Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów przedłużał na przestrzeni ostatniego miesiąca umowę z "n"? Waham się pomiędzy pozostaniem z nimi a przejściem do C+? Mam jeszcze 2 miesiące do końca umowy, mam nbox recordera i 4 pakiety podstawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy jest możliwość układania samodzielnych list kanałów , kanały w takiej kolejności jak ja chcę ?

2.Czy jest możliwość jednoczesnego odbioru satelity Astra i Hotbird ? .

3.Czy jest możliwość aby chodziły dwa tunery razem na jednym talerzu -- Samsung i tuner N ( dwie satelity Astra i Hotbird , tak jak w CP ) ?.

4.Czy będę miał około 400 stacji radiowych z satelity , tak jak w CP ?.

Przymierzam się do spróbowania N i te wiadomości będą mi wielce pomocne . Dzięki za okazaną pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi:

1. Nie.

2. Tak, pod warunkiem, że dołożysz dodatkowy konwerter przy antenie, tzw. "zez".

3. Jest. Pewnie potrzebne będą tutaj dwa konwertery typu Quad. Jaki to ma być tuner od n?

4. Powiedzmy, że tak, ale wszelkie nowe kanały, jakie będą pojawiać się na satelicie, to żeby je odebrać, trzeba będzie poczekać aż operator dokona aktualizacji listy. Nie zawsze n-ka uwzględnia nowe kanały, ale z reguły tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem to kanały radiowe nie są dostępne w każdej chwili i takie jakie chcę w danej chwili .

Czy będę miał do dyspozycji 8 list ulubionych , bo jak inaczej posegregować kanały tematycznie :

1. Film - z Astry i Hotbirda na jednej liście tak jak mam teraz ?.

2. Sport.

3. Dokument.

4. Muzyka .

5. Dla kobiet .

6. Dla dzieci .

7. Ogólny .

8 . Rozrywka .

Tak mam na Samsungu . Czyli wnioskuję że poukładam kanały dowolnie , ale np. kanał z numerem 607 jak ustawię go na pierwszej pozycji to włączę do na pilocie przyciskiem nr.1 , a kanał 465 ustawię na pozycji drugiej i też włączę go przyciskiem na pilocie nr.2 , czy dobrze rozumuję ?. Proszę o wyczerpującą odpowiedź .

Z góry dziękuję i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą nBoxa nie odbierzesz stacji radiowych nadawanych z satelity, ponieważ na liście kanałów nie ma żadnego radia, możesz podłączyć dekoder do internetu i odbierać stacje internetowe (osobna lista dostępna po podłączeniu nboxa do internetu).

Możesz utworzyć 4 listy kanałów i nadać im dowolną nazwę, nie można zmienić numeru kanału, więc jeśli przeniesiesz jakiś program z pozycji 400 na 1 to i tak będziesz musiał wybrać na pilocie 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przedstawia się to za ciekawie , miałem nadzieję że ten osławiony tuner ,, turbo ,, więcej potrafi .

Z tego co widzę to gdy internet mam na górze w pokoju , a tuner i TV na dole to już z radia nici , szkoda .

Dochodzę do wniosku że tuner Samsunga jednak lepiej się sprawdza jako tuner uniwersalny .

Dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, mam kilka pytań:

 

1. Chodzi o promocję nr 3, czyli 48 zł wszystkie pakiety przez 13 miesięcy. Czy cały okres umowy będę tyle płacił ?

2. Czy jak wezmę dekoder n bez nagrywarki, to muszę mieć Telewizor HD, czy mogę mieć kineskop ?

3. Jak jest z własnymi listami kanałów ?

4. Ile trwa okres wypowiedzenia ?

5. Czy jest możliwość wykupienia usługi internetu, jeśli tak to prosi łbym o adres do jakiejś strony gdzie można to zobaczyć.

 

To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dzisiaj !

 

 

Dla każdego klienta, który podpisze Umowę w promocji Full i Hollywood dodawany będzie bezpłatnie zestaw Telewizji na Kartę z doładowaniem (dekoder+karta):

 

- Do Umów zawartych w promocji Hollywood – doładowanie na okres 6 miesięcy

 

- Do Umów zawartych w promocji Full – doładowanie na okres 12 miesięcy (na cały rok).

 

 

 

Oferta dostępna będzie dziś w telefonicznym Biurze Obsługi Klienta. Szczegółowe informacje dostępne pod numerem:

 

 

# Centrum Sprzedaży

# 801 0 55555

# z kom: 12 291 55 55

# *70 80 90

 

Liczba zestawów TNK ograniczona. Nie czekaj!

 

 

Informacja pojawiła się na nhdtv.pl. Oferta całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...