Skocz do zawartości

n - telewizja nowej rewolucji... :D :D :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie co sie dzieje na rynku... Jestem w szoku. Nagle jest miejsce na transponderach... mozna dołączyc do swoich ofert nowe kanały hahaha jak to śmieszy... Wcześniej obie platformy nas olewały... A teraz co... Ja oleje ich i dam szanse nowej platformie. Nie wiem jak wy na to ale ja już "dość mam tych ciuciubabek..." :?

Rewolucja sie dopiero rozpoczyna... Czyż nie...?? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle życzenia, ale według mnie to jest zbędny temat. O rewolucji można pisać w istniejącym temacie, dlatego go zamknąłem. Nie można pozwolić na to żeby się zrobił znowu śmietnik, gdzie jest 20 tematów o tym samym. Musicie to zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pozatym to moderzy powinni się zająć postami posyłanymi przez użytkownika o nazwie "trojan promującego swoją fake-strone(jak ktos nie wie o co chodzi to trudno troche "inteligencji") na tym forum.

Doskonale wiemy o co chodzi, nie msuisz nam tego mówić. /vince

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co mi chodziło... pamieta ktos ile na forum było postów i proszenia PC o eurosport... i jaka była odpowiedź... że to niby konkurencja dla polsat sport... a teraz nagle mało że sa 2 eurosporty w tym jeden za darmo w pakiecie familyjnym... czy to nie śmieszy...?? jestem juz kilka lat abonentem CP i mam tego dość... ciesze sie że N w koncu wystartuje i choć może ma gorszą oferte ale od czegoś trzeba zacząć i dam im szanse zainteresować mnie swoja ofertą... zważywszy na to że nie bedzie sie cofała a rozwijała do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herman78 -zawszę twierdziłem, że na rynku jest potrzebny trzeci gracz, bo to uzdrawia rynek. Jak przypomnę sobie, ile miałem przeciwników??. Teraz wyszło na moje i innych podobnie myślących. To jest zdrowa sytuacja, bo monopol pada, :twisted: zaś konkurencja kwitnie, :D:lol: a my mamy się dobrze. :lol::lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herman78 -zawszę twierdziłem, że na rynku jest potrzebny trzeci gracz, bo to uzdrawia rynek. Jak przypomnę sobie, ile miałem przeciwników??. Teraz wyszło na moje i innych podobnie myślących. To jest zdrowa sytuacja, bo monopol pada, :twisted: zaś konkurencja kwitnie, :D:lol: a my mamy się dobrze. :lol::lol:

 

-pozdrawiam :wink:

 

Wiesz na początku byłem przeciwny przyznam sie... ale 2 platfromy spoczeły na laurach i koniec... totalna olewka klientów... teraz widze w czym rzecz jak dodaje sie kanały darmo o których nie było mowy aby były kiedykolwiek dodane... to już "koniec tych ciuciubabek..." :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...