Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do CTA Cyfry+ w pewnej sprawie i przy okazji zapytałem o nowe kanały, czy się pojawią i jakie. Powiedziano mi, że w najbliższym czasie nie ale z czasem powinno się coś pojawić. Zapytałem o TVP Sport. Powiedziano mi, że trwają rozmowy, negocjacje z nadawcą..

Pojawi się ten kanał, ale mi tam nie zależy, żeby wszedł do oferty Cyfry. :D

Oferta programowa Cyferki jest super, tym bardziej, że posiadam pakiet Komfortowy więc mi nic więcej nie trzeba, żadnych badziewi..

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym oprócz Prestiżowego. Opcja dodatkowa - podobno za 3,5zł.

 

Ale o tym byla juz dluga rozmowa ze to raczej za duzo jest i ze w kablowkach (z tego co pamietam) duzo taniej.

 

A jesli chodzi o moje zdanie to komfortowy i w gore jesli faktycznie TVP sie ceni.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym oprócz Prestiżowego. Opcja dodatkowa - podobno za 3,5zł.

 

Kolego, to co tutaj napisałeś to na pewno nie będzie prawdą i nie dojdzie do skutku. Na pewno nie będzie opcją dodatkową oraz tylko w Prestiżowym. Wystarczy to poznać po tym, że kiedy nie dawno weszły nowe pakiety a cena nie uległa zmianie pakietów: Komfortowy oraz Prestiżowy, to logiczne, że wejdą tutaj nowe kanały! I będzie to pewnie TVP Sport. Cyferka się dogada z nadawcą. W końcu to jeszcze troszkę czasu.

Ktoś lubi nie raz puścić plotę na forum a później nieporozumienia.

Cyferka się dogada.

A tak to bardziej Cyferka teraz stawia na rozwój oferty HD niż SD. Koło lata mają wejść kolejne kanały w HD i będzie w tym na pewno National Geographic HD a dalej..?

Będzie ciekawie

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...