Skocz do zawartości

HELP ME!!!! KOMP SIĘ ZACINA!!!!


ic3m4n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że zainstalowałem karte vison plus 1022a i sterowniki instalowałem z płyty na początku usunąlem... wgrałem z http://www... i dalej to samo. Jedyny raz kiedy się nie zaciął to zaraz po formacie. Teraz nie moge się zalogować w xp bo go zacina podczas ładowania. Jeżeli ktosa wie jak to naprawic co może byc przyczyną. Czy może mój blad czy sterowniki. Do odbioru mam zainstalowane My Theatre ale nie mam kodeków czy dlatego może konflik w systemie????? Wersja sterownika to 1.2.3.8

Jeżeli mi nikt nie pomoże tego mojego wywale przez okno i taki bedzie finał.

 

Mój komp to :

proc. - sempron 2200+ (1,5 GHz)

graf. - ati radeon 9200 128Mb

ram. - 256 DDR

płyta główna- Biostar m7vit Bravo

 

ss z menedzera urządzen

http://img84.imageshack.us/img84/6520/beztytuulu4.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mały update

 

Doszedlem do tego że komp sie nie zacina podczas ładowania. SUKCES. Ale gdy próbuje odpalic program (My Theatre) to komp się zacina :shock: help me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Powiem tak :P Ja miałem jazdę z uruchamianiem się Windowsa po zainstalowaniu sterowników do klawiatury Logitecha... Co jakiś czas wywalało niebieski ekrean przy starcie systemu, albo w ogóle komp się restartował bez przerwy :( Początkowo myślałem, że płyta główna padła, ale po spokojnym zastanowieniu się doszedłem do wniosku iż stało się to po zainstalowaniu klawiatury... Odinstalowałem sterowniki i problem mnie już nie dotyczy. Ja obstawiam, że u Ciebie też sterowniki mogą być winne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje jak czytałem w innym temacie że ze strony www. Zassałem i na tych sterownikach. Wcześniej nie wykrywało mi karty a programy działały. Ja już nie wiem jestem bez radny. Jaki kolwiek program odpale do oglądania to pisze initilizing card (my theatre) i stop.(sorki jak zrobiłem bląd w angielskim) może wystarczy poczekac ale ja odrazu kompa restartuje. Wrazie czego pytajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przełożyć kartę DVB do innego gniazda i zainstalować zwykłe sterowniki (nie BDA) przez menedżer urządzeń, sterowniki są w folderze MyTheatre. Jeśli nie pomoże to usuń wszystkie inne karty z gniazd PCI (szczególnie, jeśli jest masz jakiegoś Sound Blastera lub kartę TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj sterowniki całkowicie - jak wejdziesz w Menedżera urządzeń - PPM i Odinstaluj. Ideałem byłoby wejście w tryb awaryjny w Windows i sprawdzenie, czy podczas kombinacji nie porobiły Ci się duble sterowników (wtedy odinstalować wszystko związane z DVB). Po tym zacznij od zera, ale inaczej.

 

Zainstaluj to: http://www.digitalrise.eu/support/downl ... ile&id=204

Po uruchomieniu systemu będzie się pytać o sterowniki - nic nie klikaj - tylko odrazu instaluj Digital TV ten z linka wyżej - on sam wykryje co masz i zainstaluje drivery sam. Komunikaty systemu olej. Jeśli będzie się pytać, czy instalować, bo nie ma podpisu - klikaj na Mimo to kontynuuj.

 

Daj znać co z tego wyniknie, jeśli nie pomoże - będziemy myśleć dalej...

 

PS: DirectX przynajmniej 9.0 zainstalowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...