Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11-17 kwietnia 2009 r. w Toruniu zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata Seniorów Dywizji I Grupy B w Hokeju na Lodzie. Gra idzie o wielką stawkę: zwycięzca podjętej w Toruniu rywalizacji awansuje do Mistrzostw Świata Elity, które odbędą się w 2010 roku. Czeka nas wielka dawka emocji!

Wszyskie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiesto12 w przeciwieństwie do ciebie ja nie migruje od jednego operatora do drugiego. Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu od czasu kiedy mieli Ligę Mistrzów i mocną Europejską ligę Niemiecką. Nie mam zamiaru zmieniać choćby dlatego że licencje sportowe są ulotne cały czas zmieniają właściciela. Polsat to firma która najlepiej się rozwija z polskich platform cyfrowych. Dzisiaj tego nie mają ale może jutro już będzie. Do tego nie samym sportem człowiek żyje a polityka cenowa CP mi odpowiada. Zadowolony jestem z oferowanych usług a jako klient mam propozycje i chce lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W Cyfrowym Polsacie przydałyby się regularne transmisje w sezonie takie jak Liga Mistrzów bądź jakaś porządna liga Europejska.

Uważasz, że w CP nie ma porządniej ligi? Jest przecież liga holenderska. Według mnie bardzo ciekawa choć ostatnio mniej przeze mnie oglądana. Jeszcze są mecze słabszych drużyn z ligi włoskiej, ale czasami te słabsze grają z mocniejszymi a w takiej sytuacji wyniki meczów mogą być bardzo ciekawe.

Tak, tak wiem porządna liga europejska to angielska, hiszpańska, "cała" włoska i może francuska z niemiecką. Poczekajmy, aż się skończą prawa Eurosportu do Bundesligi to może CP ją przechwyci.

Można też mieć nadzieję na Ligę Mistrzów i Ligę Hiszpańską, ale mnie tam zależy na LM i jeszcze do tego Puchar UEFA czyli od nowego sezonu Liga Europejska i by było pięknie. Co nie :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby Polsat nabył w przyszłości prawa do Bundesligi zaraz po Eurosport żeby to przypadkiem mu nie umknęło. Polsat ostatnio trochę się nie interesował zakupem tej ligi co się na tym mu odbiło. Całe szczęście strata nie jest wielka Eurosport jest w Cyfrowym Polsacie. Mówię wam jak już Bundesliga to Cyfrowy Polsat albo Eurosport. Oczywiście liczę również na Ligę Mistrzów tego nie może zabraknąć przy budowie fundamentów dobrego futbolu na antenie CP. Euro czy MŚ to już pewniaki CP lub TVP Sport na jedno wyjdzie. Jak dla mnie cud miód i orzeszki. Co stanowić będzie porządną konkurencje dla Cyfry pod względem sportowym. Oczywiście jeszcze utrzymanie dotychczasowych relacji. Jak dla mnie super. Więcej już bym nie chciał. Na ligę hiszpańską nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak złe

 

Sobota 4 kwietnia

 

POLSAT SPORT EXTRA

15:55 Liga Szkocka: Celtic - Hamilton Academical LIVE

 

Niedziela 5 kwietnia

 

POLSAT SPORT

12:30 Liga Holenderska: Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam LIVE

 

POLSAT SPORT EXTRA

19:00 Liga Włoska: Udinese Calcio - Inter Mediolan LIVE

 

Szczególnie Niedziela ciekawie się zapowiada

 

do tego jeszcze liga: grecka, rosyjska (fajnie że wraca ale wolałbym Tereka zobczyć jak sobie radzi Cleber, 1 liga angielska i ponownie włoska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień z piłką nożna w Polsacie:

 

PONIEDZIAŁEK

16:00 GOL --- POLSAT SPORT(prowadzi: Piotr Przybysz) - premiera

16:20 Premiership: Arsenal - Manchester City --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Przemysław Pełka) - premiera

18:30 Premiership: Fulham - LIverpool --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Cezary Kowalski) - premiera

22:20 Premiership: Manchester United - Aston Villa --- POLSAT SPORT(komentuje: Marcin Feddek) - premiera

00:30 Premiership: Newcastle - Chelsea --- POLSAT SPORT(komentuje: Szymon Rojek) - premiera

 

WTOREK

07:00 Championship: Birmingham - Wolverhampton --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Piotr Przybysz) - premiera

20:40 Liga BBVA: Valladolid - Barcelona --- POLSAT SPORT(komentuje: Cezary Kowalski) - premiera

 

ŚRODA

20:40 Premier League: Celtic - Falkirk --- POLSAT SPORT(komentuje: Piotr Przybysz) - live

 

PIĄTEK

14:50 Liga Mistrzów: Barcelona - Bayern --- POLSAT SPORT(komentuje: Roman Kołtoń) - premiera

18:25 Championship: Reading - Sheffield United --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Piotr Przybysz) - live

20:30 Liga Mistrzów: Liverpool - Chelsea --- POLSAT SPORT(komentuje: Bożydar Iwanow) - premiera

22:40 Liga Mistrzów: Manchester United - Porto --- POLSAT SPORT(komentuje: Marcin Feddek) - premiera

 

SOBOTA

13:25 Premier League: Hearts - Celtic --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Bożydar Iwanow) - live

15:30 Premier Liga: FK Moskwa - Spartak Moskwa --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Piotr Galiński) - premiera

17:40 Serie A: Chievo - Milan --- POLSAT SPORT EXTRA(komentują: Roman Kołtoń i Marcin Lepa) - premiera

20:40 Serie A: Napoli - Atalanta --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Marcin Feddek) - premiera

 

NIEDZIELA

11:00 Cafe Futbol --- POLSAT SPORT(prowadzi: Mateusz Borek) - live

11:55 Premier Liga: CSKA - Lokomotiv --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Piotr Przybysz) - live

16:25 Eredivisie: Ajax - Willem II --- POLSAT SPORT(komentuje: Tomasz Włodarczyk) - live

20:10 Liga Mistrzów: Villareal - Arsenal --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Cezary Kowalski) - premiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą puścić meczu Serie A na żywo, bo jest na żywo mecz Hearts - Celtic, a derby Moskwy nie wiem o której są godzinie, więc nie będę polemizował nad tym, czy mógłby być na żywo, czy nie.

 

Co do meczy środowego Celtic - Falkirk, to nie wiem, dlaczego on nie jest na żywo, gdyż jest rozgrywany o 20:45, a w ramówce Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra nic nie ma na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA

15:30 Premier Liga: FK Moskwa - Spartak Moskwa --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Grzegorz Michalewski) - premiera

 

NIEDZIELA

11:55 Premier Liga: CSKA - Lokomotiv --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Przemysław Pełka) - live

 

Tutaj wprowadze małe korekty, a mianowicie 11 kwietnia tj. sobota rozpoczynają się MŚ Seniorów Dywizji I Grupy B w Hokeju na Lodzie, które przypomnę będą rozgrywane w Toruniu i będzie transmitował je Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Przemysław Pełka będzie komentował mecz w Holandia - Polska w sobotę o 19:55 i na pewno z Torunia, a wiec nei ma możliwości, aby skomentował mecz Ligi Rosyjskiej. Taka sama sytuacja jest z Grzegorzem Michalewski, który będzie przy meczach Polaków prawdopodobnie pracował jako reporter, a inne mecze komentował.

Do komentarza sobotniego meczu typuje Piotra Przybysza, zaś do niedzielnego Piotra GAlińskiego.

 

SObota:

15:30 Premier Liga: FK Moskwa - Spartak Moskwa --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Piotr Przybysz) - premiera

Niedziela:

11:55 Premier Liga: CSKA - Lokomotiv --- POLSAT SPORT EXTRA(komentuje: Piotr Galiński) - live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co piszecie, kto będzie komentował, jak i tak te Wasze typy sprawdzają się w małym stopniu.

 

W Wielkanoc specjalna świąteczna porcja materiałów z tegorocznych GP Australii i Malezji - o godz. 12.30 w Polsacie Sport i o godz. 16.30 w Polsacie Sport Extra - pokażą to wszystko, czego nie możemy zobaczyć podczas wyścigu, wywiady z ludźmi z F1, relacje z innych kamer - ciekawa gratka dla fanów tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z jakiej racji dzisiaj w "Golu" było słychać w tle holenderski komentarz podczas skrótów Eredivisie. Nie przypominam sobie, żeby zawsze dochodziło do takiej sytuacji... No chyba, że nie zauważyłem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...