Jump to content
DiegoPL

Odstąpienie od umowy przedłużonej przez telefon

Recommended Posts

Witam! W tamtym tygodniu zadzwonił do mnie pan z infolinii, który zaoferował mi 15 miesięcy w tym 3 bez opłat, zdziwiłem się, bo myślałem że takie oferty to tylko w DUK'u a to w końcu zwykła infolinia. Jak się okazało te 3 miesiące bez opłat to tylko tyczą się czynszu za dekoder. Śmiech na sali. Umowa ma do mnie przyjść pocztą, ale dostałem też wzór na maila. 

 

Jest tam zapis 

Abonentowi przysługuje prawo odstąpienia od dokonanej zmiany warunków Umowy Abonenckiej, bez podania przyczyn, poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej w terminie 10 (dziesięciu) dni od dnia otrzymania potwierdzenia zmiany warunków Umowy Abonenckiej. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie nie przysługuje Abonentowi, który dokonał zmiany zakresu świadczonych usług przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, jeżeli Cyfrowy Polsat - za zgodą Abonenta - rozpoczął świadczenie Usług zgodnie ze zmienionymi warunkami Umowy przed upływem wyżej wskazanego terminu.
 

Czyli wychodzi na to, że po otrzymaniu listu mogę od razu drukować wypowiedzenie i wysyłać do centrali ? Trochę gubią mnie te zapisy 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...