Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sa niekonsekwentni w tym co robia.Majac kanal przeznaczony jedynie przeznaczony wylacznie dla pilki noznej wrzucaja mecz gdzie indziej.Oczywiscie nie mam nic do tego, ze mecze sa tez w PS i PSE, ale troche mnie dziwi takie postepowanie.W takim razie niepotrzebnie nazywali swoj 3 kanal sportowy Polsat Futbol...Majac tak niewiele pilki noznej(ktora w Polsacie jest coraz slabsza) mogli dac rownie dobrze inna nazwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie pierwszy taki numer. Ich strona służy tylko do ch[beep]a się super zakupami typu Liga Ukraińska. Do informowania o ramówce niekoniecznie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, nic mnie z nimi nie łączy. ;)

Narzekam na ich stronę, bo wiele razy się zdarzało, że program był błędny. Jeśli nagle trzeba coś transmitować, to OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o dzisiejszej walce MMA Moosin "God of Martial Arts". Gala zaczyna się o godz. 2:00 czasu polskiego od 4 walk (3x5 minut) nieemitowanych telewizyjnie. Od godziny 3:00 zaczyna się transmisja PPV, która potrwa do godziny 5:00. Podczas niej odbędzie się 6 walk (3x5minut). W tym pojedynki; Łukasza Jurkowskiego oraz Mariusza Pudzianowskiego. Transmisja w Polsacie i PS rozpocznie się o godz. 2:15 od 45- minutowego studia. Od godziny 3:00 rozpocznie się transmisja gali. Wynika z tego, że zaprezentowane zostanie wszystkie 6 walk emitowanych w PPV. Wg. programu transmisja ma się skończyć o 5:55, czyli Polsat zaplanował także studio po gali. Wiadomo transmisja może się przedłużyć, jeśli dużo walk będzie odbywało się na pełnym dystansie, a organizatorzy ustawili harmonogram dość stykowo. Można także wyliczyć, że walka Pudzianowskiego rozpocznie się po 4:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć dziwna polityka sportowych kanałów Polsatu...

 

Oto lista spotkań towarzyskich od 22 maja do 4 czerwca pokazywanych na żywo

 

Polsat Sport

 

Niedziela 23 maja 00:10 USA- Niemcy

Poniedziałek 24 maja 21:40 Argentyna- Kanada

Wtorek 25 maja 20:40 Irlandia- Paragwaj

Czwartek 27 maja 01:25 Urugwaj- Izrael

Piątek 28 maja 20:40 Irlandia- Algieria

Sobota 29 maja 18:00 Hiszpania- Arabia Saudyjska

Sobota 29 maja 20:00 USA- Turcja

Wtorek 1 czerwca 20:40 Holandia- Ghana

Środa 2 czerwca 19:00 Norwegia- Ukraina

Czwartek 3 czerwca 17:00 Hiszpania- Korea Południowa

poza tym: Liga Światowa od 3 czerwca, mityngi Diamond League i mecze reprezentacji Polski w piłce ręcznej...

 

Polsat Sport Extra

Środa 26 maja 20:00 Holandia- Meksyk

niewykluczone, że jeszcze jakieś transmisje piłkarskie dojdą; poza tym 3 mecze hiszpańskiej ligi ACB, siatkówka plażowa i Formuła 1

 

Polsat Futbol

do 26-tego maja same powtórki!!; potem:

Środa 26 maja 20:10 Czarnogóra- Albania

Sobota 29 maja 16:00 Norwegia- Czarnogóra

Sobota 29 maja 19:00 Szwecja- Bośnia i Hercegowina

Niedziela 30 maja 14:10 Japonia- Anglia

Niedziela 30 maja 17:00 Paragwaj- WKS

 

praktycznie codziennie jeden ciekawy mecz... jestem pozytywnie zaskoczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszycie się, że od święta (Z jakieś 4x do roku takie tygodnie są) Polsat pokazuje wam transmisje "na żywo" , które to są tylko mecze towarzyskie? Ja bym się cieszył z dobrej ligi...Tak na prawdę dobra piłka "na żywo" na kanałach Polsatu to aktualnie LM na głównym, oraz w miarę dobra to LE oraz mecze kwalifikacji MŚ/ME. To stanowczo za mało jak na nadawce co ma kanał futbolowy.

 

EDIT: No...do tych w miarę dobrych zaliczę jeszcze rosyjską premier ligę. Ale to i tak nadal słabo w porównaniu z C+. Gdyby choć jedną ligę od francuzów "ukradli" to już by było OK ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A Eredivisie?

 

Latem mają ofertę sportową, z którą tylko Sportklub może się rownać. ale i tak słabszą. Pomysł z uruchomieniem PF nie jest do końca trafiony. Skoro jednak stworzyli kanał, to po pół roku go nie zlikwidują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Eredivisie jest...słaba na skalę europejską. 5 zespołów niezłych , ale i tak średniaków europejskich plus reszta to...gnioty. Jeżeli już w jakimś państwie pokazujemy lige zagraniczną to niech jej drużyny choć co roku liczą się w Europie w Lm. (Dziś już nie określa siły ligi awans zespołu z niej do LM. Bo na tej zasadzie czemu nikt się nie biję o ligę węgierską np)...Niech wychodzi co roku choć jedna z grupy.

Już nie będę komentował poziomu SPL. Te ligi są w Polsacie na siłę, tylko po to aby mieć jakieś ligi piłkarskie. Takie zapchajdziury.

 

EDIT: Być może zszokuje kogoś te określenie ,że słaba. Ale my nie porównujmy jej do naszej "Ekstraklasy", bo tu i Cypr ma silniejszą ligę, ale do czołowych 5 lig w Europie, które co roku wszystko co najlepsze w Holandii rozkupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim nie mówie tu tylko o 13E

Zawsze można było oglądac mecze reprezentacji

Portugalii

niemiec

rosji

hiszpanii

francji

włoch

polski

wiec jest duże prawdopodobienstwo ze je gdzies oglądne

Do tego widze ze sportitalia pokazuje wiele meczów sparingowych i podobnie sport1(dsf)planuje pokazac kilka meczy towarzyskich wiec nie podniecajmy sie tymi meczami towarzyskimi.

I w przeciwienstwie do Premier League można to oglądac bez wielkiej anteny

Ok może nie wszystkie bedą fta ale częsc tak juz sie przyzwyczaiłem do tego ze wszystko co pokazuje polsat mozna znalezc fta dlatego też z przyzyczajenia tak pisze jak kogmus to ubliża to przepraszam ale takie są fakty.

A pozatym nie lubie tej tv bo mnie oszukali jak miałem z nimi umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...