Skocz do zawartości
  • 0

Problem połączenia LCD do dekodera


gesioo
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Kupiłem telewizor LCD Philips 32PFL3312 i chciałem podłączyć do niego dekoder Cyfry+.Posiadam dekoder Philips 6010.Podłączyłem więc TV z dekoderem kablem jaki standardowo daje Cyfra i o dziwo odbierają mi tylko TVP Info, TV Polonia, TV Puls i TVP Kultura.Czy ktoś wie w czym tkwi problem??Albo przynajmniej jakim kablem i w jaki sposób powinienem podłaczyć oba urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może trzeba coś prawic w mocowaniu kabla... (czasem najprostsze rozwiazania sa najtrudniejsze do znalezienia)

Po za tym problem chyba nie leży po stronie tv, tylko dekodera cyfry ... może trzeba zaktualizować listę programów?

 

 

edit Przeczytałem Twojego drugiego posta i chyba wiem w czym leży problem czy pod tego philipsa masz podłączony jeszcze jeden dekoder sat? jesli tak to tu leży problem.. Wiedząc w jakiej konfiguracji podłączyłeś oba dekodery(sam podłączyłem kiedyś podobnie i miałem podobny efekt ) i masz konwerter single wiedz ze musisz mieć jeden dekoder wyłączony aby chodziły ci wszystkie programy na drugim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaczy mam drugi taki sam dekoder na innym telewizorze a ten kupiłem zeby mieć zamontować pod splitter.No i konwerter wymieniłem na podwójny.A narazie nie podłączałem splittera bo chciałem sprawdzić czy działa wogóle telewizor.

 

A czy podłączając ten drugi dekoder musze na nim zmieniać jakś ręcznie ustawienia??Chodzi mi o te opcje w menu dekodera jak "Instalacja" albo "Remodulator"??Może to tu leży problem...

 

A czy na przykład kabel antenowy moze być w jakiś sposób uszkodzony??Bo spróbowałem zrobić jeszcze tak że przełączyłem podłączenia kabli na konwerterze żeby wykluczyć uszkodzenie konwertera i drugi kabel podłączony do dekodera i LCD zachowuję się w taki sam sposób...

Bardzo proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...