Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można wywnioskować, ze po tych rabatach które cyfra obecnie serwuje,że tak łatwo nie odpuszczaja swoich stałych klientów - skrajny przykład ja.

Bo dostając komfort z canal + w cenie ok 50 zł /jak dla mnie jedna z ciekawszych ofert na rynku TV SAT/ nikt chyba już nie myśli o przejściu do konkurencji np. do polsatu w której porównywalnie w tej kwocie nic ciekawego /oprócz polsatu sport/ sie nie znajdzie......

przewaga cyfry bo mają czym kusić klientów, czego nie mozna powiedzieć

o polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do mojej promocji - to po 4 miesiącach mam chyba jeszcze 1 miesiąc za pół darmo a potem już normalnie - z tym, że ja i tak muszę rozwiązać umowę w grudniu bo wtedy kończy mi się roczna umowa i główna zniżka -25% (i 10% za polecenie zapłaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam prośbę do osób orientujących się w promocjach C+. Mam zamiar w najbliższych dniach kupić cyfrę z pakietem prestiżowym,czy wiecie w jaki sposób zrobić to najkorzystniej? Na stronie Cyfry jest oferta w której można zostawić swoje dane i konsultant oddzwania aby przedstawić ofertę. Czy w tym wypadku otrzymuje się lepszą ofertę niż bezpośrednio w salonie sprzedaży? Pamiętam także że swego czasu któraś z dużych sieci, Vobis lub Germanos oferowała jakieś bonusy których w zwykłych salonach nie było. Czy opłaca się kupić taniej dokoder przy umowie na 18 miesięcy,czy zapłacić więcej na 12 mc i po 12 miesiącach liczyć na zniżke przy przedłużeniu umowy? Ogólnie jeśli macie jakieś informacje, pomysły jak dostać od Cyfry coś więcej niż standard to będę wdzięczny za wskazówki.

Dzięki i pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@acm1899

 

Wątpliwe, żeby konsultant zaproponował nowemu abo lepszą ofertę niż aktualnie obowiązująca. Ponieważ tu chodzi o abonament Prestiżowy możesz spróbować :wink:

 

Dobrze jest posprawdzać promocję np. w sieci Vobis i BP Partner Club (dla posiadaczy karty BP). Czasami faktycznie jest dobra promocja.

 

Nie wiem o jaki dekoder chodzi, ale zakładam, że o Philipsa HD. W takim razie bierz na 12 m-cy (699 PLN). Przy dłuższej umowie nie jest taniej. Jeśli chcesz korzystać z niego przez okres krótszy niż 46 m-cy lepiej opłaca się wziąć go na wynajem (15 PLN/ m-c).

 

Jeszcze jedno, jeśli umowy masz 12 miesięczne przy końcu każdej możesz liczyć na jakąś atrakcyjną obniżkę za przedłużenia na kolejny okres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie chyba najlepsza promocja jest w sieci Vobis wiec zajrzyj tam i dowiedz sie o szczegoly. Pare stron wczesniej w tym temacie ktos pisal. Najlepiej nowe umowy podpisywac 2 dnia miesiaca gdyz miesiac ten masz za free. Oczywiscie tylko umowa 12 (13) miesiecy gdyz napewno lepiej finansowo na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do niczego ta promocja, skoro trzeba płacić 240zł więcej za dekoder (czyli 20zł/miesiąc wypada). A to już jest miesięczny koszt nie 49zł a 69zł.

 

Lepiej wychodzi się, gdy kupi się taki dekoder za 49zł (o ile można je jeszcze dostać) biorąc abo nawet 59zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W Warszawie w marketach są w ciągłej sprzedazy 8)

 

W naszym punkcie dostepne bez problemu ;-)

 

Jak komus niepotrzebne HD to taki Pioneerek czy Philips za 49 zł to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszecie jest przerazajace :!: Po co Wam te zlomy jeszcze :?: Nie rozumiem :oops: Tak ma wygladac postep technologiczny w Polsce :?: Juz sie nie dziwie,ze Cyfra tak opozniala wejscie HD na rynek :roll: Gdyby nie N-ka dalej byloby sredniowiecze :evil:
Co ty gadasz :?::?::?: SREDNIOWIECZE? cyfra poprostu czekala jak jakaś platforma wprowadzi HD i c+ tak własnie zrobila.Niedlugo n-ka bedzie miala VOD i cyfra tak samo wiec cyfra czeka na to jak N zrobi jakis krok :!: POZDRO

 

PS.bo raczej CP sie nie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...