Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię, że nie było tego, ale żeby nie aż w takiej dawce - przecież nawet piłki tyle nie dają - 5 dni zapchali jeden kanał w całości tym turniejem. Lubisz piłkę włącz PSE ? Ok, ale najpierw jeszcze dopłać dodatkowo ( bo o ile się orientuję nie można wziąć PS Extra np. rezygnując z familijnego ) za cały pakiet. Dla mnie głównym argumentem, dla którego bym tego memoriału nie eksponował, jest to, że przede wszystkim to nic innego jak zwykły sparing - czy kibice byliby zadowoleni jakby PS parę dni pod rząd pokazywał sparingi Legii Warszawa przygotowujące ich do sezonu z zespołami III, IV, V ligi ? Wielka Brytania i Słowacja to zespoły w siatkówce takiej rangi, co Albania czy Luksemburg w piłce nożnej ( no co, też czasem sprawiają kłopoty najlepszym), ja zaś zespołów Niemiec czy Holandii nie uznaję za czołówkę, ponieważ jak pamiętam ostatnio FIVB w ogóle nawet ich na Ligę Światową nie zaprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten memoriał to więcej szkód przynosi naszej drużynie niż korzyści (kontuzje graczy).

Jakoś nie słyszałem, by piłkarze grali memoriał Górskiego...

No ale to może dlatego, że Polsat nie daje polskiej piłki, a nikt inny nie wpada na tak głupie pomysły, by wykorzystywać ludzką tragedię tylko do tego, by móc zarabiać kasę na memoriale :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A ja dzisiaj oglądałem po raz pierwszy relację z ligi rosyjskiej w PS i muszę powiedzieć, że jakość nie zachwyca. Jeszcze operatorzy chyba coś przesadzili z procentami, bo kamery nie mogli utrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Brytania i Słowacja to zespoły w siatkówce takiej rangi, co Albania czy Luksemburg w piłce nożnej ( no co, też czasem sprawiają kłopoty najlepszym), ja zaś zespołów Niemiec czy Holandii nie uznaję za czołówkę, ponieważ jak pamiętam ostatnio FIVB w ogóle nawet ich na Ligę Światową nie zaprasza.

 

Słowacja zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy(więc to raczej nie jest słaby poziom:]) tak samo Niemcy. Co do Holandii to właśnie wyrosła ona poprzez ten memoriał. Dlatego to dla mnie nie jest poziom podwórkowy. No ja mam PSE, bo mam kablówkę to może, dlatego tak łatwo o tym piszę. Ja po prostu rozumiem politykę Polsatu. Żeby nie było, nie jestem zagorzałym fanem siatkówki i wolałem wybrać piłkę nożną, ale w tygodniu oglądałem memoriał w miarę intensywnie. Zakończmy już tą dywagację, gdyż skończył się memoriał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj oglądałem po raz pierwszy relację z ligi rosyjskiej w PS i muszę powiedzieć, że jakość nie zachwyca. Jeszcze operatorzy chyba coś przesadzili z procentami, bo kamery nie mogli utrzymać :D

 

To co teraz pokazują to nic jak pokazali pierwszy mecz to miałem wrażenie że to jest jakość z jaką transmitowało polską ligę TVP 15 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport i Polsat Sport Extra pozyskały prawa telewizyjne do pokazywania meczów włoskiej Serie A. Stacja weszła w posiadanie praw do 9. klubów Serie A oraz 11. klubów Serie B.

 

Polsat Sport nabył prawa do pokazywania meczów 9 drużyn: Sampdoria Genua, Udinese, Parma, Reggiana, Livorno, Siena, Atalanta, Emploi i Palermo.

 

Skróty i bramki z innych spotkań będą prezentowane w poniedziałkowym magazynie "GOL".

 

Więc już wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga włoska w ostatnim czasie upadla - poizom gry, afery korupcyjne i inne. Jeśli polsat chce naprawde przyciagnac ludzi przez kanały sportowe to musi tu byc inwestycja w relacje live takich lig jak angielska lub hiszpańska! :!: bez tego to oni furory nie zrobia, fajnie jest obejrzec mecze powtorkowe z premiership lub ligi mistrzow lecz to nie to samo. Jeśłi moga sie dogadac z chelsea tv na mecze powtorkowe ciekawie czemu nie moga sie dogadac na relacje live :?::!: .

A mistrzostwami świata w badmintona na live mnie nie przekonuja! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak by Polsat wykupił ligę hiszpańską to by ludzie pisali że to już nudna liga bo tam tylko Barcelona i Real M. Rządzą przez ostatni czas. Po zakończeniu przetargu na ligę włoską to wszyscy narzekali że nie będzie można jej oglądać na PS a teraz jak wiadomo że będzie można oglądać to i tak źle. Dzisiaj w sportowych wiadomościach Polsatu mówili że Polsat Sport i Polsat według jakiegoś badania ( nie pamiętam jakiego ) to dwie pierwsze stacje które najbardziej profesjonalnie przekazują informacje i transmisje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...