Skocz do zawartości

Rachunek za tv - 30 zł zniżki


piotrek_lol2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Usługi to serwis automatycznie łączący rachunki w jednym miejscu, pozwalający na ich łatwe monitorowanie oraz zarządzanie fakturami/opłatami przez użytkownika.

Jest to serwis banku ING, przy czym aby móc z niego korzystać nie trzeba być klientem banku. Aby zostać użytkownikiem wystarczy kilkudziesięcio-sekundowa rejestracja.

Rejestrując się w serwisie ze specjalnym kodem polecającym dostajemy na start 30 zł na opłacenie pierwszego rachunku.

 

Instrukcja krok po kroku:
1) Należy zarejestrować się na stronie:
https://app.mojeuslugi.pl/auth/register
2) Podczas rejestracji należy rozwinąć pole "Posiadasz kod polecający?" i wpisać tam kod polecenia, potem dodanie kodu nie jest już możliwe.

Mój kod polecający to:

JV30-K3SJ

 

q1KsMG.jpg


3) Należy wprowadzić i opłacić rachunek.

 

Już w trakcie płacenia (kartą, BLIKiem lub pay-by-link) pojawi się informacja, że po dokonaniu płatności otrzymamy 30 zł zwrotu. Ten trafi do nas w terminie do 3 dni roboczych.

Do wyboru mamy około 1000 firm, z kategorii tv są to - nc+ oraz Cyfrowy Polsat, a także UPC, czy Vectra.

 

iI6wlS.jpg

 

Korzystając z programu poleceń maksymalnie możemy uzyskać zniżkę -30,00 zł, aż 11 razy!

Zapraszam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł zwrotu niezależnie od wysokości rachunku? Czy dopiero od jakiegoś pułapu kwotowego?

 

---

Edycja: 

 

"Wysokość premii nie może przekraczać łącznej wartości jednorazowo płaconych zweryfikowanych opłat." 

Czyli trzeba zapłacić min. 30 zł żeby otrzymać bonus w tej wysokości. 

 

Szczegóły promocji: https://www.najlepszekonto.pl/polecaj-i-zarabiaj-program-polecen-moje-uslugi

 

---

Edycja 2: 

 

"Aby otrzymać premię 30 zł należy dodać fakturę lub rachunek na jeden z dwóch sposobów:
* wykorzystać połączenie z dostawcą, czyli podać dane logowania do swojego panelu usługodawcy (np. dane logowania do Moje UPC) lub
* udostępnić Moje Usługi możliwość połączenia ze swoją skrzynką e-mail na którą przychodzą rachunki/faktury. Moje Usługi automatycznie będzie skanowało skrzynkę w poszukiwaniu wiadomości zawierających opłaty na rzecz wybranego dostawcy."

 

Trochę słabe. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł zwrotu przy rachunku za minimum 30 zł.

Jeśli rachunek wyniesie 25 zł, wówczas zwrot to 25 zł.

Pieniądze otrzymujemy bardzo szybko, max 3 dni robocze, a na ogół do 24h od płatności.

 

Fakturę można dodać do systemu na 4 sposoby:

 

Ywe0RT.jpg

 

Promocja nie jest słaba, tylko bardzo fajna.

Jeśli chodzi o zmniejszenie kosztu faktury za TV, czy za telefon nie ma lepszej promocji na rynku.

Edytowane przez piotrek_lol2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...