Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

1. Jaką pojemność dysku ma zwykły recorder? Oraz czy kanały SD (takie jak Sportklub) zajmują dużo miejsca, gdy je się nagrywa?

2. Czy na liście są Lider TV, Kurd1, Kanal 4 Kurd, Iran FMTV, Iran MNTV, Persian Film, Gem TV (Hotbird) oraz Telesur, Rede Record (Astra 1)

3. Czy zdarzały się Wam zwiechy białego albo zwykłego recordera?

4. Jak szybko przełącza stacje SD-SD oraz SD-HD?

5. Czy nie ma żadnych problemów z programowaniem nagrań ze stacji bez EPG?

6. Jakie są kary za zerwanie umowy?

7. Jakie są funkcje ustawień proporcji obrazu (czy jest przycinanie do 4:3)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 250 GB łącznie, z czego chyba niecałe 100 GB na nagrania własne, reszta jest zarezerwowana dla VOD. Nie pamiętam dokładnie, bo recorder pokazuje procentowo ilość miejsca na dysku.

3. Zwiecha recordera nastąpiła u mnie tylko raz po pierwszej aktualizacji softu. A i to na starszym modelu. Gdy z powodu awarii, wymieniłem recorder to żadnych zwiech już nie miałem.

4. Jakaś sekunda. Nie wiem nie liczę, bo dzieje się to naprawdę szybko.

5. Oczywiście że nie.

6. To pewnie zależy od promocji w jakiej weźmiesz Nke. W każdym razie w regulaminach tych promocji jest to opisane (regulaminy znajdziesz na stronie N).

7. Tutaj też na stronie N w instrukcji obsługi znajdziesz info. W każdym razie jeśli masz telewizor panoramiczny to masz m.in. powiększenie (gdy jakaś stacja nadaje w letterboxie) lub rozciągnięcie (jak ktoś lubi bulimię :) ). Niestety na "14:9" Sportklubu nic się nie poradzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Dokładnie to dla własnych nagrań jest 80 GB. Biorąc pod uwagę jakość Sportklubów to można nagrać chyba z miesiąc, ale np. 2h filmu HD to już nawet 6-8% miejsca na HDD potrafią zająć.

Ad.2. Na stronie nki znajdziesz wykaz dostępnych kanałów... może trochę nieaktualne ale zawsze.

Ad.5. Problemów z nagrywaniem bez EPG nie ma, trzeba się tylko trochę ponaciskać przycisków na pilocie.

Ad.7. Z opcji obrazu masz do wyboru: bez zmian (do oglądania 4:3), rozciągnięcie (bulimia) i powiększenie (z letterboxa robi 16:9 z utratą jakości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dodadzą nowe kanały do istniejących pakietów, wtedy nic nie trzeba dokupywać, albo zrobią opcję dodatkową jak np. nFilm czy HBO i wtedy trzeba będzie tą opcję dokupić.

 

Ale na razie nie wiadomo czy w ogóle w najbliższym czasie się pojawią jakieś nowe kanały w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy po nagraniu programu na dekoderze hd z cyfrową nagrywarką (oryginalną n-ki), można dany nagrany program przegrać na Pendrive, płyty lub inne przenośne nośniki danych aby potem oglądać dany program na swoim komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31 marca mam odblokowane Filmoxy i Cinemaxy. N-ka sama mi je wyłączy czy muszę do nich dzwonić lub w ica sam wyłączyć?

Akurat o tym to ty sam powinieneś najlepiej wiedzieć. Jeśli brałeś jakąś promocję to zapewne wszystko masz opisane w regulaminie. Ale jak znam życie to pewnie sam musisz wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...