Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też wyświetla 2 zł więcej.

Płaciłem 77,80 za MIX + HBO a pisze że musze zapłacić 79,80.

Promocje na 10 urodziny chyba będą kosztowne :lol2:

Aktualnie płacę wielokrotność co do grosza. Na obecną chwilę wartość Pakietu Relax Mix wyświetla mi poprawnie, 57.80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie mamy żadnego info o podwyżkach. A Wy jesteście w okresie zoobowiązania czy już po??

W moim przypadku, umowa jest już na czas nieokreślony, a więc po okresie podstawowym :roll: Abonament miesiąc w miesiąc był płacony w takiej kwocie w jakiej powinien być, więc o zaległościach mowy nie ma. Żadnego pisma od CP (aneks) o podwyżce też nie było :roll: No cóż, nie było oficjalnego powiadomienia ze strony CP o podwyżce, to CP narazie może sobie pomarzyć, że w tym miesiącu wpłacimy tyle, ile widnieje w iCOK-u, zwłaszcza, że bardziej jestem nastawiony, że to jest błąd iCOK, ponieważ niektórzy piszą, że pokazuje się o 2 zł więcej, a u mnie o 4,10 zł więcej :| A wielkości podwyżki CP nie ustalałby dla każdego abonenta indywidualnie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te niewiadome kwoty. Przecież w systemie komputerowym, szczególnie w części dotyczącej opłat nic a już szczególnie kwoty nie powinny się pojawiać przez przypadek. Sądzę że to znowu taki "Flash Forward - Przebłysk jutra" (14-11-2009 Sobota AXN Polecam!) i w niekontrolowany sposób wyciekła informacja o podwyżce, która myślę że będzie miała miejsce po urodzinach - obym się mylił.

Sprawdzałem konto iCOK u siebie i nie mam żadnych zmian, ale obowiązuje mnie jeszcze umowa więc mam cenę stałą, jaka jest w umowie. Zapewne taka podwyżka będzie dotyczyła umów na czas nieokreślony i będzie obowiązywała w pakiecie Mini, MiniMax i Familijnym, czyli innymi słowy dotknie wszystkich abonentów, bo będąc abonentem trzeba mieć któryś z tych podstawowych pakietów bazowych.

Jeżeli planują podwyżkę to źle, bardzo źle !!! Powinni raczej wprowadzić pakiet kanałów HD w korzystniejszej cenie, zaoferować atrakcyjne filmy w Domowym Studiu Filmowym za rozsądną cenę i tym przekonać abonentów do płacenia więcej, a nie podwyższając tak po prostu abonament. Cyfra+ kiedyś tak robiła i straciła abonentów.

Mam też inną hipotezę, być może na urodziny czeka nas tzw. "repakietyzacja" - nie lubię tego słowa, bo gdy byłem abonentem Cyfry+ kojarzyło mi się ono ze zmianą nazw pakietów na inne i podwyżką cen. Ale przypomnijcie sobie zapowiedzi CP na jesień i zimę tego roku, mówiono o nowych promocjach i nowych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płacę co do grosza , a także na ICOK mam teraz następną wpłatę za pakiet MINI w wysokości 11,90 zł, wysłałem im zapytanie, zobaczymy co odpowiedzą

 

odpowiedź z CP:

 

Szanowny Panie

 

Przepraszamy za błędną informację.

Jednocześnie informuję, że na podstawie dokonanych opłat abonament za Pakiet Mini został opłacony do dnia 2 listopada 2009 r. Ponadto informuję, że najbliższa płatność wynosi 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiła sie cena (jestem tuz po prepaidzie) - za familijny 42,90 zamiast 42.80. Ciekwa jestem co mi odpowiedzą.

 

Edit. 27.10. Dziś dostałem odpowiedz na moje pytanie: Witam. Dlaczego płatnośc na następny miesiąc jest 42,90 zamiast 42,80 jak to było dotychczas? jakaś podwyżka?Mój numer karty:......

 

odpowiedz Polsatu: Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Jednocześnie informuję, że dane dotyczące płatności zostały zaktualizowane. Przepraszamy za utrudnienia.

 

odpowiedz taka zagadkowa że najprawdopodobniej zasuną nam podwyżkę na urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o podwyżkach ,a ja płacę 57,80zł za f+rm(mam opłacone do 31.01.2010) zajżałem na swoje konto a tam pisze, że faktycznie mam opłacone do 31 stycznia następna wpłata w wysokości 47,70zł i wolne środki w wysokości 125,30zł :brawo: Czy ktoś też może tak ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak, jest blokowany dostęp do iCOK, chyba po trzykrotnym podaniu złego hasła :roll: Info ze strony logowania (pomoc) do iCOK:

Zablokowałem konto! Po 3 godzinach od ostatniego logowania system odblokuje Twoje konto. Możesz też przyspieszyć ten proces kontaktując się telefonicznie z biurem obsługi klienta 0 801 08-08-08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i w temacie polsatu wczoraj brejdak dzwonił żeby aktywowali polsat mam moduł cam i dekoder fergusona kiedy bede mógł się zarejestrować na icok i kumpel mi mówił że do aktywacji jes potrzebny numer modułu a brejdak podał tylko pesel i nr karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...