Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ama18: tym bardziej będziemy czekać. Operator powinien wiedzieć, że jest zainteresowanie abonentów, a tak siedzieć sobie i czekać na zmiłowanie, to ... szkoda, że u nas (kraj) jest takie podejście, że PO CO?. :?

 

@karol91 i @nPiotr: to proszę pisać w sprawie kanałów, a nie siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzięęęę.... Hellllooołłłłł.... Mars do Ziemi, kszy kszy...

Jak by Cyfra chciała to by te kanały dodała, a że nie chciała to teraz ich nie ma i nie będzie...

A operator dobrze wie co jest potrzebne a ankiety do widzów to tylko pic na wodę bo i tak dadzą co chcą...

I już boy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że oferta kanałów dziecięcych Cyfry+ jest wystarczająca :mrgreen: i bez sensu by było wprowadzanie następnych kanałow dla dzieci.Chociaż z kanałów dziecięcych do wzbogacenia oferty przydał by się kanał Boomerang :mrgreen: ale i tak jestem za tym aby Cyfra+ wprowadzała zróżnicowane kanały i najpierw polepszyła ofertę muzyczną :mrgreen: i wprowadziła pakiet MTV+MCM :mrgreen: , później ofertę kanałów dokumentalnych typu NG WilD HD,History HD i przede wszystkim ESPN America :mrgreen:.Uważam także iż Cyfra powinna się skupić na polepszeniu jakości swoich kanałów :D bo ten element też jest ważny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Boomerang...
...pakiet MTV+MCM...
...NG WilD HD...
...History HD...
...ESPN America...

Nie za dużo wymagasz od Cyfry+? Zachowujesz się normalnie jak typowy abonent Cyfrowego Polsatu - ciągle kanałów mało, mało, mało :lol2: ! Poza tym, gdyby nawet dodali te, które chcesz, to zaraz zacząłbyś prosić o nowe. I koło się zamyka :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie zacząłbym prosić o nowe kanały :lol2: w dzisiejszych czasach klient nasz pan :evil: płacę za cyfre ponad stówę wiec wymagam :mrgreen: Jeżeli chodzi o moje indywidualne propozycję to zależy mi najbardziej na kanałach MTV+MCM oraz ESPN America :lol2: o innych kanałach o których tu piszę żeby mogły wejść w skład oferty programowej myślę ogółem :lol2: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Boomerang...
...pakiet MTV+MCM...
...NG WilD HD...
...History HD...
...ESPN America...

Nie za dużo wymagasz od Cyfry+? Zachowujesz się normalnie jak typowy abonent Cyfrowego Polsatu - ciągle kanałów mało, mało, mało :lol2: ! Poza tym, gdyby nawet dodali te, które chcesz, to zaraz zacząłbyś prosić o nowe. I koło się zamyka :? .

To jest domena abo C+ że ciagle im mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Bloo411 ale tak naprawde nie wiesz kim jestem więc co to za głupie teksty :lol2: Klient wymaga więc jak płacę regularnie abonament wiec wymagam :mrgreen: od Cyfry+ np.nowych kanałów :D czy poprawienia jakości :D

 

Wiec jeżeli chodzi o dodanie nowych kanałów do Cyfry+ to co obstawiacie :mrgreen: ???Jakie macie typy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że płacisz to płać ja też płace ale nie jestem za dodawaniem kanałów niszowej produkcji czyli śmieci... 2 kanały HD czyli TVP HD i w przyszłości jak będzie Animal Planet HD mi wystarczą do tego niech raz w tyg aktualizują listy kanałów fta i będzie OK.Wole jakość a nie ilość jak ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przepraszam, ale do kogo się zwracasz? Ponieważ chciałbym nadmienić, że ja również nie jestem za wiecznym dodawaniem kanałów jak większość osób, którym ciągle mało i mało... Nie patrzę na ilość. Wolę dostać raz na dłuższy czas porządny, wysokich lotów kanał, niż patrzeć jak upychają na transpondery jakieś badziewia. Wg mnie priorytetem teraz jest poprawa jakości obrazu kanałów już istniejących oraz zrobienie pewnych porządków na transponderach. Nie mogę patrzeć na to, gdy np. dublowane są kanały tak jak to się dzieje w przypadku TVP Sport. Druga sprawa, jeśli już chodzi o nowe kanały to ja bym sobie jedynie życzył jakiś kolejny, Konkretny, kanał w HD i to mi wystarczy. Uważam, że oferta jest wystarczająco dobrze rozbudowana. Mi to wszystko wystarcza. Jak wspomniałem, pragnąłbym jeszcze rozbudowy oferty HD. No może korzystając z okazji to pragnąłbym jeszcze, aby oba kanały CANAL+ HD zaczęły w całości nadawać w wysokiej rozdzielczości wszystkie pozycje... i... byłbym już w niebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za poprawą jakości kanał Cyfry+(np.takich jak:TVP INFO,TVP Sport,Orange Sport,kanały Discowery oraz Animal Planet i ZoneRomantica :lol2: )ale jestem także za uatrakcyjnieniem oferty programowej Cyfry+ przez np.dodanie takich kanałów jak:ESPN America,Paczki MTV+MCM,History HD,NG Wild HD a jeżeli chodzi o TVP HD to i tak pewnie wejdzie w skład oferty Cyfry + :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Cyfra powinna zrobić w końcu mały remanent i pozbyć się co niektórych stacji. W innych krajach to normalne zjawisko (kiepskie kanały są zastępowane ciekawszymi stacjami). Jeśli chodzi o mnie, to do odstrzału powinny pójść np. kanały Chello Zone, Hallmark i Movies24 (za skandaliczną jakość techniczą... może groźba usunięcia tych stacji z oferty podziałałaby stymulująco na NBC Universal...). Animal Planet można by zastąpić dużo ciekawszym Nat Geo Wild (wolę prawdziwe dokumenty o dzikich zwierzętach niż durnowate reality show o psich i kocich fryzjerach). Poziom tematycznych Discovery też dramatycznie spada z roku na rok (oryginalne Discovery Civilisation, Discovery Travel&Adventure, Discovery Science z okresu 2002/2003 były o niebo lepsze od tego, co serwuje się dzisiaj). Czy nie lepiej zostawić tylko podstawowy Discovery (+ ewentualnie dodać jeszcze Discovery HD) a resztą powymieniać na History Channel / Nat Geo Wild / Travel Channel czy dokumentalne Viasaty (w przeciwieństwie do Discovery, programy na Viasatach nie są przerywane co kwadrans reklamami).

 

Może czas też skończyć z dorabianiem na boku (kosztem abonentów i zapchanych transponderów) i zakończyć współpracę z Tele5/Polonią1/Edusatem/iTV (ewentualnie znaleźć sobie "atrakcyjniejszych" partnerów - nadawców FTA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ nPiotr, Cyfra niczego nie powinna. To, iż tych nie lubisz kanałów Chello Zone czy Hallmark Channel nie oznacza, że wszyscy myślą podobnie. Każdy z tych kanałów ma swoich wiernych widzów. Masz wybór, oglądasz, to co chcesz, ale nie możesz nikomu nic narzucić.

 

@ koziol84, nie muszę Cię znać, aby wiedzieć kim jesteś, gdyż Twoje posty wszystko mi mówią :> . Poza tym myślisz, że Ty jeden za Cyfrę tyle płacisz :?: . Są ludzie, którzy Cyfrze płacą więcej niż Ty. Kolejną kwestią jest to, że możesz nie wiem ile płacić, ale wymagać nie masz co, bo i tak nikt Cię jako abonenta nie wysłucha. Tak jest, było i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ nPiotr ale się rozpędziłeś z tymi kanałami. Hallmark niech zostanie,ale te z paczki Zone ... faktycznie nie do oglądania. Brakuje porządnych np. Travel z polskim audio, History i .... może Polsat :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bloo411: Po pierwsze niczego nikomu nie narzucam (jakbyś przeczytał uważnie to dostrzegłbyś takie zwroty jak "a może powinna" czy "jeśli chodzi o mnie"). Co do Hallmarku/Movies24 -> może warto byłoby trochę "ponegocjować" z NBC Universal przy następnym przedłużaniu umów (niech zostaną, ale po spełnieniu pewnych warunków). Czas, żeby operatorzy trochę odważniej dopingowali producentów kanałów do poprawy jakości technicznej a nie kupowali wszystko jak leci (jakieś standardy emisji powinny obowiązywać). Zresztą to samo można byłoby odnieść do jeszcze kilku producentów (np. SPI) ;-)

Miejsca na transponderach nie ma za wiele (a do nowych zakupów na Hot Birdzie Cyfra nie jest zbyt skora). Dlatego sądzę (oczywiście to moja opinia, możecie się z nią zgadzać lub nie), że może czas bardziej racjonalnie dysponować tymi zasobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ofertę programową Cyfry+ to myślę że jest najlejlepiej dobraną ofertą wśród polskich platform cyfowych .I jakaś wymiana kanałów myśle że nie wejdzie nigdy w gre.Także każdy znajdzie teraz cos dla siebie.Moim zdaniem zdecydowanie powinni poprawić jakość niektórych kanałów a nie je zamieniać na inne.Plus ulepszać tą ofertę która jest obecnie :mrgreen: Podam tutaj przykład kanału ZoneRomantica.Jest w lipnej jakości ja go w ogóle nie oglądam ale zapewnę są jakieś babcie które siedzą i tłuką telenowelki :mrgreen: tak samo np.jest z innymi kanałami tematycznymi :D ja osobiście oglądam kanały Discovery ale się wkurzam bo są naprawdę w bardzo kiepskiej jakości :!: Ciekaw jestem co nam zaoferuję teraz Cyfra+ ,jakie kanały???Może czeka aż skończy się umowa polsatu z bbc???BBC HD miał już dawno pojawić się w ofercie PC i jak na razie się nie pojawia :D Być może BBC też czeka na koniec umowy z PC.Ale poczekamy i zobaczymy jak to bedzię.Kanały muzyczne na rynku polskim są beznadziejne może warto by naprawdę wprowadzić kanał MCM i paczkę MTV???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...