Skocz do zawartości

Zarobki konsultantów platform cyfrowych


andyg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli płacą minimalną krajową, to się nie ma co dziwić iż ludzie nie chcą u nich pracować...

 

Coś mi się nie chce wierzyć że w Warszawie zarabiają najniższą krajową. Toć ze śmietników można tam podobno więcej wynieść :lol: A to przecież inteligentni ludzie (przynajmniej z takimi miałem do czynienia :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No mnie się nie wydaje, że oni tam zarabiają dużo. Jak ludzie sprzedający C+ zarabiają około 1200zł netto za 12 godzin siedzenia dzień w dzień... Wiem bo znajomy tak sprzedaje, to nie sądzę, żeby konsultanci mieli więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie, ale w stolicy niedużo to chyba min. 2-3 tys do ręki. Chyba że studenci sobie dorabiają na ćwierć/pół etatu to się zgodzę że tysiąc.

----------------------------

żartujesz. tyle to na kwartał chyba - gdybyś chciał sprawdzić to zgłoś się - 8zł (BRUTTOOOO!!!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No to jednak byłem bliższy prawdy :wink: Nic dziwnego, że za takie pieniądze nikt tam nie chce pracować :roll: To bardziej praca dla studentów lub emerytów :? niż ludzi, którzy mają rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie, ale w stolicy niedużo to chyba min. 2-3 tys do ręki. Chyba że studenci sobie dorabiają na ćwierć/pół etatu to się zgodzę że tysiąc.

----------------------------

żartujesz. tyle to na kwartał chyba - gdybyś chciał sprawdzić to zgłoś się - 8zł (BRUTTOOOO!!!!!)

 

Hmmm.. To jeszcze może nam ktoś zdradzi ile zarabiają konsultanci w Polsacie i n-ce?

 

 

Coś nie wierzę w te 8zł brutto. Nie mówię, że zarabiają tam kokosy, ale myślę, że nieco więcej tam zarabiają.

 

Uwierz, ponoć 'wiara czyni cuda'. Może i tym razem uczyni... i konsultanci zaczną zarabiać lepiej.

Jeżeli jest to prawdą, to nie ma nic dziwnego w tym, że dodzwonić sie tam nie można.

W końcu od stycznia wzrosła pensja minimalna... No i trochę ZUS się zmniejszył... zarobią więcej :-)

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z platformami ale w Lublinie jest call center sieci Orange. Przed rozpoczęciem pracy wysyłają wszystkich na szkolenie. BOK pracuje 24h a pracownicy mają system 8-godzinny. Z opinii osób, które tam pracowały atmosfera w pracy raczej nieciekawa a płace małe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja wiem jedno, nie chciałbym nigdy pracować w takim miejscu jak call center... Poza tym taka praca jak już wspominałem jest głównie dla studentów i/lub emerytów... To jest korzystne dla firm, ponieważ dzięki temu tną koszty zatrudnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że praca jest prosta jak drut. Tylko męcząca. 95% userów tego forum mogło by zacząć "od zaraz" :wink: Dorabiają tam głównie studenci i płacą im najniższą krajową, jak mają cały etat :)

 

I przestańcie z tą Warszawą, co tam studentów nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tutaj jest ten temat :P Wchodzę w dział C+ szukam dokończenia rozmowy, - nie ma :P Patrzę w Koszu - też nie ma. Na końcu po przeczytaniu forum zaglądam na HP i jest :P

 

Wczoraj wchodziłem na strony gdzie są oferty pracy i są tam stawki ok. 14-16zł... Nie pisali czy brutto czy netto...

 

Praca jest idealna dla studentów, bo mają dość o[beep]i styl życia (nie będą się przejmować krzykiem dzwoniącego 8) ) i praca wydaje się dość elastyczna...

 

Tak na marginesie - widzicie gdzieś na stronie C+ informacje że szukają pracowników? Kiedyś było to na głównej stronie, a teraz coś znaleźć nie mogę. Może dałoby się zaspokoić naszą ciekawość pisząc wprost do C+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Fiant - w Cyfrowym Polsacie szukają konsultantów do Halo Polsat:

 

KONSULTANT

w Dziale Obsługi Klienta

Warszawa

Nr ref. RKOK/12/07

 

Osoby te będą odpowiedzialne

za profesjonalną, telefoniczną i korespondencyjną obsługę klienta.

 

 

WYMAGANIA:

 

* umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

* dobra dykcja

* elokwencja i elegancja wypowiedzi

* komunikatywność

* punktualność

* sumienność i dokładność

* dyspozycyjność

* mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

 

OFERUJEMY:

 

* możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej firmie

* elastyczny czas pracy

* atrakcyjne formy wynagrodzeń oraz systemy motywacyjne

* współpracę w młodym zespole

* możliwość awansu

 

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

022 212 74 56

lub

przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

rekrutacjaDOK@cyfrowypolsat.pl

z dopiskiem w temacie RKOK/12/07

 

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łubinowa 4a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ta... KFC w swoich ogłoszeniach też podaje 1500zł netto... A jak już złożysz papiery to mówią, że mają dla Ciebie stanowisko ze stawką 900zł brutto :lol: Kumpel chciał dorobić, bo studiuje i go zabili takim tekstem... Ogłoszenia sobie a płace sobie... Dobrze, że ja nie narzekam na zarobki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... KFC w swoich ogłoszeniach też podaje 1500zł netto... A jak już złożysz papiery to mówią, że mają dla Ciebie stanowisko ze stawką 900zł brutto :lol: Kumpel chciał dorobić, bo studiuje i go zabili takim tekstem... Ogłoszenia sobie a płace sobie... Dobrze, że ja nie narzekam na zarobki :P

 

Teraz nie da rady ,bo minimalna krajowa brutto wynosi od 1 stycznia 1126 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...