Skocz do zawartości

RadioAktiv.FM


Kiko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tego niemieckiego radia grającego muzykę klubową! Czy zmieniło ono częstotliwość, czy całkowicie zawiesiło działalność? Przez długi czas nie miałem okazji słuchać tejże rozgłośni, a gdy chciałem w końcu to zrobić okazało się, że na starej częstotliwości (Hot Bird) jest tylko cisza. Przez internet też chyba nie da rady słuchać, a więc prawdopodobnie jakaś przerwa w nadawaniu. Czy coś więcej wiadomo na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwanie zakończyć działalność można, jak się nie ma pieniędzy. Chyba nadawca przeliczył swoje możliwości finansowe ;) Dlatego napisałem nieoczekiwanie, bo nadawca rozpoczął nawet emisję w sieciach kablowych. Wszystko było super, aż tu nagle cyk i stacji nie ma. Najpierw nastała cisza na satelicie, następnie Telefonica (mowa o tp. 53 satelity Hot Bird) skasowała identyfikator i tyle było widać RadioAktiv.FM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się smucę, bo straciłem możliwość słuchania jedynej łatwo dostępnej audycji z muzyką Hardstyle, którą prowadził DJ Warmduscher. Póki co na satelicie chyba nie uświadzy się takich audycji, nawet Sunshine Live od dawna nie ma nic wspólnego z tym gatunkiem. Szkoda :/ A może jestem w błędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w sieci kanałów radiowych o nazwie flaix fm lub tez onda 15 lub quince... Nie wiem czy może przypadkiem nie są nadawane na astrze, są to hiszpańskie rozgłośnie radiowe nadające muzykę, o której mówisz. Wiem ze kiedyś w sieci miałem możliwość słuchania tych rozgłośni... Mnie teraz już nie kreci ten klimat... Możesz tez poszukac czegoś o nazwie mansion.

Myślę ze sie nie zawiedziesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona domowa stacji (http://www.radioaktivfm.de) ponownie działa, wznowiono przekaz w internecie. Stacja nie powróci na satelitę - z projektu (z tego co zrozumiałem) wycofał się jeden ze strategicznych inwestorów/sponsorów, a koszta wynajmu miejsca na satelicie są zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...