Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu wymieniłem dekoder SD na HD, podpisałem umowę na 29 miesięcy (stara mnie obowiazywała do kwietnia 2011 ale z tego co zrozumiałem ma przestać obowiązywać). Logując się do ICOK na numer starej karty, widzę możliwośc zmiany na nową. Wykonuje zmianę jednak dane na nowej karcie są niepełne, nie ma ani konkraktu, ani wpłaty, ani danych dekodera. Jak się wyloguję to znowu muszę wchodzic na stary numer. Na koncie starej karty nie ma żadnej oznaki że umowa jest rozwiązana. Czy trzeba czekać dalej aż się coś zmieni czy zadzwonić na infolinie i się przypomnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym, Ty się przejmujesz? Ja w iCOK na abonamencie od marca mam podany tylko numer karty. Więcej żadnych informacji. Nie interesuje mnie to, co tam jest wyświetlane. Ważne jest to, co mam w umowie. A tam wszystkie dane zgadzają się.

Natomiast na pre-paidzie wprowadzone mam wszystkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka czy wy tez tak macie jak ja

Ja płaciłem dnia 28.06.2010 kwotę 77.80zl parę dni wcześniej za lipiec bo miałem termin do 13 lipca a w icoku pisze mi ze mam za lipiec zapłacić jeszcze raz a w historii płat pisze ze wpłynęła kwota dnia 28.06.2010 ja zawsze tak płaciłem i nie było problemów a teraz takie coś jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iCOK juz dawno przestal mi dzialac. Wszystkie informacje sa blednie wyswietlane. Zakupione pakiety kwoty nadplaty itd. Od 3 miesiecy prosze o naprawienie iCOK. Jedyne co potrafia zrobic to wykasowac mi konto zeby musial ponownie je zalozyc. Firma dziad i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka czy wy tez tak macie jak ja

Ja płaciłem dnia 28.06.2010 kwotę 77.80zl parę dni wcześniej za lipiec bo miałem termin do 13 lipca a w icoku pisze mi ze mam za lipiec zapłacić jeszcze raz a w historii płat pisze ze wpłynęła kwota dnia 28.06.2010 ja zawsze tak płaciłem i nie było problemów a teraz takie coś jest

Też mam tak samo. Podobie jak Ty wpłaciłem 28.06 (mTransfer z ICOK) i do dzisiaj nic. Całe szczęście, że mam opłacone do 03.08. Miesiąc temu, gdy mi się kończyło, zapłaciłem pod koniec maja, zaksięgowali po tygodniu. W między czasie dostałem na monitorze telewizora kilka SMS o tym, że muszę płacić :evil: , dziadostwo.

Teraz wysłałem do nich kolejnego emaila, ale CP ma to ...

 

Podrrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaksięgowali i pojawiała się promocja jedyne co to, że pisze pakiet aktywny do 13 lipca a aktywowalem 30 czerwca. A i włączyli mi pakiet sport nie wiadomo dlaczego i wszystkie pieniądze, które wpłaciłem mam na wolnych środkach nie pobrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz wszystko ok, ku mojemu zdziwieniu mam aktywny pakiet superfilm, mimo iż go aktywowałem w promocji wakacje z cp i moja umowa trwa do 3 sierpnie, do tej pory mam zapłacić 40 za pakiet i będzie świecił do wrześniu. Żadnego kodu promocji nie ma - wolne środki 11 zł, czyli pobrane prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie to samo bylo i dzwonilem do CP a oni swoje ze za pakiet ktory podpisalem umowe czyli pakiet familijny + relax mix musze oplacac od dnia podpisania umowy a np. pakiet hd mam promocyjnie przez 3mce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry dział. Mniejsza z tym. Ale mam pytanie. Korzystamy z jednego dekodera bez umowy w tej promocji wakacje dla klientów FTA. Na infolinii powiedziano mi, że przyślą nam numer konta do wpłaty 10 zł msc. na pakiet familijny do października. Niestety nie przysłali. Czy mogę jakoś uzyskać ten numer konta w inny sposób? Np. przez iCOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...