Skocz do zawartości

Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Kiler napisał(a):

Rozumie przesłanie. My mamy przenosić każdy jeden post, bo jesteśmy moderatorami i do kosza to możemy tylko wrzucić post z linkami do lewych treści. Według Ciebie post jest merytoryczny, ale napisany w złym temacie to musi zostać, a regulamin wtedy nie obowiązuje. Sam przeniosłem masę postów, ale są tacy co potrafią zgłosić swój post i poprosić o przeniesienie, bo dyskusja poszła w kierunku offtopicu. Niczym się nie lansuje tylko nie mam obowiązku jak każdy inny moderator przenosić każdego postu. Jak Ci się moja praca nie podoba to zgłoś to do administracji, a nie piszesz posty zarzucając mi lenistwo i niewłaściwą pracę.

Jeśli dyskusja jest merytoryczna, po prostu ciekawa to tak, macie przenosić każdy jeden taki post do odpowiedniego tematu bo jesteście moderatorami. Wasza rola to nie tylko wyrzucanie każdego postu nie na temat do kosza. Nie odbierz tego w żadnym wypadku za atak. Możecie oczywiście sensowne dyskusje wyrzucać do kosza ale no trzeba też brać pod uwagę pewien ważny aspekt. To forum umiera śmiercią naturalną i albo będziecie na pewne rzeczy przymykali oko, albo nie. A jak już tak bardzo was regulamin obchodzi, to proszę o ucinanie w zarodku wszelkich politycznych dyskusji. Podobno na tym forum o polityce nie rozmawiamy a tu wręcz jest kilku użytkowników, którzy oprócz takich dyskusji nie udzielają się w żadnych innych.

Wszystko z głową, bo to od was droga administracjo zależy ile jeszcze to forum pociągnie.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...