Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wlaśnie TV1000.gdzieś czytalem wypowiedż ważniaka zCP,że mają kanal filmowy i cos dodal że prawie premium,no i zajrzalem do to i owo na program TV1000 i mi szczena opadła jak spojrzałem na daty filmów. Chcecie takie programy na c+??????????????????????????? :D

 

Nie chce źle gadać ale na Canal+ tez leca stare filmy jak np:

 

ŚWIĘTA WOJNA

 

Polska, 1965, 91 min

 

TITANIC

 

USA, 1953, 94 min

 

Wiadomo że większość filmów stanowią nowe produkcje z lat 2005-2007...

Ale stare filmy też się zdarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN to jeden z lepszych kanałów Cyfry, gdyby nie on, to nie wiem kiedy możnaby w Polsce zobaczyć takie seriale jak "Alias", "Jericho", "Uśpiona komórka", "Criminal Minds" i inne. Tematyczne AXNy, to nieporozumienie, miały nadawać programy premierowe, a jak jest każdy widzi. Ciekawe kiedy dołączą Fox Life :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako opcje dodatkowa to moga sobie dolaczyc Fox Life (i tak tego nie wezme) ale nie chcialbym zeby przez to dziadostwo zwiekszyli mi abonament o kilka czy kilkanascie zlotych :)

Chociaz mysle, ze jezeli Fox Life dojdzie do paczki Cyfry+ to dodadza ten kanal do pakietu Komfortowego. Na szczescie od maja bede posiadal pakiet podstawowy + opcje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadane są następne kanały Fox (Crime i FX)

 

skad taka informacja ?

 

seriale na FOX to najlepsze seriale jakie mozna sobie wyobrazic (moim zdaniem- prosze mi nie wrzucac od razu) .. tyle ze jakos nie widze sztandarowej produkcji Murdocha we fancuskiej stacji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie owprowadzeniu chociażby na próbę pełnej wersji kanałów piłkarskich klubów,na początek np.M.U. którego nie ukrywam jestem fanem i powiedzmy Barcelony.Wiem że jakieś kawałki lecą na CP,ale nie wydaje mi się żeby mieli wyłączność.MYśLę że przy rozsądnej cenie znalazło by się trochę chętnego luda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rankingu 100 najcenniejszych firm w Polsce tygodnika „Newsweek” CANAL+ Cyfrowy zajął drugie miejsce w kategorii „media”, po TVN S.A. i przed Agorą S.A. Właściciel platformy Cyfra+ zamierza nadal umacniać swoją pozycję, zapowiada w najbliższym czasie poszerzenie oferty programowej m.in. o kolejne dwa kanały w wysokiej rozdzielczości HD.

 

 

Ranking przygotowany przez firmę doradczą A.T. Kearney powstał w oparciu o bazę kilkuset firm o najwyższych przychodach w Polsce, których wartość wyceniono na podstawie kursów giełdowych, danych finansowych, analiz branżowych i makroekonomicznych, szacując m.in. przyszły wzrost przychodów i potrzeb inwestycyjnych. W rankingu 100 najcenniejszych polskich przedsiębiorstw CANAL+ Cyfrowy znalazł się na 58. miejscu, a wartość firmy wyceniono na 3,3 mld zł.

 

Także w ogłoszonym właśnie rankingu „Lista 500” dziennika „Rzeczpospolita” firma znalazła się w pierwszej setce największych przedsiębiorstw pod względem wyceny wartości.

 

CANAL+ Cyfrowy systematycznie umacnia pozycję rynkową i osiąga bardzo dobre wyniki finansowe. W 2006 roku właściciel CANAL+ Cyfrowy –Telewizyjna Korporacja Partycypacyjna S.A. – osiągnęła 150 mln zł zysku netto, przychody firmy wg standardów US GAAP wyniosły 850 mln zł, a kwota EBIT 196 mln zł. Wyniki skonsolidowane TKP SA dotyczą działalności spółki CANAL+ Cyfrowy.

 

W bieżącym roku CANAL+ Cyfrowy, realizując konsekwentną politykę programową, planuje poszerzenie portfolio kanałów telewizyjnych, a także inwestycje w rozwój projektu HDTV. W najbliższych miesiącach CYFRA+ zaproponuje nowe kanały TV, w tym dwa kolejne w wysokiej rozdzielczości, oraz możliwość cyfrowej rejestracji programów dzięki technologii PVR, a w następnej kolejności usługę VoD. Oprócz działań programowych w 2007 roku realizowana jest inwestycja w budowę nowej siedziby, a także rozwijany jest serwis oraz program lojalnościowy dla abonentów.

 

W 2006 r. CANAL+ Cyfrowy jako nadawca i operator telewizyjny rozwijał oferowane usługi, realizował nowe projekty technologiczne oraz systematycznie rozbudowywał bazę abonencką. Pod względem wzrostu liczby abonentów był to dla CYFRY+ rok rekordowy, a w grudniu 2006 platforma zanotowała najlepszy w historii wynik sprzedaży. W minionym roku spółka rozpoczęła dystrybucję oferty CYFRY+ poprzez videostradę tp (CYFRA+ DSL), realizując innowacyjny w Polsce projekt telewizji przez łącza telefoniczne. Również jesienią CANAL+ Cyfrowy wdrożył mobile TV, wprowadzając produkowane przez siebie programy do oferty Orange World. W 2006 r. spółka uruchomiła nowy kanał Kuchnia.tv, zainwestowała w odnowienie i poszerzenie pakietu sportowych praw telewizyjnych wygrywając przetargi na ligę angielską, Puchar Anglii, ligi włoską i hiszpańską, NBA, WNBA, Grand Prix na żużlu, rozgrywki Golden League, Puchar Sześciu Narodów w rugby oraz NFL. W grudniu, bazując na unikalnej ofercie programowej, CANAL+ rozpoczął emisję w wysokiej rozdzielczości, proponując tym samym po raz pierwszy w Polsce ofertę premium w jakości High Definition.

 

żródło:skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon ile masz lat ? , tylko szczerze odpowiedz.

 

Zadaję to pytanie, ponieważ zachowujesz się jak dzieciak, który dostał cukierka na gwiazdkę i sprzecza się z kolegą, który otrzymał zabawkę, że cukierek i tak jest lepszy.

 

Do rzeczy

Cyfra + ma nadal najlepszą ofertę programową spośród wszystkich platform cyfrowych w Polsce. Jednak nie robi nic aby nadal tę ofertę rozwijać i zwiększać dystans nad przeciwnikami. N, a w szczególności polsat cyfrowy nie stoją w miejscu i starają się wprowadzać nową ofertę dla swoich abonentów. Wnerwia mnie wasze gadanie "na co mi E" , "na co Tvp sport".

Jak wiadomo bogatsza oferta przyciąga nowych abonentów i nie sądzę, żeby nikt takich kanałów jak te nie potrzebował, zawsze znajdzie się taki ktoś kto z chęcią je obejrzy.

Boję sie tylko, że kolejne kanały przelecą nam koło nosa, a w końcu może zdarzyć się tak, że oferta cyfry stanie się uboższa niż oferta cp. Zauważcie, że jedynym prowodyrem zmian w cyferce jest konkurencja, cp stworzył tani pakiet podstawowy to my też. n ma HD to my też mieć będziemy. Cyfra nie wychodzi z żadna inicjatywą aby polepszyć swoją ofertę. Mam nadzieję, że ktoś w końcu zmieni oblicze tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację ale to jest biznes i tu nie liczą się chęci czy dobro abonentów tylko kasa. A widać Cyfra+ w tym nie widzi kasy i tych kanałów nie dodaje a co do usprawnień technologicznych to także jest tak jak mówisz ale to też jest biznes po co inwestować skoro konkurencja i tak jest w tyle. Naprawdę nie ma się czemu dziwić.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będą mieli miejsca na nowe kanały, doputy ich nie będzie, to chyba oczywiste. Jest szansa na kilka ciekawych kanałów jak choćby: Sci-FI ch, 13 Street, Studio Universal, Movies24, KidsCo, czy Foxy, jakie się pojawią, to się w przeciągu kilku miesięcy okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazz chyba nie myślisz że ludzie kupią CP dla E! czy tym bardziej Wedding Tv.

 

Co do C+ że się nie rozwija.W tym roku będą na 100% 2 kanały HD, PVR, VOd.

Jak nic się nie opóżni to dołączą zapewne Sci-FI ch, 13 Street,Studio Universal,paczka kanałów BBC a jak się dogadają to pewnie też paczka TVP.Można powiedzieć iż są to 99% pewniaki.Jakość jakość i raz jeszcze jakość tego oczekuję.Wolę dostać 5 świetnych kanałów niż 15 słabych taka jest widać różnica między nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa, jakość, a nie ilość. Sci-FI ch, 13 Street, Studio Universal, Seasons, History Ch, paczka TVP w najniższym pakiecie. C+ film HD i C+sport HD są już zapowiadane, może uda się też HBO HD. Poza tym koniecznie trzeba wzmocnić ofertę sportową Canal+. Fajnie jest w skandynawskm Canal+. Jest C+mix, C+film 1,2,3,HD i C+sport 1,2,HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiliście mnie po prostu. Skąd macie takie dane na temat HBO HD, VOD czy PVR?? Rozumiem że ktoś morze mieć takie marzenia ale pisać że to pewniaki i na pewno tak będzie......

 

Swoją drogą mamy prawie maj a Cyfra+ przeważnie lubi się chwalić czymś na pół roku przed wprowadzenie więc nie wiele czasu im zostaje....

 

Don_Mag

 

Ps. I nie myślę że ktoś weźmie PC bo jest E i to coś o ślubach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...