Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dzwoniłem na infolinie i informacje na stronie są inne niż na infolinii

chciałem wziąść pakiet optimum i c+ do tego multiroom na 25 miesięcy i 2 dekodery strong, i na stronie jest info ze mogę je wziąć za 1 zł + 1 zł aktywacja, czyli 4 zł, a gostek mi mówi że to tak nie ma, że 2 strong jest 49 zł , to w końcu jak jest ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Strong do umowy bez dodatkowej opcji premium (C+, HBO) jest za 49 zł, jeśli podpisując umowę dobierzesz C+ lub HBO masz go za 1 zł :D Drugi dekoder do Multiroomu bez względu na wybrany pakiet to zawsze 49 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie. Pakiet Prestiż HD+ przy umowie na 19 miesięcy 50% taniej przez 12 miesięcy to całkiem dobrze wygląda. A obecna promocja na pakiet Start nie jest już tak dobra, jak była przez ostatnie 2 miesiące... Moim zdaniem ta promocja najgorzej wypada dla pakietów Kompakt (HD) i Optimum (HD), czyli tych, które są najczęściej wykupowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja nie jest taka tragiczna.

Problem w tym, że większość osób patrzy na nią z perspektywy zeszłorocznych promocji. A w porównaniu do zeszłorocznych to obecna wygląda blado.

 

Ale jeśli przyjrzeć się szczegółom i rzeczywistym kosztom, to nie jest tak tragicznie. Dość tanie dekodery na własność, tani multiroom. Średni koszt pakietu Kompakt to 35pln, a Optimum to 49pln, OptimumHD 64pln/mc. To przy umowach na 19mcy. W Nce ceny samych pakietów też kuszą, ale jak się przyjrzeć szczegółom, to jedyny plus dla Nki to ilość kanałów HD od najniższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rigidigi

n-wielka rewolucja ~ OptimumHD (* - IMHO!)

n - 13 miesięcy ; 48zł / mies ; tuner = 48zł aktywacja, 0zł / mies

C+ - 25 mies (tak jest na stronie) ; ~67zł / mies ; tuner = 99zł aktywacja, 17,6zł/mies

 

A teraz co do (*). Różnica jest ~26kanałów na korzyść C+, ale... :

Polsat News (+)

Superstacja

Polsat Film

Movies 24

13th Street Universal

Zone Romantica

Orange Sport

Extreme Sports Channel

ESPN Classic

Planete (+)

National Geographic (+)

History (+)

Crime & Investigation Network

Travel Channel (+)

Zone Reality

Polsat Café

Polsat Play

Kuchnia.tv (+)

Domo.tv

Club TV

AB Moteurs/Chasse & Peche

Polsat JimJam

ZigZap

Mini Mini

Trace TV

 

z powyższej listy raptem 6 stacji byłoby *mnie* od biedy szkoda, przy czym nawet dla nich jest alternatywa/spory wybór (poza Planete/NG/Kuchnia.tv) i dlatego nie widzę sensu przepłacać dosyć słono za te kilka kanałów... Nawet zakładając, że C+ była by na ten sam okres umowy (13 mies) to przy powyższych średnich cenach jestem 526,8zł do przodu... a tu trzeba być prawie dwa razy dłużej!

 

Ergo - jak dla mnie obecna promocja *JEST* tragiczna. Pewnie nawet Polsat wypada cenowo lepiej, ale tam też są tylko chore umowy na dziesiątki miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rigidigi

n-wielka rewolucja ~ OptimumHD (* - IMHO!)

n - 13 miesięcy ; 48zł / mies ; tuner = 48zł aktywacja, 0zł / mies

C+ - 25 mies (tak jest na stronie) ; ~67zł / mies ; tuner = 99zł aktywacja, 17,6zł/mies

 

A teraz co do (*). Różnica jest ~26kanałów na korzyść C+, ale... :

(...)

 

Ergo - jak dla mnie obecna promocja *JEST* tragiczna. Pewnie nawet Polsat wypada cenowo lepiej, ale tam też są tylko chore umowy na dziesiątki miesięcy...

 

Optimum HD mimo mniejszej ilości kanałów HD w stosunku do nki jest o wiele bogatszy programowo. Te 26 kanałów to nie są wszystkie "na korzyść C+". Zapomniałeś o bardzo wartościowym kanale jakim jest Ale Kino.

 

Co do oferty to zależy co kto lubi. Ostatnio znajomy mnie się pytał co wybrać i jak się zapytałem jakie kanały najczęściej ogląda to wymienił właśnie te które są na wyłączność w Cyfrze. Co z tego, że N jest tańsza jeśli gościu nie miałby co oglądać bo interesuje go tylko History, Ale Kino, Planette, National Geographic i Mezzo.

 

Polsat wypada cenowo lepiej jeśli chcesz kupić sam familijny hd, lub ewentualnie zależy Ci na kanałach sportowych polsatu. Nka wypada cenowo lepiej, jeśli chcesz mieć dużo opcji filmowych premium w niskiej cenie. Cyfra jest po prostu droga bo wg. mnie jest najbardziej uniwersalną (najbogatszą ofertą programową) i widocznie nie zależy im na konkurowaniu ceną.

 

Ja wybrałem Cyfrę bo zależało mi na ofercie filmowej. Nka i Polsat jest tańsza ale nie ma Canal+ na którym osobiście dla siebie znajduje dużo ciekawych pozycji do obejrzenia. Do dokumentów wystarczy mi Planette, History i NGC (mimo wszystko poziomem przewyższają Discovery kilkakrotnie). Generalnie co kto lubi.

 

Co do obecnej promocji to faktycznie jest tragiczna, chyba, że weźmie się pełną opcję lub tą najniższą. Wtedy ma to jeszcze jako tako ręce i nogi. Średnio miesięcznie 85zł za Optimim HD to dość wygórowana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...