Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BSLA to dekoder PVR z dyskiem 250GB i na nim działa tylko soft BLUE

CLRA to dekoder z dyskiem 500GB na którym aktywny jest niby 250GB z nakładką CARBO, a za dopłatą zmienia się w TURBO

CLRA to też odrazu TURBO jak zakupisz odrazu pakiety z dekoderem TURBO

Jak bierzesz umowe na zwykły recorder to albo dostaniesz BSLA albo CLRA i wpływu na to nie masz, ale czasami można poprosic o CLRA są generalnie cichsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie do końca tak to wygląda, a dokładnie modele masz tutaj:

 

tzw. STARY BIAŁY - nazywa się ITI-5800S i ma dwie wersje sprzętowe - BSKA ; BXZB

 

2. ADB 5800SX n-box HDTV Recorder

- tzw. STARY CZARNY - nazywa się ITI-5800SX i ma trzy wersje sprzętowe - BSLA ; BZZB ; CHTC

 

3. ADB 5720SX n-box HDTV Turbo

- tzw. CZARNY - nazywa sie ITI-5720SX i ma dwie wersje sprzętowe - CLRA i DGCB

 

4. ADB 5720SX n-box HDTV Monsterbox

- tzw. NOWY CZARNY - nazywa sie ITI-5720SX i ma jedną wersję sprzętową - DGCT

 

5. ADB 2850ST n-box HDTV Combo

- tzw. BIAŁY - nazywa się ITI-2850ST i ma jedną wersję sprzętową - CSTA

 

6. ADB 2849ST n-box HDTV Combo

- tzw. NOWY BIAŁY - nazywa się ITI-2849ST i ma jedną wersję sprzętową - DFKB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Różnie bywa. Teoretycznie do 48 h wysyłka (chyba że w danej promocji jest napisane inaczej), praktycznie ludzie nawet po dwa tygodnie czekają. Wszystko zależy od obłożenia i szczęścia.

ad 2. Podpisanie umowy, bo tego samego dnia jest puszczany sygnał aktywacyjny (również w teorii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue_voyager. Nie zawsze musi tak być to że masz ponad tyś. postów to nie możesz wyjaśniać że wszystko wiesz. Podałem dni na średnio bo wiem że się pojawi wcześniej lub później, na forum tu są przybliżone ceny, dni itp, raz się sprawdzają innym razem nie K P W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "do pięciu dni". To żadne średnio, czy coś w tym rodzaju. Twoja odpowiedź sugeruje, że trawa to nie dłużej niż pięć dni, co jest ewidentną nieprawdą, bo czasami czeka się ponad dwa tygodnie, poczytaj forum n-ki, to się przekonasz. Chcesz być dobrze rozumiany to wyrażaj się precyzyjnie.

Błędna jest też uwaga o momencie aktywacji. Podłączenie nie ma tu nic do rzeczy, istotna jest data podpisania umowy kurierowi.

 

Zupełnie nie rozumiem natomiast uwagi o ilości postów, co to ma dorzeczy?

 

Czyli jeżeli w pt po południu złożę zamówienie to nie powinien przyjechać wcześniej niż w środę?

 

też niekoniecznie, ja np czekałem tylko dwa dni robocze. Nie ma reguł, wszystko zależy od szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dziś promocyjny zestaw n - " Swiat HD 3 m" mam pytanie :co muszę sam dokupić

1. czy w zestawie jest kabel hdmi?

2. jaką antenę i konwerter polecacie - ponoć antena 90 jest optymalna i do niej chciałbym dokupić jakiś konwerter monoblock dodatkowo na astrę

3. czy coś jeszcze będę potrzebował (mam już zainstalowany przewód antenowy i maszt no i tv :jupi: )

4. jakbym sam chciał montować antenę to też potrzebuję jakiś miernik ?

bardzo proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie n-ka radzi sobie z zamowieniami? Wyrabiaja sie w te 48h?

 

Bo mi przy probie przedluenia gadali ze recoderow czy turbo w calej polsce nie ma, wiec jestem ciekaw jak sie to ma do nowych zamowien. Zamowilem wczoraj i sie zastanawiam czy jutro kuriere bedzie, inaczej bede mial ponury weekend :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania - zastanawiam się nad Turbodekoderem (i w ogóle ofertą n) - jest jakieś oznaczenie serii, którą pownienem wybrać "bardziej" niż inną? Wyczytałem, że turbo są dwa modele:

3. ADB 5720SX n-box HDTV Turbo

- tzw. CZARNY - nazywa sie ITI-5720SX i ma dwie wersje sprzętowe - CLRA i DGCB

I czy owe dekodery wyświetlają napisy na HBO HD w formacie DVB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...