Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dziś kupić zestaw multiroom SAGEMCOM Hd za 0zł + stronga za 1PLN. Pomimo że kobieta miała 30szt na stoku nie mogła mi nic sprzedać :( Zarządzenie o wycofaniu SD z oferty rzecz święta nic w porównaniu z potencjalnym nowym klientem. Zaproponowała mi drugiego sagemcoma za 149zł podziękowałem po chwili zapoznania się z tym dekoderem w salonie :) No nic poczekamy może coś jeszcze rzucą z okazji "karnawału" bo na razie to się nie popisali za bardzo z ofertą multiroom :(

 

Myślę że PACER PVR za 10zł/mieś + sagemcom za 0zł byłoby dobrym zestawem do multirooma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań opowiadać bajki!

Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia o przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Owszem Philipsy HD są na magazynach ale tylko na wymianę. Dla nowych lub przedłużających - NIEDOSTĘPNE!

 

Akurat owy dekoder wszedł "na przedłużenie" znanemu mi abonentowi, NA BEZPŁATNE UŻYTKOWANIE oczywiście :)

Ja swój natomiast kupiłem w DPGW.

 

Dla nowych i owszem nie ma. :(

 

Philipsy tylko wchodzą na aneksy - na bezpłatne użytkowanie lub DPGW. Tylko w tych opcjach.

Zawsze także można go wynająć.

 

Odnośnie zamówienia, każdy APS może zamówić taki dekdoer, ale sprzeda/wyda go tylko w tych w/w wariantach.

 

Szkoda, że nie zostawili SD za 1zł jako dodatkowych dekoderów, do sypilani, do kuchni, itp... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jest promocja 3x0zł ale tyczy się tylko pakietów podstawowych??

Zależy mi na kanale do wedkarzy i chce zakupić Relaxxx za21zł i go tez będę miał za 0zł przez 3mc?? Czy tylko Optimum z HD Optimum??

 

A i czy jest jakaś oferta dla przechodzących z innej platformy??

 

A i znalazłem oferte na cyfra.tv do 4mc za free a na stronie maja do 3mc juz się gubie z tymi promocjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja obejmuje pakiet C+ Optimum, Optimum, C+ Kompakt i zwykły Kompakt.

 

Najlepszą ofertą jest oferta karnawałowa w chwili obecnej, więc daj sobie spokój z ofertą "przejścia z innej platformy".

 

Kolega Cyfra.tv dobrze pisze, bo miesiąc w którym podpisujesz umowę jest darmowy, tak więc jak teraz podpiszesz umowę to pierwszy rachunek za Cyfrę płacisz w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie? Chciałbym poczekać z zakupem oferty karnawałowej do początku lutego, ponieważ czekam na rozwiązanie umowy z tv "n". Sądząc po nazwie "Promocja Karnawałowa" mniemam, że powinna jeszcze trochę potrwać - co najmniej przez większą część lutego. Czy może skończy się wraz z końcem Roadshow Jedynego Takiego (czy jakoś tak)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...