Skocz do zawartości

Apple, a konferencje N ;]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm sprawa jest interesująca i nie chce by się rozpuściła w temacie konferencje, dlatego tworze nowy temat.

No więc zacznę od tego że ostatnio pochłonęła mnie Apple-mania (jak każdego który posiądzie choć jeden ich produkt ;p), jak każdego pochłoniętego tą manią nachodzi chęć obejrzenia nagrań ich konferencji (z MacWorld itp.). Gdy obejrzałem je byłem w szoku, konferencje Apple posiadają niemal identyczny styl marketingowy co konferencje n, ale jasne jest że to n zgapiła od Apple. Oto gdzie można zobaczyć nagrania:

 

http://www.apple.com/quicktime/guide/appleevents/ - niestety wymaga QuickTime ;p ale nie zaszkodzi zainstalować ;]

 

Posiada te same elementy:

-Jeden człowiek na scenie, zwykle szef (Steve Jobs zamiast Sojki ;p)

-Zwykle się zaczyna od ch[beep]a się iloscią przejętego rynku ^^

-Ch[beep]e się produktem (non-stop gadanie "O matko jakie to zaj..." lub "nikt nie stworzył niczego innego" ;p)

-Demonstracja

-Punktowanie bajerów

-Pętla tych trzech górnych elementów ;p

-Zabawy z zmieniające się ceny ^^

-Zaproszenie innych partnerów (zwykle szefowie tych spółek) i paplanie jaki to super działa produkt i że miło się będzie współpracować ;p

-Duży ekran na tle naszego bohatera (Sojki) i nie mal że identyczny styl slideów ;]

 

Widać też innych dziedzinach promocji podobieństwo do Apple... i ma to ten sam efekt... ogłupia ludzi i ci popadają w histeryczną manię, nie zmienią na nic innego, maniakalnie wierzą w że firma może robić cuda (Popatrzcie cię jak podchodzą do sprawy gniazdka USB nbocie) i oczekują ich, a ci co powiedzą "nie" są zdrajcami stanu ;p (Ci co tego nie rozumieją niech pochodzą po forum nhdtv.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...