Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 grudnia złożyłem on-line zamówienie na "wielką rewolucję" z gwarancją dostawy do końca roku. Mamy już 2011 i kuriera ani widu ani słychu... :wink:

 

A chciałbyś dostać 28 grudnia i mieć 2 dni darmowego oglądania? Ja bym się cieszył, bo będziesz miał prawie MIESIĄC gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super policzone, z tym że to porównanie ma jedną podstawową wadę :) Porównujesz dwa okresy czasowe i piszesz, że WR jest lepsza bo płacisz 1500 zł mniej. Super ale co przez pozostałe 11 miesięcy, nie masz TV, nie płacisz za nią czy co? :) Jak już to możesz porównywać gdy policzysz WR za 24 miesiące czyli trochę ponad 1300 zł. I właśnie za ten prawie tysiac zł więcej przez dwa lata masz nFilmy, HBO, Cinemax, Filmbox, nSeriale, PictureBox. Czy warto kwestia indywidualna, ja mam Full'a i uważam, ze oferta za 99 zł jest b. dobra :) Zresztą ja obstawiam, ze jeżeli będziesz za rok chciał przedłużyć umowę to za 48 zł już się nie da mieć wszystkich pakietów ;)

 

Każdy przelicza po swojemu bo dla każdego co innego jest ważne... oczywiście że w WR masz dostęp do TV krócej a w przypadku FULL dłużej...ale już niedługo ruszy w większym zakresie DVBT - a co będzie za rok? Któż to może wiedzieć tak mocno się zmieniają telewizje, że może być różnie zarówno na plus jak i na minus... Nie mniej jednak w powyższym przeliczeniu chodziło mi przede wszystkim o to, że w moim rozumieniu wykupienie softu TURBO do nboxa nie jest przepłacaniem (dlaczego wyjaśnione wyżej - w moim rozumieniu ważności pewnych spraw :D) - co nie znaczy, że inni nie mogą sądzić inaczej :)

 

Szkoda tylko, że nie ma tego softu nieco tańszego - tak jak to było podczas jego wprowadzania - 99zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że dostaje dekoder CLRA w promocji "wielka rewolucja", wykupuje soft TURBO. Za 13 miesięcy chciałbym multiroom.

Czy soft TURBO pozostaje na stałe w dekoderze?? Załóżmy że w trakcie tych 13 miesięcy nastąpi awaria dekodera wymieniam na nowy czy muszę ponownie wykupić soft?? Czy wykupiony soft jest przypisany do mojego nr abonenta??

Czy jak to wygląda ze softem przy rozbudowie o multiroom??

Czy będę musiał złożyć 3 miesięczne wypowiedzenie umowy?? Jak ogólnie wygląda przejście dotychczasowych abonentów na multiroom (koszty 2 dekodera itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiadomo, jak będą wyglądały warunki nM HD za 13 miesięcy.

Turbo będziesz miał niezależnie od tego, ile razy wymienisz dekoder, masz go zapisanego w umowie(aneksie) i będziesz go miał do końca umowy.

Przy aktywacji nMultiroom HD dostajesz na dekoder tzw. konfigurację 5 i po jej otrzymaniu następuje instalacja oprogramowania do nM HD. Obecnie soft różni się troszeczkę od tego jaki mają Turbo bez Multi(szczególnie boli mnie brak ID3Tags).

Jeśli przez internet - masz 1 miesiąc wypowiedzenia, nie czytałeś regulaminu promocji którą zamówiłeś? Teraz stali abonenci mogą przejść na nMulti jeśli mają do końca umowy 3 mce lub umowę na czas nieokreślony, cen nie znam, czas dostawy jest nawet krótszy niż te 14 dni dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wykupiony soft jest przypisany do mojego nr abonenta??

 

Mniej więcej. Ja wymieniałem nboxa bo padł i w ciągu 2h dostałem na nowy soft turbo.

 

Czy jak to wygląda ze softem przy rozbudowie o multiroom??

 

Soft to jedno, a oprócz tego są różne konfiguracje ładowane oddzielnie. Przykładowo jak chwilowo rozwiązali problem z YT to pojawił się komunikat "Otrzymałeś nową konfigurację. Wybierz OK aby ją załadować". Następnie nbox się zresetował i pojawił się działający YT. Podobnie jest z MR. Dostajesz nową konfigurację nr 5 i opcje MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej raczej nie będzie za rok, bo cena 48 za wszystkie pakiety w n jest już od półtora roku (tak samo jak np FULL za 99 zł). W międzyczasie była podwyżka cen pakietów, a pewnie w przysłym roku będzie kolejna, bo tak wróble ćwierkają i nie da się dodawać kanałów bez końca nie zmieniając cen. Dlatego moim zdaniem za rok będzie drożej, ale to tylko moje zdanie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dziś jestem abonamentem telewizji N :D.

Mam kilka pytań odnośnie tej telewizji.

Otóż miałem dostać ją dopiero w połowie stycznia a otrzymałem dziś, za to wielki ukłon w stronę N-ki.

Tylko po podłączeniu jej do zasilania oraz podpięciu anteny satelitarnej Hot Bird wyskakuję mi że mam odczekać 24H? Czy to dobrze?

Antenę wykupiłem od Cyfry+ na własność. Siła wychodzi mi 84% zaś jakość 62%. Czy to mało czy wystarczająco?

Cyfra+ odpiera mi dobrze. Mam tam zielony pasek. Trochę brakuję do max sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje Ci się ekran aktywacyjny, tak ma być. Dzwoniłeś do BOK-u czy mają Twoją umowę w systemie? Może przyspieszą aktywację.

Infolinia n mówi, że jakość powinna być min. 60%. Oczywiście im większa tym lepiej, bo masz wtedy zapas na złą pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już ponad 24h mam ekran aktywacyjny. Dwa tel do BOK. Umowa w systemie.

Sygnał 80/100 BER 0.0E0

Reset z karta tez nie pomaga.

Jeżeli do jutra nie aktywuje się mam wymienić dekoder. Mam serii BZZB... czy wymienią mi na CLRA...?

Czy wymiany dokonuje każdy punkt sprzedaży n-ki czy tylko wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany BZZB na CLRA, to może być problem, bo jakoś to tak jest, że wymienia się dekodery na ten sam model, nie chcą wymieniać na inny. A z tą aktywacją, to rzeczywiście niedobrze, że to trwa tak długo, coś musi być nie tak, niewykluczone, że właśnie z dekoderem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w tym okresie zimowym bardzo dużo osób narzeka na długą aktywację dekoderów n. W zeszłym okresie zimowym, kiedy ja brałem n, obraz zaświecił 30 minut po podłączeniu.

Powodem takiego stanu rzeczy może być duże zainteresowanie ofertą przez klientów. Ludzie kupują dekodery i czas aktywacji może się wydłużać bo system nie wydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...