Skocz do zawartości

karta TT-budget S-3200 hdtv w komputerze


marek75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem moze ktos pomoze plis kupilem karte z wejsciem na modul cyfra pierwszy problem to zrywa mi obraz przy c+hdtv obraz na AMD athlon 64 x2 dual 5000 i karta x1800

drugi problem na oprogramowaniu z pudelka wer1.0.7.7nie wyszukuje wszystkich kanalow z hotbird a na nowszym 1.0.7.9 z netu nie dekoduje 4 ech canalplus w tym c+hdtv epg dziala i inne kanaly cyfry dzialaja

 

pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam!

 

Zmieniłem system z XP prof na Windows 7 Professiona 64 bit.l. Mam DVB Viewer Pro V 5.0.0.0 (legal) i dwie karty: karta SAT - TechnoTrend TT-Budget S2-3200 (BDA) + Common Interface na PCI i kartę DVB-T - Pinnacle PCTV HYBRID PRO STICK 340E. Zaraz po zainstalowaniu wszystko było OK - bez instalacji zewnętrznych kodeków, tylko systemowe. Musiałem zaktualizować DirectX 11 o wersję DX 9. Byłot tak, że z kanały z DVB-T chodziły OK zarówno HD jak i SD, natomiast na karcie DVB-S była pikseloza i przyciny, choć było OK. Próbowałem już HD Pack 2.4 i HD Pack 2.7, ale nic nie dało. Próbowałem różnych sterowników - BDA i WDM. Ciągle takie same efekty.

Zainstalowałem, więc ponownie czysty system i teraz bez żadnych kodeków oprócz systemowych jest tak samo karta DVB-T - OK, karta TT-Budget S2-3200 - lipa :/ - pikseloza i przyciny. Instalacja antenowa (z obrotnica DiseqC 1.2) jak najbardziej sprawna w 100%, bo dzielą ja z innym dekoderem SAT.

Czy powinienem przy instalacji sterowników zainstalować również i pozostałe składniki - TT-Viewer 2.4.0 (03.12.2013) oraz TT-BDA-Data version 1.4.4.2 (16.01.09)?

Jak sobie z tym poradzić? Czy już w ostateczności można będzie zainstalować Wirtual XP i na nim kartę TT-Budget S2-3200 oraz DVB Viewer Pro V 5 i to będzie działać?

Na XP nie miałem żadnych problemów z tą kartą.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. :smile:

 

Pozdr.serd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, pozostałe składniki nie są potrzebne. Zauważ, że zaraz po instalacji Win7 wszystko było OK. Moim zdaniem problemy po instalacji DirectX 11 to tylko przypadek - DirectX nie jest winny, ani system też nie. Mimo wszystko jeśli udałoby Ci się sprawdzić jeszcze na WinXP to by coś podpowiedziało. Jeśli na XP nie ruszy - karta padła (zbieg okoliczności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...