Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwlaszcza,ze kazdy ma dostep do programu telewizyjnego.Nie musi wiec ogladac,by wiedziec jak wyglada oferta i ramowka.By zdrowo jezdzic po jakiejs platformie wskazane jest jej posiadanie(ale nie tylko tacy,o ilemaja pojecie o czym pisza :) ),ale zeby wyrazac ogolne opinie na temat,o ktorym mozna latwo znalezc informacje,to moze i powinien kazdy je wyrazac,wtedy forum bedzie ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant, przepiękną dziewczynę masz w swoim profilu.

 

Po prostu zdjęcie sobie zrobiłam :D

 

Żeby offtopu nie robić - Kiedyś PS był takim bardzo dobrym "Polskim Eurosportem". Myślę, że w czasach tych wszystkich mistrzostw, LM, Bundesligi, dobrej siatkówki byli świetnym kanałem.

Dzisiaj już tak o PS powiedzieć nie mogę. Jakoś taki nieuporządkowany mi się wydaje. A już ten cyrk z siatkówką 24/dobę to po prostu śmiech na sali. Trochę wmawiają Polakom, że siatkówka jest najciekawszym i najlepszym polskim sportem. I trochę te hipnotyzowanie im się udaje. Kiedyś chyba koszykówka była przed siatkówką... Dzisiaj siatka mało co nie dogania piłki nożnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant, przepiękną dziewczynę masz w swoim profilu.

 

Popieram Cię zresztą, to jest FORUM , więc sądzę że istotą forum ( także internetowego) jest dyskusja. A więc i pozytywne i negatywne opinie o przedmiocie dyskusji, czyli Polsacie Sport w tym wypadku. Niektórzy to widzę jak się powie jedno złe słowo o ich ukochanym PS to od razu by za to mordowali.

 

Jeśli zaś chodzi o wczoraj :

- plus za ten alpejski puchar świata, sądziłem że będą dublować Eurosport, tam jednak tego nie ma, więc to pozytywna sprawa - dobre i ciekawe zawody na najwyższym światowym poziomie ( o to postuluję )

- zgodnie z przewidywaniami gala "Piłki Nożnej" była żenującym widowiskiem. Precz z tym syfem na zawsze ! Jak sami słusznie zauważyli, kto w Polsce dostaje od nich nagrodę, ten spoczywa na laurach ( Ebi jedynym wyjątkiem, chociaż jak go słucham, to się zastanawiam czy on jest Polakiem ... ) Jak chcę obejrzeć Myslovitz to włączam Vivę, a nie Polsat Sport :evil:

 

Tym tekstem o polskości Ebiego Twoja wypowiedź sięgnęła dna. Wystarczy poznać historie Ebiego, aby wiedzieć dlaczego tak słabo mówi po polsku. Poczytaj kolego a dopiero później oceniaj czyjąś polskość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chociaż z pewnością sercem jest Polakiem i zdaje się do tego przyznawać, to jednak faktem jest że przez długie przebywania za granicę ( tak jak np. pan Kasperczak ) w.w. Euzebiusz Smolarek nieco przesiąkł zachodnią kulturą i stąd ta jego ( zewnętrzna ) niepolskość. Czy to jest obraźliwe ? Po prostu fakt - gdyby ktoś nie interesujący się piłką spotkał go na ulicy, stwierdziłby że jest obcokrajowcem od jakiegoś czasu mieszkającym w Polsce. Czasem tylko nachodzi mnie smutna refleksja , że nasze sukcesy jakby są trochę nie do końca naszym dziełem - mś 2002 mieliśmy dzięki Olisadebe - naturalizowanemu Polakowi, Euro 2008 dzięki zagranicznemu trenerowi i ( absolutnie niczego mu nie ujmując ! ) nauczonego tej świetnej gry nie w Polsce a na Zachodzie Smolarkowi. Wiem, że to jest drużyna, ale ... zawsze i tam ktoś to ciągnie, ktoś gra pierwsze skrzypce.

A skoro o obcokrajowcach mowa, to kto oglądał ową nieszczesną galę zauważył dziwną regułę nagradzania tylko Polaków jaką wymyślili redaktorzy Piłki Nożnej. Za eliminacyjny sukces Beenhakerowi należał się tytuł trenera roku ( w końcu to bylo wydarzenie w polskiej piłce, a nie jakiejś innej) . Tymczasem nominowani byli ludzie, którzy mogą się poszczycić co najwyżej n-tym pobiciem Pcimia Dolnego w Pucharze Polski i faktem, że pobito przy tym jakiś tam nic nie znaczący krajowy rekord. To umocniło mnie w przekonaniu o bezsensie takiego nagradzania ( za co ? ).

 

 

Fiant : Po prostu zdjęcie sobie zrobiłam

 

Tylko czemu w poprzednich postach mówisz o sobie jako mężczyzna ? :D

btw. To chyba jest Angelina Jolie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @andrewto niestety tak to jest w naszym kochanym kraju, że ciężko tutaj o dobre warunki dla talentów sportowych w tym przypadku piłki nożnej.

Za czasów Górskiego istniało cos takiego jak LZS (Ludowe Zespoły Sportowe) i to one wyłapały takie talenty jak Deyna, Gadocha, Lubański itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciezko zeby bylo stac Polsat Sport na naprawde dobre prawa z roku na rok traca coraz wiecej. Flagowy kanal ich oferty niedlugo stanie sie kanalem publicystyczny. A wystarczylyby dobre prawa i przy takiej ilosci abonentow reklamodawcy pchaliby sie do nich a tak uderzaja do konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ludzie opowiadają dyrdymały o tym jaki to Polsat Sport biedny :lol:

 

Wystarczy spojrzeć na zyski z reklam Polsatu Sport - w listopadzie wg. AGB było to 22 miliony złotych. Doliczyc do tego zyski z abonamentu za Polsat Sport i PS Extra z CP i kablówek i wyjdzie niezła kwota za jeden miesiąć maja :P Odliczając koszty własne to wyjdzie zapewne na to że za 3 miesiące moga mieć kwotę potrzebną na wykupienie ligi polskiej.

 

To że PS nie ma takich praw jak LM, bundesliga czy liga hiszpańska itp. to jest tylko skutkiem polityki Polsatu sport - polityki która polega na jak najwiekszej dostepności ich flagowego kanału, a co wiąże się z tym - musza "sprzedawać się tanio" że tak powiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak juz sie stanie to będą narzekania że z piłki juz nic nie ma w CP...

Ale pamiętajcie i zawsze to będę powtarzał że sport to nie tylko piłka nożna...

Na forum jest temat w którym pisze co jaka stacja ma za prawa to PS bije pozostałe stacje na głowę na serio maja bardzo dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. A te 2 sezony były akurat dla nich bardzo udane. Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn 2 miejsce :), mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn 2 miejsce :). Udany też był moim zdaniem Puchar Świata w rugby, przynajmniej poczułem chęć do oglądania tego sportu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi. To nie kwestia biedy, tylko polityki PS. Ale to może obrócić się przeciwko nim - jeśli będą tracili prawa, to nadawcy i abonenci również stracą, ale cierpliwość - nikt nie będzie chciał mieć programu z wywiadami. Kablówki zaczną brać nsport albo sportklub i Polsat będzie miał problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...