Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj we wszystkich ofertach na 19 miesięcy nastąpiła zmiana sposobu rabatowania pakietów 8)

 

Do tej pory w umowie mieliście podaną stałą cenę przez cały okres umowy (np. Canal+ Optimum 78 zł), od teraz jest podawany rabat kwotowy (np. Canal+ Optimum z rabatem 21 zł od ceny standardowej przez okres 19 mies) co oznacza brak gwarancji ceny pakietu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta dla klientów przechodzących od innego operatora i nie ma nic wspólnego z konsolą :-) Po drugie nie ma takiego pakietu jak Prestiż HD, jest tylko pełna oferta Cyfry+ za 168,90 zł składajaca się Canal+ Optimum i wszystkich dodatków :-)

Przyznasz, że nazwa "pełna oferta" jest oszukaną ofertą? Nie zawiera Hustlera itp., więc raczej nie jest pełną ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj we wszystkich ofertach na 19 miesięcy nastąpiła zmiana sposobu rabatowania pakietów 8)

 

Do tej pory w umowie mieliście podaną stałą cenę przez cały okres umowy (np. Canal+ Optimum 78 zł), od teraz jest podawany rabat kwotowy (np. Canal+ Optimum z rabatem 21 zł od ceny standardowej przez okres 19 mies) co oznacza brak gwarancji ceny pakietu :?

To jest najgorszy news jaki słyszałem na temat promocji co najmniej od marca tego roku. Myślałem, że C+ zmieniła w końcu podejście do rabatów, a tu widzę wielki come back %..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi, sam się nad tym zastanawiam. I znów będzie tłumaczenie ludziom, przy ewentualnej podwyżce, że mieli list, w którym było o zmianach, a abo jak zwykle stwierdzi, że nic nie dostał (ciekawe, bo jak zapytam o rachunki to tak, dostał). Nawet pół roku po zmianie... (tak, tak nawet w październiku przychodzili tacy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj we wszystkich ofertach na 19 miesięcy nastąpiła zmiana sposobu rabatowania pakietów 8)

:?

 

Może mi ktoś wytłumaczyć jaką "logiką" kieruje się Cyfra wprowadzając taką zmianę? Przecież to strzał w kolano, każda zmiana cennika będzie upoważniała abonentów do rozwiązania umowy bez kary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co innego intryguje. Czy ta zmiana znowu została wprowadzona bo tajemniczej ankiecie czy jak? Przecież dla nowego klienta łatwiej "przyswoić" stała cenę niż zastanawiać się ile to się zyska w stosunku do "normalnej". Jak takie rzeczy się dzieją i wracają do tego co było i było gorsze to jednak powoli się zastanawiam co będzie się dziać po fuzji. Żeby nie było, że nie uczą się na własnych błędach i będą je powielać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi, sam się nad tym zastanawiam. I znów będzie tłumaczenie ludziom, przy ewentualnej podwyżce, że mieli list, w którym było o zmianach, a abo jak zwykle stwierdzi, że nic nie dostał (ciekawe, bo jak zapytam o rachunki to tak, dostał). Nawet pół roku po zmianie... (tak, tak nawet w październiku przychodzili tacy).

Tu nawet nie chodzi o zmiane cen (w cenniku) tylko o to, ze znowu dostanie ktos 50 % rabatu na np 9 mscy i po 9 mscach robi raban ze ceny C+ podnosi. A wszystko jak wół napisane jest w aneksie. I potem jest "ale popisalam umowe na 23 zł a nie na 46 zł (kompakt) - złodzieje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma planów rabatowania jak kiedyś, że pakiet za 50% ceny a potem normalnie :D Stała cena przez cały okres minimalny sprawdziła się i nadal tak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że chodzi o to:

teraz płacisz 100zł abonamentu z 50% rabatem ; jest podwyżka abo z 100zł do np 120zł, więc płacisz uwzględniając rabat 60zł

nowe zasady: teraz płacisz 100zł abonamentu z 50zł rabatem ; jest podwyżka abo z 100zł do np 120zł, więc płacisz uwzględniając rabat 70zł

Szykuje się podwyżka jak nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keers: Już we wszystkich nowych umowach na 19 mies. drukuje się rabat kwotowy, ale w aneksie masz tabelkę obejmującą wszystkie pakiety tzn. że w przypadku podniesienia pakietu masz zachowane wszystkie promocyjne rabaty jak przy podpisywaniu umowy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mam zamiar podpisać umowę w cyfrze, po wstępnym zorientowaniu się w ofercie wybrałem canal+start z multiroom, biorę na pół z dziewczyną, cena to 43zł pakiet + 10zł multiroom. No i mam zamiar skorzystać z promocji dla abonentów innych telewizji, czyli wychodzi że 3 pierwsze miesiące będę miał "za darmo" ale umowa wtedy na 23miesiące. Które z dekoderów (2) polecacie wziąść (najchętniej bym chciał je kupić a nie wypożyczać), z tego co sie dowiedziałem jeden mam mieć za 99zł a drugi mógłbym mieć za 1zł ale używany. Jak myślicie warto poczekać na promocję świąteczną bo wybitnie mi się nie spieszy i kiedy zazwyczaj taka promocja wchodzila - w grudniu dopiero czy wcześniej? ta oferta którą przedstawiłem jest korzystna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...