Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem dekoder Samsunga HD prepaid i zarejestrowalem,

 

Czy w iCOKu będzię Samsung HD widniał na koncie od karty dekodera Mini? czy musze nowe konto rejestrowac z nr karty od HD?

 

ile trwa przetwarzanie przez system CP rejestracji i odblokowanie dekodera minimalnie? wiem, ze maks do 48h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w iCOKu będzię Samsung HD widniał na koncie od karty dekodera Mini? czy musze nowe konto rejestrowac z nr karty od HD?

 

Może jest już późno, ale ni w ząb tego nie obczajam... Ale spróbuje odpowiedzieć. Jedna karta - Jedno konto (brzmi niemal jak nazistowskie hasła :oops: )

 

Przetwarzanie sygnału min. 3min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry to moja wina jestem poprostu zafascynowany tym dekoderem, po przesiadce z Mini D1 to jest duża różnica :)

 

zarejestrowałem go w boku i mam pytanie w przeciągu ilu godzin najszybciej przetwarzane są rejestracje prepaid i nadawane uprawnienia karcie dla odbioru kanałów i odblokowania dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w iCOKu będzię Samsung HD widniał na koncie od karty dekodera Mini? czy musze nowe konto rejestrowac z nr karty od HD?

Po prostu spróbuj opcji "zmień aktywną kartę" a następnie z pola "Wybierz numer karty" wybierz interesującą Cię kartę i naciśnij "Zmień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest:)

a uzywajac nr karty nowej karty od samsunga i hasła tego samego tez chyba zaloguje?

w kontraktach jeszcze pusto, w platnosciach FTA do 9999-12-31, dekoder nadal zablokowany , ciekawe kiedy aktywują mi gratis Familijny + RM :)

 

w iCoku na tej karcie w kontrakcie juz jest pozycja, w platnosciach do lipca fam + rm

A dekoder nadal zablokowany, stan karty zmienił się tylko z "BŁĄD 04 Dekoder zablokowany" na "BŁĄD 03 Dekoder zablokowany"

Czy to normalne etapy rejestracji? Kiedy moge sie spodziewać odblokowania?

Czy też muszę do nich dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na infolinii powiedzial, ze karta jest juz aktywna i ma uprawnienia, kazal odłączyć na chwile z prądu i przeskanować sieć cp na nowo, nic to nie dalo

wznowilem sam sygnal, przez 6 na infolinii, narazie nadal nic nowego, błąd 03,

Czy oni maja inne komendy na odblokowanie dekodera? niz ja samodzielne wznawiając sygnał?

Moze sie w jakims APSie z Allegro zapytam, bo potrzebne mi jest tv jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj zapłaciłem przez "ICOK" abonament za kolejny okres i wpadłem na pomysł, żeby zamiast pakiet "Sport" opłacić tym razem pakiet "Relax Mix Film" (w "płatnościach elektronicznych" była taka opcja, a na głównej stronie "CP" nie było ani słowa o tym pakiecie, więc postanowiłem sprawdzić czy zawiera "Cinemaxy", czy może "HBO" :D ), ale kiedy później sprawdziłem stan płatności okazało się, że opłacony na kolejny okres mam tylko pakiet "Familijny", natomiast tajemniczego pakietu "Relax Mix Film" nie widać w zestawieniu, no i oczywiście kanały przypuszczalnie wchodzące w jego skład nie działają...

 

Napisałem już do "CP" w tej sprawie, ale pewnie odpiszą dopiero jutro, więc jeśli ktoś mógłby mi wcześniej wyjaśnić o co chodzi z tym pakietem "Relax Mix Film" (w "ICOK" nic nie było, że trzeba na niego podpisywać "porozumienie") byłbym BARDZO wdzięczny.

 

W ogóle mogliby dodać możliwość opłacania tylko na dany okres kanałów "HD" (przynajmniej "Polsatu Sport HD" :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w takim układzie umieścili możliwość opłacenia tego pakietu "dodatkowo" w "ICOK`u", bez żadnej informacji (wiem, że na kanały "HD" trzeba podpisać "porozumienie" i ich w "ICOK`u" nie ma, a one właśnie powinny według mnie być dostępne na zasadzie pakietów dodatkowych)??? Ci co niewierzą niech zalogują się do "ICOK`u" i sprawdzą co widać w "płatności elektroniczne" (może ja czegoś niedoczytałem???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Relax MiX Film nie jest dostępny w ofercie Polsatu już od dłuższego czasu. To, że pokazuje w ICOKu to pewnie jakaś pozostałość. Ogólnie jak chcesz opłacić dodatkowo programy wchodzące w skład tego pakietu to możesz wybrać Relax Mix (39,8) + Cinemax (15) i będziesz miał te same kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli ten "Film" to są "Cinemaxy"... Szkoda, że nie "HBO", ale skoro pakiet już nieistnieje, to dlaczego nadal go widać, można go opłacać i nie ma ŻADNEJ informacji (w "ICA" "Cyfry" raczej takie pakietowe "duchy" się nie zdarzają, chyba, że ktoś je spotkał, bo ja nie pamiętam :D???) !

 

Ciekawe co mi odpiszą (napisałem na icok@cyfrowypolsat.pl)... Jak coś to wyślę im też ten zrzut, gdyby mi nie wierzyli w tego pakietowego "ducha" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...