Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

F1 tez nadaje w rozciagnietym 16:9 i nie wygląda to ciekawie do oglądania na telewizorze 4:3 :x

 

Ja miałem wrażenie że koła do bolidów przykręcili takie jak np. od "Syreny" wąskie to to i wysokie a cały bolid wyglądał jak kosiarka do trawy z pewnej reklamy :evil: fatalnie się na to patrzy na zwykłym TV :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozciąganie musi się skończyć :!::!::!:

Fatalny taki obraz, mam odruchy wymiotne jak na to patrzę !!!

Nie można by zwyczajnie puścić obrazu panoramicznego? Przecież ten, kto ma telewizor panoramiczny to zwykle posiada opcję dostosowania obrazu do ekranu.

Myślę że najwyższy czas zacząć pisać maile do CP i dać do zrozumienia że takie "uszczęśliwianie" to już przeciąganie struny, albo jak kto woli - przeginanie pały !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak transmisja z tymi paskami była o niebo lepsza niż ta którą przeprowadza TVP ze skoków. Po prostu tak będzie już przyszłość i pora powoli wymieniać tv na panoramiczne :wink:

 

Polsat Sport ma lepszą jakość od TVP jeżeli chodzi o transmisji, też się z tym zgodzę ale z tym rozciąganiem obrazu to przesada, przecież gdyby nadawali normalnie format 16:9, to byliby zadowoleni i posiadacze panoram i posiadacze 3/4 (którzy mieliby dodatkowo 2 czarne paseczki, ale przynajmniej nie zniekształcony obraz).

Jestem za postępem ale na razie nie widzę potrzeby wymiany mojego sprawnego telewizorka na lcd-eka tym bardziej że jeszcze nie ma w CP oferty HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał LŚ to wielkie przedsięwzięcie telewizyjne - codziennie 7 godzin transmisji!

 

Telewidzowie Polsat i Polsatu Sport zobaczą na żywo widowisko sportowe na najwyższym poziomie. Obraz pokażą aż 23 kamery, obsługiwane przez dwa najnowsze wozy transmisyjne, które przystosowane są do produkcji w systemie HD. Sygnał trafi do kilkudziesięciu krajów świata.

 

:arrow:http://polsatsport.tv/news/1203_4172.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak transmisja z tymi paskami była o niebo lepsza niż ta którą przeprowadza TVP ze skoków. Po prostu tak będzie już przyszłość i pora powoli wymieniać tv na panoramiczne :wink:

 

Polsat Sport ma lepszą jakość od TVP jeżeli chodzi o transmisji, też się z tym zgodzę ale z tym rozciąganiem obrazu to przesada, przecież gdyby nadawali normalnie format 16:9, to byliby zadowoleni i posiadacze panoram i posiadacze 3/4 (którzy mieliby dodatkowo 2 czarne paseczki, ale przynajmniej nie zniekształcony obraz).

Jestem za postępem ale na razie nie widzę potrzeby wymiany mojego sprawnego telewizorka na lcd-eka tym bardziej że jeszcze nie ma w CP oferty HD.

 

Ludzie,nie macie bladego pojecia o czym piszecie!!!To wlasnie jest prawdziwe 16:9,a nie te z pasami,ktore serwuje TVP przy skokach,czy tez serialach.Telewizory panoramiczne to juz standard na rynku od bardzo dawna.Moj pierwszy panoramiczny ma juz 8 lat,a nie bylem wcale prekursorem,bo ze 2 lata sie przymierzalem do zakupu.Owszem ceny byly spore,dlatego tyle to trwalo i kupilem wtedy tylko 28 cali.Te rozciaganie nie powoduje utraty jakosci,w przeciwienstwie do transmisji z pasami.Nauczcie sie podstaw,a pozniej krytykujcie i slijcie sobie te maile do CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Polsxat sie wzial za 16/9, ale mogliby to robic tak jak trzeba. Czyli zeby nadawali sygnal dla dekodera ze to leci w 16:9 zeby TV mogl to automatycznie wykryc, no i znaczek zeby byl regularnych wymiarów.

Ale i tak super ze cos robia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac ja tego nawet nie widzialem :oops: .Nie ogladam Polsatu,a F1 ogladam gdzie indziej :wink: ,ale z opisu wskazywalo na 16:9.Nie sadzilem,ze Polsat wprowadzil swoj wlasny format.Wyglada jednak na to,ze i tak jest on blizszy 16:9 niz to czego oczekuja poprzednicy...

 

Z tym obrazem to jest porąbane. Oni dostają sygnał 16:9, w Polsacie głównym obcinają boki i dają 4:3 albo 14:9, natomiast na PS 16:9 jest rozciągnięte do 4:3 i na to pakują logo. Także jak w TV ręcznie przełączy się na format 16:9 to obraz jest ok, ale logo jest zniekształcone. Dotyczy to F1 jak i siatkówki. Ot cały polsat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj zaczynają się finały ligi światowej.PS będzie transmistował wydarzenia od 16 do 23.Przed meczem studio a po każdym meczu dokładna analiza meczu prowadzona przez Ireneusza Mazura.Mateusz Borek będzie prowadził studio przed halą w katowicach(dla mnie to jest zaskoczenie-Borek to jest od piłki).Oczywiście w hali też będzie studio meczowe.Jestem ciekawy jaką jakośc wybiorą technicy od Polsatu i czy będzie ta sama jakość obrazu na obu kanałach Polsatu,czy na otwartym Polsacie będzie inna niż na Polsacie Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeci telewidz kibicował wczoraj Polakom!

 

Prawie 6 milionów widzów (w grupie 4+, najwyższa widownia łącznie w Telewizji Polsat i kanale Polsat Sport) dało się ponieść niezwykłym emocjom w kulminacyjnym momencie wczorajszego meczu, kiedy biało-czerwoni zdobywali przewagę nad reprezentantami Francji.

 

:arrow:http://polsatsport.tv/news/1203_4182.htm

 

Kolejny rekordzik PS! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...