Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bzdury piszesz, cena 42,90 zł. dotyczy klientów, którzy chcą np. na miesiąc mieć familijny bez umowy. natomiast po zmianie regulaminu i umowie na czas nieokreślony familijny kosztuje 39,90 zł., natomiast pakiet sport 14,90 zł. Najlepiej uaktywnić pakiet sport przez iCOK moim zdaniem. zreszta ten temat był już poruszany wielokrotnie i wystarczy tylko użyć funkcji :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w poniedziałek wieczorem wpłaciłem na Familijny + Pakiet Sport, dzisiaj patrze na iCOK że jest wpłacona odpowiednia kwota bo nie ma wolnych środków, dodam że do 12 lutego mam wpłacić, to znaczy że Pakiet Sport uaktywni się dopiero 12 Lutego? bo ja czekałem aż włączą np teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie 3 maile wysłałem poprzez icok a resztę normalnie. nawet mam potwierdzenia że email dotarł.

 

Zaraz się wkur-wię i zaraz jak zadzwonię i ich zje-bie to nie będą wiedzieli jak się nazywają.

 

Widocznie dział obsługujący maile wie na kogo nie warto marnować swojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w poniedziałek wieczorem wpłaciłem na Familijny + Pakiet Sport, dzisiaj patrze na iCOK że jest wpłacona odpowiednia kwota bo nie ma wolnych środków, dodam że do 12 lutego mam wpłacić, to znaczy że Pakiet Sport uaktywni się dopiero 12 Lutego? bo ja czekałem aż włączą np teraz ;)

Liczysz od dnia aktywacji dzis jest 1 i aktywojesz modul awiec do kazdego 1 masz miec kase na koncie inaczej od 1 kazdego miesiaca OFF to samo jest z pakietami , kazdy pakiet ma swoj kod np platnosci elektroniczne ( jesli tak slales to nie masz co sie bac o ile szlo to przez ich strone potem pay pal i dopiero twoje konto) jak wplaciles prosto z swojego konta lub na poczcie lub innym banku to poinformuj polsat o takiej wplacie za taki pakiet inaczej ci go Automat nie wlaczy.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja nie płace, ojciec płaci przelewem internetowym co miesiąc za Familijny i teraz chciałem pakiet Sport więc zapłacił jednym przelewem 51,80zł i wpisał w tytule Familijny + Pakiet Sport, wpłata liczy się od jutra więc może jutro będzie się pakiet sport świecić, bo na koncie wyświetla 51,80 wpłacone i 0zł wolnych środków, więc myślę że jest ok i od jutra włączą.

EDIT: Już odkodowane ; ) Liczy się od terminu nowej wpłaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zależy wszystko od osoby na którą trafi się wysyłając meila przez icok.

Ja chciałem zmienić pakiet na niższy po zakończeniu okresu podstawowego więc wysłałem wiadomość w niedzielę w nocy. W poniedziałem o dziewiątej rano dostałem odpowiedź i prośbę o numer telefonu, odesłałem i po dwóch godzinach już miałem odpowiedź, że skontaktuje się ze mną ktoś z polsatu... pomyślałem że pewnie teraz już mogę sobie "spokojnie" czekać parę tygodni a tu niespodzianka, dzisiaj zadzwonił do mnie facet z polsatu i załatwiłem wszystko przez telefon. Realizacja w trzy dni, wiem że kopnął mnie zaszczyt bo mało kiedy tak szybko reagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu, w sobotę płaciłem abonament w banku i też do dziś śladu wpłaty nie ma w iCOK-u, a przeważnie dzień lub dwa dni po wpłacie było już zaksięgowane przez CP i widniało to w iCOK-u. Pewnie coraz bardziej nawala im iCOK - i nie tylko, bo zegarek na ich stronie też źle działa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za "CP" też płacę przez "płatności.pl", ale szybkim przelewem z konta bankowego i praktycznie od razu ważność pakietu familijnego mi się przedłuża na nowy miesiąc (tylko na przedłużenie pakietu dodatkowego muszę poczekać do 20, bo wtedy kończy mi się zawsze ważność popszedniego), za to moi rodzice płacą kartą przez "ica" "Cyfry" i tam na pojawienie się płatności w tabelkach trzeba poczekać 3-4 dni.

 

Myślę, że to wynika z tego, że płatność kartą musi być po prostu bardziej werfikowana, no i trzeba "odebrać" pieniądze od banku, więc nie ma w tym winy "CP", albo "Cyfry" (trzeba być cierpliwym i płacić z lekkim, właśnie 3-4 dniowym wyprzedzeniem :D ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...