Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Fiant- masz szczęście żeś to dość inteligentnie odszczekał bo już byś czytał "kilka" cierpkich słów skierowanych pod Twoim adresem :wink:

 

A dziękuję :wink:

Tak to jest, jak człowiek się źle wyrazi :D Potem trzeba się tłumaczyć :D

 

 

@koleś

Masz rację, że inne kanały wykupują "wszystko inne". Tylko gdyby były 3 stacje a nie 13, to te "wszystko inne" stworzyłoby bardzo dobry kanał.

Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby PS miał to co miał (Bundesliga, LM, caly Puchar Uefa itp.) i gdyby dodał to co dodał to uznawany byłby za najlepszy kanał sportowy (bo C+ jest typowo piłkarska).

 

A jak jest, wszyscy widzą :D

Czekam, aż każda kablówka stworzy swój własny kanał sportowy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz macie co Chcieliście dużo siatkówki i koszykówki i jakaś tam piłka nożna z niższej półki. Pisaliście że nie wszyscy piłką nożną żyją i włodarze CP Wasze marzenia jakby spełnili.A kto chce dobrą piłkę oglądać to musi iść niestety do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobala mi sie relacja + studio F1 jak oceniacie przenosiny z TV4 do polsatu ?

 

mi się bardzo podoba. Ziemtarscy zawsze mają dobry humor, ciagle sobie żartują - nie sa smobami za co im wielkie dzięki :) A pomyślcie sobie co by było gdyby F1 było w TVN.... Miecugów lub Sołtysik zamulacze jakich mało.... a komentował by Kalinowski - czyli Szaranowicz TVN :lol: A w Polsacie mamy dobrego Borowczyka i FENOMENALNEGO Sokoła :D A Zientarscy to normalnie moi idole 8) Jak to wczoraj w studio mówili: sporty dzielą się na motorowe i resztę :D A nie tak jak inni mówią na piłę i resztę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy poleci następna formuła 1?

Tylko żeby teraz Robcio Kubica nie zgubił znowu bolidu bo jak zgubi to chyba się :cry::oops: .

Czy są jakieś strony internetowe o formule 1(ale nie koniecznie po polsku i jak są to podajcie kilka)?I jeszcze podobne pytanie do poprzedniego czy są jakieś strony z planem(programem tv) formuły 1?Ale nie koniecznie po polsku i proszę podać kilka

 

Edycja Burli: Imiona, nawet ich zdrobnienie, oraz nazwiska piszemy z wielkiej litery.

Edit:Przepraszam dlatego że pisałem w internet explorer a w mozili firefox podkreśla mi błędy ortograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy poleci następna formuła 1?

Tylko żeby teraz Robcio Kubica nie zgubił znowu bolidu bo jak zgubi to chyba się :cry::oops: .

Czy są jakieś strony internetowe o formule 1(ale nie koniecznie po polsku i jak są to podajcie kilka)?I jeszcze podobne pytanie do poprzedniego czy są jakieś strony z planem(programem tv) formuły 1?Ale nie koniecznie po polsku i proszę podać kilka

 

Edycja Burli: Imiona, nawet ich zdrobnienie, oraz nazwiska piszemy z wielkiej litery.

 

np.http://f1.wp.pl/index.html

http://www.formula1.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.formula1.com/

 

To oficjalna strona F1 - wchodzicie na dany wyścig np. wybierając tor z menu u góry - później z lewej strony klikacie w Timetable, a tam w "Convert to my local time" - wyścig odbędzie się o godzinie 15:00 czyli u nas będzie wtedy 9:00... Kwalifikacje dzień wcześniej o 8:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELIT LEAGUE W POLSACIE SPORT!!!

 

Polsat Sport nabył prawa do pokazywania meczów najlepszej żużlowej ligi świata - angielskiej Elit League. Kibice speedwaya znajdą więc w naszej ofercie wszystkie nasilniejsze ligi!

 

Wcześniej Polsat nabył prawa do rozgrywek polskiej Ekstraligi oraz szwedzkiej Elitserien, a w tych trzech ligach ścigają się najlepsi żużlowcy świata! W lidze angielskiej z powodzeniem startuję Polacy - w tym sezonie bedzie ich na wyspach kilkunastu, między innymi: Piotr Protasiewicz, Krzysztof Kasprzak, Sebastian Ułamek i Tomasz Chrzanowski.

 

Mecze będą pokazywane na żywo zawsze w poniedziałki. Inauguracja Elit League na antenie Polsatu Sport, nastąpi jednak już w najbliższy piątek 23.03, kiedy to retransmitowane będzie spotkanie inaugurujące sezon 2007 Reading - Peterborugh z udziałem Janusza Kołodzieja i Piotra Świderskiego.

 

Mecze żużlowe komentować będą: Zenon Plech, Tomasz Lorek oraz Paweł Wójcik i Marcin Feddek.

Boże jak ja się cieszę :lol: Nareszcie speedway :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.formula1.com/

 

To oficjalna strona F1 - wchodzicie na dany wyścig np. wybierając tor z menu u góry - później z lewej strony klikacie w Timetable, a tam w "Convert to my local time" - wyścig odbędzie się o godzinie 15:00 czyli u nas będzie wtedy 9:00... Kwalifikacje dzień wcześniej o 8:00.

 

 

Tylko czy uwzględnili zmianę czasu, bo nie wiem czy w MAlezji się także zmienia czas :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś pełny rozkład wyścigów formuły 1 w internecie(chodzi mi żeby była data i czas wszystkich wyścigów formuły 1)?

Za błedy przepraszam dlatego że piszę to w internet explorer :oops::roll::(:?:cry:

Edycja:bogdan425 - już nie przepraszaj wielkimi literami, jakby co, to jesteśmy tu i poprawimy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...