Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ze wszystkich platform Cyfra ma najwięcej muzycznych i Nka w sumie też. Ogólnie rzecz biorąc nie ma w Polsce tak dużo platform :lol: więc można powiedzieć tak: Cyfra i N mają nieco więcej kanałów muzycznych od CP. Mówiąc teraz o Cyfrze: ma najwięcej kanałów MTV Polska (przydała by się paczka MTV by mówić, że najwięcej, ale od CP ma nieco więcej) więc mówiąc o przyszłym roku możliwe, że do oferty wejdzie Nickelodeon bo na SK podają, że kanał znajdzie się w platformach, które mają najwięcej kanałów MTV Polska. Na kanał JimJam bym nie liczył, bo wątpię aby z dziecięcych kanałów Cyfra dołączyła go, bo mamy podobny, bardzo dobry MiniMini, a bardziej z dziecięcych bym liczył w przyszłym roku na Nickelodeon, bo jest prawdopodobne dołączenie go do C+, a co do JimJam to wątpię. Ale nic nie wiadomo... :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Nickelodeon ma byc przygotowywany przez MTV Polska to niech lepiej nie wchodzi nigdzie. Jak potrafi dubbingowac bajki/seriale nasze MTV to jest poprostu zalosne. Z tego co wiem to dubbing polega na tym, ze kazda postac ma swoj glos a w przypadku MTV moze i tak jest tylko ze pod tymi glosami slychac oryginalne co jest w dubbingu niedopuszczalne. Przyklad... South Park.

A co do JimJam... tak jest Mini Mini, ale nie zapominajmy ze ten kanal przygotowuje Chellozone w ktorym ma udzialy UPC/Liberty a to skolei ma 20% udzialow w Cyfrze+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... więc możliwe, że ten kanał pojawi się w C+... ale tak patrząc to jeszcze w tym roku będziemy mieli dość sporo nowości: kanały NBC, i być może JimJam. Bo na początku przyszłego roku Animax.

Nic nie wiadomo. Bo prezes zapowiadał jeszcze na ten rok nowe kanały, więc będziemy mieli coś z pewnością. Ale czy dokładnie wszystkie jakie wymieniłem?? Okaże się to za jakiś czas, trzeba poczekać za bardziej konkretnymi info w tej sprawie. :wink: Bo co do kanału Nat Geo Wild to raczej w tym roku się już nie pojawi... Może w pierwszym kwartale przyszłego ale to się już zobaczy później. Nic nie wiadomo... :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tak samo jak co niektórych marzenia co do HBO... :lol::lol: Póki nie ma konkretnych info lepiej nie prowadzić konwersacji na forum w tej sprawie :!::wink: To tak jak sypnął ktoś plotkę co do TVP Sport w CP... nie ma co wierzyć plotkom póki nie ma konkretnych info! Większość osób podnieca się już jednym artykułem gdzie ktoś już wstawił w każdym dziale - N, CP, i C+ :lol::lol::wink: Ale wróćmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, nie wszystkie... Poza tym inni widzą nowe kanały w CP to tak samo my w C+ :wink: Nie pisałem dwa posty wstecz, że na pewno... trzeba poczekać za konkretnymi info w tej sprawie, wtedy można wstępnie się cieszyć. Po prostu były zapowiadane nowe kanały na ten rok jeszcze więc myślę i liczę na to, że kanały NBC będą z pewnością, a co do innych kanałów :?: Na razie nic nie piszę, bo nie wiadomo. Racja, z tym BBC był poślizg :lol::wink: Ale to inna bajka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... więc możliwe, że ten kanał pojawi się w C+... ale tak patrząc to jeszcze w tym roku będziemy mieli dość sporo nowości: kanały NBC, i być może JimJam. Bo na początku przyszłego roku Animax.

Nic nie wiadomo. Bo prezes zapowiadał jeszcze na ten rok nowe kanały, więc będziemy mieli coś z pewnością. Ale czy dokładnie wszystkie jakie wymieniłem?? Okaże się to za jakiś czas, trzeba poczekać za bardziej konkretnymi info w tej sprawie. :wink: Bo co do kanału Nat Geo Wild to raczej w tym roku się już nie pojawi... Może w pierwszym kwartale przyszłego ale to się już zobaczy później. Nic nie wiadomo... :):wink:

 

:lol::lol::lol:

 

Tak możliwe jest wiele

Ja liczę na Dom z ogrodem i nic więcej w tym roku ;)

Skoro nic nie wiadomo to po co pisać posty bez sensu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że szef Comedy Central Polska w jakimś wywiadzie stwierdził, że N ma wyłączność na ten kanał tylko do końca 2007 roku. Wątpliwie jest podpisanie kolejnej takiej umowy. Mam nadzieję, że ten kanał będzie we wszystkich platformach bo zasłużył na wielomilionową rzeszę abonentów. Najlepszy kanał tematyczny w Polsce moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas polemizuje jakie kanały powinny znaleźć się w Cyferce.

Postanowiłem wypisać jakie kanały są w kregu zainteresowania lub inaczej jakie obecnie ma Cyfra + pole do wyboru .A naprawdę jest trochę tego.

Oto kanały które podzieliłem na 3 kategorie.

Pierwsza kategoria to kanały które już nadają po polsku i nie są dostępne na żadnej platformie.

1. Viasat History

2. Viasat Explorer

3. Nat Geo Wild

4. Movies 24

5. Filmbox

6. Non Stop Kino

7. TVP Historia - fta

8. TMT - fta

9. TV Trwam - fta

10. MTV Pack

Druga kategoria to kanały dostępne na innych platformach ,ale tylko te które nie są tam na wyłączność.

1. Jetix Play

2. Boomerang

3. Travel Channel

4. Wedding TV – nie jestem pewien

5. Kids Co

6. TVP Sport

7. NASN

No i trzecia kategoria to kanały które w najbliższym czasie mają się pojawić na rynku polskim. Oto one:

1. Jim Jam

2. Nickelodeon

3. Animax

4. SciFi Channel

5. Universal Channel

6. 13th Street

7. Style

8. Zone Horror

9. Zone Fantasy

10. Voom HD

11. HBO HD

12. Dom i Ogród TV

13. TVP Film

14. TVP Rozrywka

15. TVP Parlament

Planowane są też inne kanały jak chociaż by kanały Disneya, czy Foxa ,ale jest brak konkretów. Nie wypisywałem też kanałów Polskich prywatnych nadawców które mają się pojawić albo są w planach, bo raczej ich zawartość to gniot który zapewne będzie Fta.

Nie każdy musi się zgadzać z tym wypisem ,ale po to są fora.

Oczywiście mogłem pominąć jakieś kanały ,więc czekam na reakcję.

Szczególnie na reakcję C+, bo za tą cenę jaką trzeba płacić jak i dołączanie kanałów u konkurencji, powinni się obudzić, bo czaka ich kompletna stagnacja.

Obym nie miał racji z tą stagnacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:lol::lol::lol:

 

Tak możliwe jest wiele

Ja liczę na Dom z ogrodem i nic więcej w tym roku ;)

Skoro nic nie wiadomo to po co pisać posty bez sensu ?

 

To tak samo, jak inni piszą bez sensu na temat HBO. Najlepiej zakończyć tą dyskusję i powrócić do tematu Nowe kanały :!::wink:

 

Ja się tak zastanawiam, kiedy możemy liczyć na Nat Geo Wild, bo do kanałów, które mają wejść jeszcze w tym roku raczej go nie można zaliczyć. Pewnie w przyszłym roku..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kanały MTV Unlimited są w wersji angielskiej.

i co z tego :?: ja jednak wolę te kanały w org wersji językowej a nie jeszcze z jakimś lektorem w polskiej wersji, poza tym to byłoby bezsensu. Dzieci i nie tylko szkoliły by swój angielski. Ja od razu mówię, że nie chcę tych kanałów w polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Pack to wszystkie kanały Mtv z seri ultimate jest tam m.in VH1 Classic, itd . To właśnie miałem na myśli

 

Wszystko prawda, to my już znamy i od dawna postulujemy od rozszerzenie paczki MTV w polskich platformach. Nie wiem tylko czemu napisałeś

które już nadają po polsku i nie są dostępne na żadnej platformie

 

Oczywiście po polsku nie nadają :)

 

Z polskojęzycznych kanałów Viacom mamy:

 

MTV Polska

VH-1

VIVA

Comedy Central

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...