Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tylko domysł...

Skoro C+ ma mieć Sci-Fi i 13'th Street to na co im Horror i Fantasy??

CP ma jakąś umowę z ZoneMedia na ich kanały...

Dlatego tak uważam!

Podobnie jest z Explorerm i History, które wydaje mi się ze wejdą w niedalekiej przyszłości do Cp, bo CP zakupiła już TV1000 i to na wyłączność...

 

Dlatego należy się spodziewać nie na 100% ale spodziewać że w tym roku zobaczymy w CP Explorer, History, Zone Horror i Zone Fantasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiateK,podzielam twoją opinie i myślę tak samo jak ty...kanały paczki Zone będą na pewno w CP,ponieważ pomiędzy tymi nadawcami jest umowa na wyłączność np.na kanał Zone Europa.

Tym samym należy się spodziewać kanałów Zone Horror i Fantasy w ofercie Cyfrowego Polsatu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego należy się spodziewać nie na 100% ale spodziewać że w tym roku zobaczymy w CP Explorer, History, Zone Horror i Zone Fantasy...

Cztery nowe kanały w CP-to może się przecież odbić na wzroście ceny abonamentu.Chociaż wydaje mi się że jeśli już będzie jakaś podwyżka to minimalna w stosunku do obecnej ceny ponieważ nie są to kanały typu HBO za które przecież się płaci o wiele większe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko domysł...

Skoro C+ ma mieć Sci-Fi i 13'th Street to na co im Horror i Fantasy??

CP ma jakąś umowę z ZoneMedia na ich kanały...

Dlatego tak uważam!

Podobnie jest z Explorerm i History, które wydaje mi się ze wejdą w niedalekiej przyszłości do Cp, bo CP zakupiła już TV1000 i to na wyłączność...

Bzdury bzdury bzdury. To, że jeden kanał jest na wyłączność nie oznacza, że wszystkie. Przykład kanały dystrybuowane przez HBO, HBO na wyłączność w C+ reszta kanałów na innych platformach też jest( Cinemax i AXN). Kanały Zone Media Club i Reality są na C+ mimo wyłączności CP na ZE i Romantice. A co do Viasatów to jeśli miałby sie pojawić to by się pojawiły bo nie są to nowe kanały naszym rynku od dawna na nim nadają więc gdyby CP na nich zależało to dołączyły by razem z TV 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja mysle, ze C+ narazie nic nie dolaczy i wszystko przejmie sobie CP. Juz sa nowe testy w CP (narazie tylko plansze). Cyfra ostatnio nie robi nic poza sciaganiem abonamentu od ludzi :roll: i szukaniem nowych naiwnych co wezma ich oferte. Ciekawe czy w ogole w tym roku dojdzie jakis nowy kanal. Powoli zaczynam sie obawiac, czy w ogole dodadza cos w formacie HD, bo jak narazie cisza glucha cisza i ciemnosc widze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie przesadzaj. A co CP to takie super kanały ostatnio dodał? Wolę osobiście poczekać za czymś bardziej wartościowym. I tak C+ ma bardzo dobrą ofertę i to mi w zupełności wystarcza a Wam się wydaje, że jak CP dołącza jakieś byle jakie kanały ale dołącza to C+ od razu też musi tak?

A co do kanałów w HD to kolego była mowa, że C+ dołączy je w okolicach czerwca. Poszukaj sobie w forum głębiej jak zapomniałeś lub nie wiesz.

Pozdrawiam :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie zapomnialem i wiem, ze maja je dolaczyc. Tylko pytam gdzie? Bo jak na te transpondery co juz sa zawalone to ja dziekuje za takie HDTV. Poza tym jak nie maja miejsca na zwykle kanaly to nie wydaje mi sie by HD dolaczyli juz w czerwcu a konkretniej to mowa nawet byla o lipcu. Przenosiny na Astre nowej platformy Canal+ France (dawniej TPS) pewnie potrwa dluzej. Jakos ogolnie czarno to widze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Paweł i nie piszę tego tylko dlatego, że mam N i CP a nie mam Cyfry i jestem wrogo do niej nastawiony tylko patrzę realnie na obecną sytuację i tą w najbliższej przyszłości.

Co do nowości w Cyfrze to tutaj sytuacja nie wygląda kolorowo i wyglądać nie będzie można spokojnie rokować aż do jesieni. Powodem jest tak jak kolega Paweł wspomniał brak miejsca na TR. Nie ma co liczyć, że TPS da ba wydzierżawi Cyfrze 2 lub TR tylko jak już jeden bo jest wiele głodnych wilków czychających na wolne miejsce. Proces przestawiania anten powoli rusza i potrwa ładnych kilka miesięcy.

Jedyną szansa dla abonentów Cyfry na nowości w najbliższych mie4siącach jest sytuacja taka gdy nadawca sam wydzierzawi miejcse na HB i pojawi się realna szansa dosyłu takich knałów do polskich platform cyfrowych jak jest np. w przypadku TCM, DisneyChannel czy VH 1 i MTV.

Kolego Sajmon wierny fanie Twojej ukochanej dziewczyny Cyfry Plus wyluzuj trochę w przechwalaniu i w optymiźmie jaki przejawiasz w swoich wypowiedziach odnośnie platformy i spojrzyj realnie na teraźniejszą sytuację z całym szacunkiem dla Twojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Manio autentycznie mnie zadziwił :shock: Zrobił tak sobie na złość, żeby nie mieć najlepszego sportu i filmów :P

Wróćmy Panowie do korzeni. Telewizja to przede wszystkim dobry film i sport. N i CP nie ma ani tego, ani tego :evil: Nie jestem takim "wyznawcą" C+ jak Sajmon, ale ta platforma ma po prostu najlepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...