Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nikt nigdy nie miał możliwości zakupu dekodera PVR :( Jedynie może zgłosić kradzież lub całkowite zniszczenie i płaci karę za utratę sprzętu 800 zł :? Ale kupić nie może w żaden sposób :D

 

Na aukcjach są dekodery wyłudzone na tzw. "słupów" czyli osoby które podpisują umowy za przysłowiową butelkę a potem zaraz oddaja je paserom :-(

 

 

@cyfra.tv

chyba pojęcia Ci sie pomyliły

jak wyłudziły ?

 

ktoś kto ma możliwość kupna dekodera kupuje

a następnie może sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

...

dekodery 2x po 1zl + 2x aktywacja 99zl

...

Jakie dekodery proponujecie? I czy jest jeszcze jakiś gratis od zamówienia przez internet?

Pozdrawiam

 

Tylko nie daj się (jak ja) złapać na ten badziewny dekoder HD = SagemCom DSI87, bo:

1. Zapomnij na chwilę obecną o współpracy ze spliterem.

2. Gniazda USB i LAN są obecnie tylko dla ozdoby.

3. Możesz spodziewać się przykrych niespodzianek = patrz moje posty w innym wątku dot. tego złomu.

 

Za to teraz jako Multiroom dają 2 niezależne karty (nie trzeba latać po mieszkaniu co kilka godzin).

 

Warto podzwonić i poszukać Philipsa, bo SagemCom nadaje się w/g mnie... tylko pod pociąg :>

'Umoczyłem' 199 zł za 2 szt i końca tej awantury nie widać: http://windows.sos.pl/dsi87.htm

 

W grudniu płaciłem za pierwszy dekoder 1zł+99 aktywacja, za drugi dekoder 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odwiedziłem aps dzisiaj. Brak rachunku nie stanowi problemu wystarczy umowa z innej platformy co mnie niezmiernie ucieszyło. Pace sd są i pewnie się na nie zdecyduję ale sprzedawca zabił mi klina może warto wziąć starego Pioneera 1630 bo też są a pracują z innymi kartami. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć "podzwonić". Tych Philipsów po prostu już NIE MA. Trafienie na niego to jak piątka w totolotka. Po prostu zdarza się.

Miałem dokładnie taką samą sytuacje. Chciałem podpisać umowę na multiroom z Philipsem HD (z wykupieniem za 199zl). Zadzwoniłem do wszystkich APS w Nowym Sączu i wszędzie poprosiłem o kontakt tel jeśli pojawią się te dekodery. Po 3 dniach zadzwoniła miła Pani z Centrum Cyfry że oto przyszły Philipsy i zaprasza po odbiór. Z tego co się dowiedziałem to jeśli mają dekodery przyjść do konkretnego miasta to w pierwszej kolejności do Centrów Cyfry, potem do zwykłych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos do kiedy bedzie dostepna promocja dla nowych abonentow ktorzy przechodza od konurencji czyli

3 miesiace za darmo i pakiety taniej (130zl za maksymalny)

 

pytam bo 4 marca konczy mi sie polsat (dostali kopa z powodu bbc) a sprzedawca cyfry powiedzial ze do konca miesiaca jest i tak za darmo czyli gdybym podpisal w nowym miesiacu (dokladnie od 2 marca) to wyjdzie lacznie 4 miesiace gratis

 

pytanie czy jeszcze bedzie ta promocja bo jak nie to musze podpisac teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja mama będzie miała nadal multiroom za 1zł, dla pewności możesz sprawdzić umowę. Ja podpisywałem umowę na początku lutego i mam w niej zaznaczone, że multi jest za złotówkę przez cały okres minimalny. A co do Ciebie, to już zależy co wynegocjujesz, trudno przewidzieć co Cyfra będzie oferować za dwa miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...