Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Dj.Guru dorośnij! To, że płacę za full pakiet ponad 150zł miesięcznie, to znaczy, że mam się na wszystko godzić? :roll:

To zrezygnuj z prądu bo też idzie w górę . Płacisz tyle kasy za prąd i godzisz się na podwyżkę ? To samo z wodą. Przestań się kąpać.Przecież woda taka droga dzisiaj :) Sprzedaj samochód. Przecież tyle kasy w niego włożyłeś a tu benzyna taka droga. Nie jedz bo żywność idzie w górę. Zrozum to wszystko idzie w górę to dlaczego telewizja ma nie zdrożeć ? A to że zarobki stoją w miejscu i dlatego nie których nie stać na cyfrę po podwyżkach to już nie wina cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy tak jęczycie na tym forum ? Ja jak będzie coś nie tak to zrezygnuję i już. O rezygnacji będzie wiedziała cyfra i ja a nie cały internet. Co mnie to obchodzi że jakiś pan X rezygnuje z cyfry a pani Y zamęcza wszystkich w internecie swoimi żalami na temat śmiesznej podwyżki platformy cyfrowej. Chcesz rezygnuj i idź do konkurencji mamy wolność chyba nie. A nie jęczysz jeden z drugim.

Po co jęczysz na forum, że nie działa Ci opcja HBO GO? Zachowaj swoje problemy dla siebie i Cyfry i to z nimi się kontaktuj jak masz z czymś problem. Po co zamęczasz ludzi swoimi kłopotami z działaniem usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem. W sobotę podpisałem umowę z Ofertą Karnawałową 3x0 na Canal+ Kompakt z Pace'm 10 zł/m. Dostałem również wydruk dokładnie rozłożonych wpłat, i tak: pierwsze 3 miechy po 10 zł, nastepne 12 po 72 zł. Jakim prawem oni mogą to teraz zmienić? Mam również aneks ale on dotyczy tylko promocji, i albo jestem ślepy albo nie ma tam żadnej wzmianki o ewentualnych podwyżkach.

 

 

 

sprawdz jakie masz ceny NIESTANDARDOWE - NIEPROMOCYJNE za poszczegolne pakiety w aneksie do umowy porownaj z tymi na stronie cyfry i juz wiesz co podpisales przy okazji godzac sie na NOWE ceny

 

Mam rozumiem, że w takiej sytuacji cena wzrasta aż do 82 zł czy z rabatem 14 złociszowym, czy też rabaty będą nowe większe, czy też nic nie wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też wszystkie umowy powinny być z ceną gwarantowaną do końca umowy.... biorę cyfre za 99zł na 19 miesięcy to tyle płace do samego końca i amen... a oni porobili zniżki,rabaty,ulgi...robią podwyżkę i mało kto wie czy ją dostanie czy też nie... jedno wielkie zamieszanie.

Z czego ma się cieszyć ten kto podpisał umowę w grudniu a już w marcu robią mu podwyżkę i to np. o 14 zł miesięcznie?....mogli od razu z 50zł dać podwyżki...po co mają znowu w połowie roku wysyłać aneksy bo dołączyli programy z "n" .....no ale oczywiście można wypowiedzieć umowę... dziękuje ze w ogóle dają taką możliwość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy tak jęczycie na tym forum ? Ja jak będzie coś nie tak to zrezygnuję i już. O rezygnacji będzie wiedziała cyfra i ja a nie cały internet. Co mnie to obchodzi że jakiś pan X rezygnuje z cyfry a pani Y zamęcza wszystkich w internecie swoimi żalami na temat śmiesznej podwyżki platformy cyfrowej. Chcesz rezygnuj i idź do konkurencji mamy wolność chyba nie. A nie jęczysz jeden z drugim.

Widocznie najbardziej to ty jesteś zainteresowany jęczeniem, i podgrzewanie tematu - w przeciwnym razie wogóle nie interesowałoby Cie wchodzenie na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi nie tyle o te parę zł, tylko żeby nas poważnie traktowali, wiedzieli że nie moga się za daleko posunąć, ze są jakieś granice. Jeśli ta podwyżka ujdzie im na sucho to będą zaraz następne...

Owszem, rozumiem podwyżkę coroczną (minimalną), ale dla nowych abonentów a nie tych co przed chwilą podpisali lub przedłużyli.

PS. Szkoda, że w sprawach innych podwyżek, których ostatnio mnóstwo, nie ma takiego pospolitego ruszenia jak tutaj :) Trudniej byłoby walczyć np. z coraz bardziej [beep]ym fiskusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie HBO Go a podwyżka to są dwie różne rzeczy. Za HBO Go zapłaciłem więc wymagam poprawnego działania a podwyżka jest śmiesznie mała w porównaniu do innych rzeczy np wody w moim mieście gdzie zdrożała o 2,5 zł na metrze. Ja miesięcznie zużywam około 20 kubików wody co daje miesięczną podwyżkę o 50 zł. Jak to się ma do 10zł więcej za cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie HBO Go a podwyżka to są dwie różne rzeczy. Za HBO Go zapłaciłem więc wymagam poprawnego działania a podwyżka jest śmiesznie mała w porównaniu do innych rzeczy np wody w moim mieście gdzie zdrożała o 2,5 zł na metrze. Ja miesięcznie zużywam około 20 kubików wody co daje miesięczną podwyżkę o 50 zł. Jak to się ma do 10zł więcej za cyfrę.

Nie oceniaj ludzi przez pryzmat ich rezygnacji z Cyfry, bądź braku akceptacji podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał ktoś nad wami z nożem przy waszym gardle jak braliście cyfrę ? Wiedzieliście co bierzecie i czytaliście chyba umowę ? Sami sobie jesteście winni że napalacie się na coś na co was nie stać. Dlatego teraz żale miejcie do siebie a nie do całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem. W sobotę podpisałem umowę z Ofertą Karnawałową 3x0 na Canal+ Kompakt z Pace'm 10 zł/m. Dostałem również wydruk dokładnie rozłożonych wpłat, i tak: pierwsze 3 miechy po 10 zł, nastepne 12 po 72 zł. Jakim prawem oni mogą to teraz zmienić? Mam również aneks ale on dotyczy tylko promocji, i albo jestem ślepy albo nie ma tam żadnej wzmianki o ewentualnych podwyżkach.

Symulacja wpłaty jest tylko poglądowa. Takie coś też mogę przygotować w excelu i dawać każdemu abonentowi podpisującemu u mnie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał ktoś nad wami z nożem przy waszym gardle jak braliście cyfrę ? Wiedzieliście co bierzecie i czytaliście chyba umowę ? Sami sobie jesteście winni że napalacie się na coś na co was nie stać. Dlatego teraz żale miejcie do siebie a nie do całego świata.

 

Dlaczego pretensje do siebie.Ludzie podpisywali i czytali umowy jaki i regulamin jednak te umowy które im przedstawiono zawierały rabaty od innych cen niż te które będą od marca.No fakt to przecież ich wina, że podpisali a nie poprosili wróżki o wytyczne co do przyszłości :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra to tylko o podwyżkach myśli. Aż strach się bać co będzie się działo po przejęciu n-ki. Abonament 300 zł. ? Pytam się panów z cyfry+

To było tylko pytanie skierowane do cyfry + jak będzie wyglądała sytuacja po fuzji z n-ką a nie narzekanie. Bo posiadam i cyfrę + i n-kę. Płacę teraz dwa abonamenty i jestem ciekaw czy po połączeniu abonamenty się zsumują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie rozumiem. W sobotę podpisałem umowę z Ofertą Karnawałową 3x0 na Canal+ Kompakt z Pace'm 10 zł/m. Dostałem również wydruk dokładnie rozłożonych wpłat, i tak: pierwsze 3 miechy po 10 zł, nastepne 12 po 72 zł. Jakim prawem oni mogą to teraz zmienić? Mam również aneks ale on dotyczy tylko promocji, i albo jestem ślepy albo nie ma tam żadnej wzmianki o ewentualnych podwyżkach.

Symulacja wpłaty jest tylko poglądowa. Takie coś też mogę przygotować w excelu i dawać każdemu abonentowi podpisującemu u mnie umowę.

 

No rozumiem, ale nie rozumiem zasad podwyżki. Czy ona nie będzie obowiazywać dopiero po skończeniu okresu minimalnego w postaci 15 miechów, lecz odrazu? (po trzech gratisowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli nam podnieść na MR to obniżają rabat z maja i wracają do pierwotnego czyli 13,10zeta więcej i co wy na to?

 

Wyjaśniam, iż przedłużenie rabatu przyznanego w maju 2011 roku, który uchronił Pana przed zmianą cen nie jest możliwe. Od marca 2012 roku prognozowana Opłata Abonamentowa wyniesie 64 zł 10 gr. Na taką kwotę składa się pakiet Optimum za 63 zł 10 gr oraz opcja Multiroom za 1 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Dj.Guru jak Cie koledzy załatwili w cytacie powyżej. Sam płakałeś. Ale przeciez: "nie pamięta wół jak cielęciem był"

A tak na marginesie płakałem w jednym temacie niech wam będzie. Ale jak czytam te forum lub media2 to aż żal czytać nie ma takiego tematu aby polak nie jęczał. Podwyżka jak podwyżka ona mnie grzeje. Stać mnie na cyfrę i n-kę. Płacę dwa abonamenty w łącznej kwocie 250 zł to 10 zł różnicy nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim mieście gdzie zdrożała o 2,5 zł na metrze. Ja miesięcznie zużywam około 20 kubików wody co daje miesięczną podwyżkę o 50 zł

 

To zrezygnuj z wody. Z resztą to sprawa między Tobą a firmą dostarczającą wodę. Po co wylewasz żale na forum. Nie stać Cię nie kupuj. Mnie na wodę stać. Bardzo drogą wodę haha... Trzeba było czytać umowę a nie płakać. Ja czytam i płacę, bo mnie stać a woda się leje. W zasadzie bez przerwy... A Ciebie jak nie stać to się przeprowadź do innego miasta lub na wieś. Poszukaj tańszej oferty a nie dla VIP-ów z miast. Różnice w cenie wody są bardzo duże. Można też kupić małą działeczkę i wykopać studnię. Naprawdę się opłaca. Jak Cię nie stać. A nie biadolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...