Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to zniżka na pełne 12 miesięcy jest tylko wtedy jeśli podpiszesz umowę 1-go danego miesiąca. Wtedy umowa trwa pełne 13 miesięcy i ostatni miesiąc jest już pełnopłatny (taki chwyt marketingowy w celu łapanie klientów na pełny rok pod konie roku - listopad za darmo, grudzień 13 miesiąc i 12 miesięcy pełny następny rok) . Nie ma w tym wypadku tzw. proraty czyli pierwszego miesiąca gratis. Jeśli podpiszesz umowę 2-go i dalej to niepłeny miesiąc masz gratis i jest on już liczony jako zniżka a następnie 11 pełnych miesięcy liczy się z kolei ze zniżką a ostatnie dwa są pełnopłatne. W przypadku 18 miesięcznej umowy jest podobnie: 12 miesięcy ze zniżką 25 % (jeśli umowa jest zawarta 1-go a następnie 6 miesięcy pełnopłatnych lub 1 prorata 11 zniżkowych (25 %) i 7 pełnopłatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest gorzej niż w zeszłym roku (25%, 10%PZ, dekodery po 1 zł). Ale poczekajmy, do świąt jest jeszcze trochę czasu :)

 

Ale kto myśli, ten zyska jeszcze więcej. Biorąc promocję w listopadzie za rok znowu obejmie nas promocja świąteczna (umowa skończy się w grudniu). Nie ważne, czy kontunuując przygodę z C+, czy też łapiąc się na promocje CP i N.

Jak podpiszesz umowę w grudniu, to za rok podpisywanie umowy przypadnie Ci na styczeń, czyli już po tych wielkich promocjach będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem promocja, która teraz będzie obowiązywać jest kiepska. Nie ma żadnego znaczenia, że w ubiegłym roku była podobna i że C+ pozyskała wielu nowych abonentów. W tym roku tak nie będzie :( Zastąpili bardzo dobrą moim zdaniem promocję przeciętną, znaną już z ubiegłych lat. Lepiej byłoby gdyby pozostawili dotychczasową. Zapewniłoby sprzedaż na wysokim poziomie.

Liczyłem na inną promocję. Moim zdaniem rewelacyjna byłaby promocja np. 18zł przez 4 miesiące + pro-rata gratis. Opłacałoby się wszystkim, bo przecież to oferta zbliżona do oferty z ub miesiąca dla posiadaczy kuponów z Plus+. A i tak C+ zaoszczędziłaby 100zł bo nie musiałaby oddawać tych 100zł wprowadzającemu. Tak więc musiałoby się im opłacać

To mój 1 wpis, ale mam nadzieję że ktoś się nad tym zastanowi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta swiateczna promocja jest duzo lepsza i zamierzam zaraz znowu wypowiadac umowe i z niej korzystac.Strace na tym w porownaniu z ubieglym rokiem 5%,ale zyskuje 30% przez caly rok w stosunku do normalnej oplaty.W moim przypadku jest to ok 40zl/mies.Zyskuje wiec duzo wiecej niz przy innych promocjach,takze tej ostatniej.Inne dla mnie nie maja sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan dotyczacych tej promocji.

Otoż chciałbym się dowiedzieć ile wyniesie mnie zakup cyfry jesli brałbym w nowej promocji na 13 miesiecy pakiet podstawowy + opcja canal plus.

Za dekoder Strong SD rozumiem zapłace 79 zł, a za antene i aktywacje 1zł.

Jesli chcialbym wziac drugi dekoder i splitter w przyzwoitych cenach na allegro to co mi polecacie(tak do 300zł). Czy oprocz splittera i drugiego dekodera bedzie mi cos jeszcze potyrzebne aby moc ogladac cyfre na 2 tv w domu?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...