Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ofertę masz na stronie nki. Jak Ci napisałem da się, ale nie zrobisz tego z dnia na dzień - czyli dzisiaj wypowiadam umowę po 8 dniach, a jutro zawieram nową. Musisz swoje odczekać - z miesiąc minimum.

 

Witam,

 

Z taką operacją nie ma żadnych problemów. Sam zamówiłem przez internet i po dostawie okazało się, że dekoder jast bardzo głośny (BSLA). W ciągu 10 dni od podpisania umowy poszedłem do APS i odstąpiłem od umowy, oddałem sprzęt i od razu podpisałem nową umowę (na CLRA). Nikt o nic nie pytał ani nie kazał czekać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź padła wiele razy na forum n. Nie ważne kiedy przychodzi faktura i do kiedy jest termin, n traktuje jako zapłacona w terminie jeżeli jest zapłacona do końca miesiąca. Poza tym, każdy ma swoje indywidualne konto, a więc można płacić bez faktury z dowolnym tytułem przelewu, ba można robić nadpłaty i te pieniądze nie przepadają. Przy nowej fakturze pieniądze brane są z nadpłaty, a dopiero potem jest oczekiwanie na pozostałe środki. W ten sposób jeżeli ktoś ma stałą cenę w promocji i nie korzysta np z premier, to może zapłacić za rok z góry, a n co miesiąc będzie z nadpłaty pobierać. Jeżeli chcesz więc mieć to z głowy płać bez faktury, na numer konta który masz na umowie i będzie gites :) BTW z tego co pamiętam sygnał odcinają po dwóch miesiącach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...