Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jutro transmisja Radwańskiej od 14 w Polsacie Sport. Lipa nie obejrzę,może będzie jakaś retransmisja na PSN.

A jutro mamy Agnieszkę w finale Wimbledonu rzecz niecodzienna taki mecz powinni dać na kanale głownym Polsatu ale tam jest miesjce dla dla Formuły w której nie ma żadnego naszego zawodnika o to cały Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jutro mamy Agnieszkę w finale Wimbledonu rzecz niecodzienna taki mecz powinni dać na kanale głownym Polsatu ale tam jest miesjce dla dla Formuły w której nie ma żadnego naszego zawodnika o to cały Polsat

Jest miejsce, gdyż są zobowiązani umową do transmisji Formuły 1 na otwartym kanale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa może i jest ale powinna zawierać inne opcje pewne dyscypliny MUSZĄ być nadane na kanałach bezpłatnych a Polsat ciągle omija prawo a co meczu Radwańskiej on pojawił się nagle i nagle powinna pojawić się taka transmisja dla dużej ilości telewidzów w Polsce posiadających nie tylko abonament polsatowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro transmisja Radwańskiej od 14 w Polsacie Sport. Lipa nie obejrzę,może będzie jakaś retransmisja na PSN.

A jutro mamy Agnieszkę w finale Wimbledonu rzecz niecodzienna taki mecz powinni dać na kanale głownym Polsatu ale tam jest miesjce dla dla Formuły w której nie ma żadnego naszego zawodnika o to cały Polsat

 

Nie jutro tylko w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@badboys2000

To może Polsat zlituje się i przeprowadzi transmisję meczu Radwańskiej na Polsacie Sport News? Jestem za. ;)

 

Umowa może i jest ale powinna zawierać inne opcje pewne dyscypliny MUSZĄ być nadane na kanałach bezpłatnych a Polsat ciągle omija prawo

Polsat nie omija żadnego prawa. :) Jedyną dyscypliną wymienioną z imienia i nazwiska w ustawie o radiofonii i telewizji jest piłka nożna. Mowa jest o finale oraz półfinale mistrzostw Europy i świata, o meczach reprezentacji Polski w tych imprezach, a także meczach polskich klubów w Lidze Mistrzów i co ciekawe w Pucharze UEFA, który już nie istnieje. I co najważniejsze mowa jest także o letnich oraz zimowych Igrzyskach Olimpijskich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,że w 2008r Polsat przeniósł transmisję F1 do TV4 dokładnie w dniu 8 Czerwca kiedy to Polska grała z Niemcami,więc nie jest tak,że F1 musi być na Polsacie,jest to kwestia dobrej woli nadawcy.Zresztą w sobotę są tylko kwalifikacje,więc F1 nie koliduje godzinowow z fiinałem kobiet. Na chwilę obecną finał jest w PSE,choć trzeba podkreślić,ze wszystkie mecze Radwańskiej były w Polsacie Sport. Za dużo tych imprez -bo także siatkówkę trza by pokazywać i naszych Polaków. Podejrzewam,że decyzje mogą zapaść jutro o ile będzie wiadomo kiedy będą grali Polacy, jeśli będą grali w 2 półfinale to podejrzewam,że mecz Isi mogą nadać w szerzej dostępnym Polsacie Sport. Ale to tylko moje dywagacje. A najlpeiej gdyvby był to kanał ogólnie dostępny,bo naprawdę finał wielkiego szlema z udziałem Polki to rzecz niezwykła,przypoominam,że to największy sukces w powojennej historii polskiego tenisa, tak naprawdę to chyba nikt poza ludźmi zgromadzonymi na korcie nie mógł śledzić meczów Jadwigi Jędrzejowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przypominam,że w 2008r Polsat przeniósł transmisję F1 do TV4 dokładnie w dniu 8 Czerwca kiedy to Polska grała z Niemcami,więc nie jest tak,że F1 musi być na Polsacie,jest to kwestia dobrej woli nadawcy.

Transmisja na pewno musi być na kanale otwartym. Nie wiem czy musi to być Polsat, czy może to być inny otwarty kanał, ale trzeba też pamiętać o widzach Formuły 1. Taka zmiana przez te osoby także może być przyjęta negatywnie, a jest to parę milionów. Należy też pamiętać o tym, że Polsat kupuje prawa po to, aby na nich zarobić na kanałach komercyjnych-odpłatnych.

I kolejny raz okazuje się, że tylko Polsat jest zły, gdyż prawdopodobnie nie będzie przeprowadzał określonej transmisji na otwartym kanale. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro mamy Agnieszkę w finale Wimbledonu rzecz niecodzienna taki mecz powinni dać na kanale głownym Polsatu ale tam jest miesjce dla dla Formuły w której nie ma żadnego naszego zawodnika o to cały Polsat

 

Przepraszam bardzo, jestem fanem F1, co z tego że nie ma w tej chwili żadnego naszego zawodnika, przez tenis sam cierpię gdyż nie będę miał transmisji w niedzielę na PSE oraz studia po wyścigu, gdyż będzie tenis.

Dla mnie to żadnej różnicy jak i dla większości czy Agnieszka będzie na PS czy PSE.

 

Pawop zgadza się najlepsze stwierdzenie, tak to niektórzy nie chcą żeby była Isia nr 1 a nagle żądania żeby na otwartym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce oglądać ciekawe wydarzenia, to niech wykupi odpowiedni abonament. U nas panuje dziwne przekonanie, że wszystko musi być za darmo, a jedyny argument to BO TAK

Do kogo to niby było?? napisałem wyraźnie

jest to kwestia dobrej woli nadawcy
Zresztą F1 można w ogóle nie pokazać jak zrobił to RTL w 2008r dokładnie 8 Czerwca.

Wiking jest to niespełna 2 mln widzów obecnie,natomiast mogę się założyć,że finał z udziałem Isi miałby większą oglądalność na Polsacie. Nigdzie nie napisałem ,że Polsat jest zły,skoro Ty tak interpretujesz,a właściwie wymyślasz sobie co kto mówi to tak dyskusji prowadzić nie będziemy. Stwierdzam tylko fakt,że z punktu widzenia Polskiego sportu jest to naprawdę wielkie wydarzenie mecz Radwańskiej. Gdyby to w jakiej innej dyscyplinie,której fanem nie jestem był podobny sukces też bym go docenił i wykazał wyrozumiałość gdyby przenieśli transmisję jakiegoś wydarzenia sportowego na rzecz własnie relacji z takiego wydarzenia przyjąłbym to ze zrozumieniem,ale jak widać dla niektórych liczy się tylko własne ja. Ja i tak ten mecz będę oglądał chocby nie wiem co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że za przeniesienie wyścigu F1 z Polsatu do TV4 w 2008 roku - Polsat zapłacił karę wynikającą z umowy (TV4 ma mniejszy zasięg)

Wątpię aby Solorz chciał coś dodatkowo płacić jak ciuła każdy grosz na kredyt na zakup Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce oglądać ciekawe wydarzenia, to niech wykupi odpowiedni abonament. U nas panuje dziwne przekonanie, że wszystko musi być za darmo, a jedyny argument to BO TAK

Proste jest Twoje stwierdzenie własnie pisałem wyżej że w innych krajach prawo stoi na wyższym poziomie i widzów ceni się bardziej i są wartości które nie obejmuje abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Polska nie inny kraj. Przedtem narzekaliście że PS i PSE puszczali tylko polskich zawodników a mało z czołówki.

Teraz wszyscy byście chcieli w otwartym Polsacie, finał Radwańskiej.

Sami niektórzy już nie wiecie co chcecie, i tak nie zależy to od nikogo z nas, zrobią jak będą uważali.

Tak dla przypomnienia :

Sobota 7 lipca

09:15 GP Niemiec - 3. sesja treningowa w klasie Moto3 Polsat Sport

10:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - 1. mecz półfinałowy mężczyzn Polsat Sport News

10:10 GP Niemiec - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP Polsat Sport

11:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. sesja treningowa Polsat Sport Extra

11:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - 2. mecz półfinałowy mężczyzn Polsat Sport News

11:10 GP Niemiec - 3. sesja treningowa w klasie Moto2 Polsat Sport

13:00 GP Niemiec - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3 Polsat Sport

13:30 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - mecz o 3.miejsce mężczyzn Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 14:00)

13:55 GP Niemiec - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP Polsat Sport

14:00 F1 Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna Polsat

15:00 Tenis ziemny: Turniej Wimbledon - mecz finałowy kobiet Polsat Sport Extra

15:05 Swatch FIVB Beach Volleyball World Tour w Szwajcarii - mecz finałowy mężczyzn Polsat Sport News

15:10 GP Niemiec - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 Polsat Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

19:45 Siatkówka mężczyzn: Final Six LŚ Polsat Sport

03:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBO i IBF w Carson - waga superkogucia: Nonito Donaire - Jeffrey Mathebula Polsat Sport Extra

 

I szczerze wątpię że coś się tutaj w tej ramówce zmieni :smile:

 

A tak zmieniając trochę wątek to wiadomo może czy będzie, i kiedy pokazywana powtórka Starcie Tytanów na PS lub PSE ?

Gdyż nie oglądałem, i jestem ciekawy czy się pojawi w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Eurosport nie transmituje Wimbledonu.

Eurosport ma dobrych komentatorów, jest szeroko dostępny i jest z dobrą jakością - oczywiście Polsat to odwrotność

 

Nie wyobrażam sobie żeby nie było na jakimś kanale szeroko dostępnym tego spotkania

od czego mają TV4? od czego Polsat Sport News?

 

Siatkówki nie uznaję więc mogą ją transmitować nawet na polsacie futbol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...