oraz biały nbox).

Czy mogę zwrócić n (ile mam czasu) ewentualnie przejść na świąteczną promocję n z umową na 13 miesięcy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh kanały już oglądam... ,ale ponoć jest tak, że można odstąpić od umowy w ciągu 30 dni, ale wtedy telewizja n nie zwraca poniesionych kosztów aktywacji. jest takie coś w ogóle?

 

a czy ewentualnie można przejść na nową promocję? Słyszałem gdzieś, że jeżeli w ciągu miesiąca od podpisania umowy wyjdzie nowa promocja to można jeszcze się na nią "przesiąść", ale czy jest tak w n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh kanały już oglądam... ,ale ponoć jest tak, że można odstąpić od umowy w ciągu 30 dni, ale wtedy telewizja n nie zwraca poniesionych kosztów aktywacji. jest takie coś w ogóle?

 

Tak. Przestajesz płacić, nka nalicza Ci karę w wysokości udzielonych ulg i umowa jest rozwiązana - jesteś zainteresowany ;-)

O innych opcjach nie słyszałem. Regulamin ogólny masz tutaj: http://n.pl/fileadmin/pdf/regulamin_swi ... _uslug.pdf

 

Oto poznaliście kolejny plus zawierania umów na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...