Skocz do zawartości

napisy dla niesłyszących i głuchych


ford2201
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam evobox stream napisy naziemna działa napisy są ok a internetowa telewizja Brak napisów i nie ma opcje i nie pokazuje Napisy i tez ustawiłem ustawienia polski napisów i tez nie ma proszę sprawdzić u was i napraw i aktualizuj dla wszystkich głuchy i niesłyszących żeby miały aktualizacji  a naziemna pokazuje napisy proszę o poprawkę napisy dla głuchych i dla niesłyszących , to pilna sprawa dla widzów a telewizja internetowa kanały na przykład HBO HBO 2 HBO 3 Polsat 2  Polsat film Polsat Cafe Polsat rodzina Polsat i  rożne ????? nie ma go napisów a moja koleżanka ma na satelitarna ma napisów nie które a ja internetowa nie mam napisów proszę o poprawkę aktualizacji żeby weszło napisy dla głuchych i niesłyszących kanałów TV INTERNETOWA EVOBOX STREAM i czekamy na odpowiedzi i dziękujemy :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ford2201Witam serdecznie mam evobox IP czyli IPTV , dlaczego brakuje napisy , pokazuje brak napisy , ustawienia włączyłem napisy polskie i nie wyświetliło napisy , zgłaszam poproszę o napisy wszystkie kanały zależne żeby włączyli napisy evobox IPTV? I proszę przekazać szefa , żeby zrobili kanały evobox IP IPTV , bo jestem osobą głuchy i ciezko mi porozumieć i poproszę ładnie żeby zrobili tego napisów dla głuchych i dla niesłyszących , proszę o pomoc dekodera evobox IPTV , proszę napisy napisy , to bardzo dla mnie ważne , żeby szef zgłosił napisy dodawać kanałów evobox IPTV , poproszę o zrobić o napisy dla niesłyszących i głuchych widzów cieszyli za ciebie , jeszcze jedna sprawa i proszę sprawdzić dekodera evobox IPTV nie ma napisów proszę sprawdzić , To jest Poważna sprawa , a słyszących wygodnie słyszą po polsku , a gdzie Dla nas napisy głuchych i niesłyszących , proszę zrobić Pozdrawiam serdecznie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...