Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to ciekawe dlaczego dla nowych nie chcą dać takiej promocji...

No coprawda jest promocja z VOBIS, ale tak jakby jej nie było :P

 

Poza tym popieram rozumowanie C+, że nie każdemu dają te zniżki. Skoro są tacy, co zgadzają się płacić 87 zł, to dlaczego mieliby na siłę wciskać im to samo za 61 zł :)

Dzięki temu obie strony są zadowolone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - zaproponowali mi dekoder na własność za 49 zł - Mediasata - i oczywiście 12 miesięczna gwarancja - zgodziłem się, biorę ten dekoder na własność, bo przynajmniej będę miał 10 zł mniej na rachunku i będę widzieć czysto kwotę promocyjną :D:wink::lol: Mam pytanie. No, jeśli teraz posiadam Mediasata na własność, i jak za np. miesiąc zdecyduję sobie wziąć od Cyfry+ dekoder Philips HD to będzie taka możliwość?? Oczywiście nie ma możliwości na wynajem, więc powiedzmy, że rozmyślam nad zakupem na własność. Będzie taka możliwość, abym wziął sobie od Cyfry+ (od dystrybutora) dekoder HD Cyfry+ ?? jak to jest??

Proszę o odpowiedź. Dzięki, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, warto jednak poczekać do świąt...

Tak, rzeczywiście, można na wynajem, pomyliło mi się z opłatą aktywacyjną - zapłacić można było raz, mniej niż na własność, i był spokój, a teraz już tej możliwości NIE MA! :cry::roll::wink: Wielka szkoda, ale cóż...

P.S. Jeśli posiadałem dekoder Mediasat przez prawie dwa lata na wynajem, teraz będę mieć za pare dni go na własność (czekam za dokumentami, które Cyfra+ mi wyśle) to teraz będę mieć go na własność to i tak jak się zdecyduję na dekoder HD C+ załóżmy na wynajem, to będę mieć możliwość go wziąć, mimo to wszystko, tak?

No, pomyślę, ale tak jak ktoś powiedział - lepiej na święta, tak bym zrobił...

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZKS1929, wiem o tym. Nie mogę zejść na niższy pakiet oraz przez 12 miesięcy nie mogę odłączyć CANAL+ premium, bo stracę promocję. W sumie to i dobrze, nie przeszkadza mi to - na niższy pakiet nigdy bym nie chciał zejść, po drugie - cieszę się, że będę mieć CANAL+ przez 12 miesięcy i ponadto Komfortowy i CANAL+ przez 12 miesięcy będę mieć w promocji z 30% zniżką a w dodatku pierwsze sześć miesięcy, promocji, która zacznie obowiązywać od sierpnia br. będę mieć poza zniżką 30% dodatkowo 6 zł zniżki a po 6 miesiącach do 12 miesięcy już sama zniżka promocyjna 30% na Komfortowy i CANAL+, dekoder na własność biorę, czekam za dokumentami, które przyśle niebawem Cyfra. Reasumując, cieszę się, że CANAL+ będę mieć przez 12 miesięcy w dodatku CANAL+ jest uwzględniony w promocji, którą otrzymałem. Bardzo się cieszę, że dostałem tak dobrą promocję, życzę wszystkim takich promocji!! :D:):wink::wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dodatku pierwsze sześć miesięcy, promocji, która zacznie obowiązywać od sierpnia br. będę mieć poza zniżką 30% dodatkowo 6 zł zniżki a po 6 miesiącach do 12 miesięcy już sama zniżka promocyjna 30% na Komfortowy i CANAL+, dekoder na własność biorę,
Top czegos tu nie rozumiem masz ta znizke przez 12 miesiecy czy przez 6 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprawa wygląda tak:

Zniżkę 30% mam przez 12 miesięcy na pakiet Komfortowy i CANAL+

Ale przez pierwsze 6 miesięcy licząc od sierpnia br. mam do zniżki 30% w dodatku 6 zł zniżki na łączną cenę Komfortowego i CANAL+. Czyli tak:

Od sierpnia będę płacić 63,60 zł przez 6 miesięcy, a po 6 miesiącach będzie obowiązywać czyste 30% zniżki już bez zniżki dodatkowej 6 zł czyli będę płacić 69,60 zł (za Komfortowy i CANAL+) i zasada jest oczywiście taka, że przez 12 miesięcy nie mogę odłączyć CANAL+ (no i oczywiście nie będę mógł zejść na niższy pakiet, tylko mogę na wyższy). I dobrze! :D Fajnie, że będę mieć CANAL+ przez 12 miesięcy w promocji, jaką uzyskałem. :wink:

MZKS1929, teraz rozumiesz jak wygląda sprawa??

:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, i jestem szczęśliwy. Bez przesady znów, bo dla nowych abonentów często są bardzo dobre, często lepsze, promocje, a zwłaszcza jakie były na święta Bożego Narodzenia, na nowy rok, na Wielkanoc np. Bardzo dobre promocje dają dla nowych abonentów, i jeśli ktoś zamierza założyć sobie Cyfrę+ to warto czekać do świąt np.

:wink:

P.S. MZKS1929, a obecną promocję dla nowych abonentów, uważasz za dobrą, czy złą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja coś źle liczę, ale mi wychodzi:

58 zł + 29 zł = 87zł

87zł - 30% = 60,9 zł

 

A Ty będziesz płacić 63,6/69,6, czyli... Ty dostałeś 30% zniżki tylko na Komfortowy, a za Canal+ płacisz nadal 29zł.

 

Czyli to nie jest chyba tak jak myślisz:

Zniżkę 30% mam przez 12 miesięcy na pakiet Komfortowy i CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem propozycje podobna jak Sajmon .. tez mam komfortowy z c+ ..

 

25 % znizki na abonament i 30 % znizki na C+ .. obie znizki na caly rok.. dodatkowo 6 pln znizki na pol roku .. wychodzi 57.8 przez pol roku i 63.8 przez druga czesc umowy .. umowa na 12 miesiecy ..

 

 

plus oczywiscie wykup mediasata za 49 pln.. cena moze niezbyt atrakcyjna ale po kiego bulic 10 pln..

 

 

aktualna promocja slaba wiec abonentom proponuje jednak przedluzenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus oczywiscie wykup mediasata za 49 pln.. cena moze niezbyt atrakcyjna ale po kiego bulic 10 pln..

 

Cena jest O.K. Tylko razy, czy dwa w historii C+ Mediasaty były po 1 zł. Ostatni raz w grudniu-styczniu. Pewnie, że lepiej wybulić jednorazowo 49, niż płacić co miesiąc 10 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu obserwuje promocje dla stałych abo za przedłużenie umowy. Muszę wam powiedzieć, że lepiej to chyba nie było. Jak ktoś pamięta, że dali lepiej, to niech napisze.

 

I gdzie są n i CP ze swoimi programami lojalnościowymi? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja coś źle liczę, ale mi wychodzi:

58 zł + 29 zł = 87zł

87zł - 30% = 60,9 zł

 

A Ty będziesz płacić 63,6/69,6, czyli... Ty dostałeś 30% zniżki tylko na Komfortowy, a za Canal+ płacisz nadal 29zł.

 

Czyli to nie jest chyba tak jak myślisz:

Zniżkę 30% mam przez 12 miesięcy na pakiet Komfortowy i CANAL+

 

 

 

Tak, masz tutaj racje, mam zniżkę na Komfortowy 30% a za CANAL+ nadal płacę 29 zł choć dodatkowo do 30% zniżki przez 12 miesięcy mam przez 6 miesięcy jeszcze dodatkowo zniżki 6 zł na opcję CANAL+ i płacę 63, 60 zł a po 6 miesiącach będzie obowiązywać czyste 30% zniżki (za Komfortowy) i będę płacić 69, 60 zł i warunek jest oczywiście taki, że nie mogę zejść na niższy pakiet oraz nie mogę odłączyć CANAL+. Jak dla mnie powtarzam, jest to bardzo dobra promocja, fajnie, że przez rok będę mieć CANAL+ i dzięki zniżce 30% (nie wspomnę już o zniżce 6 zł przez 6 miesięcy dodatkowo) wychodzi mi bardzo tanio Komfortowy i CANAL+. Uważam, że bardzo dobra promocja, a kolega kidd również dostał super promocje, minimalnie lepszą od mojej. Ale na pewno nie będę narzekać. Promocja bardzo dobra, życzę wszystkim takich promocji. CP i N mogą się uczyć od C+ ofert promocyjnych, bo u nich nie jest z tym za miło i bogato, czy dla abonentów przedłużających umowę czy też dla nowych abonentów zwłaszcza w wszelkich okresach świątecznych :!: Pozdrawiam

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jeszcze większej konkurencji? :shock: Mamy 3 platformy. Niektórzy twierdzą,że o jedną za dużo. Przy większej liczbie platform, nie byłoby co oferować klientom, nie ma tylu atrakcyjnych kanałów. Już teraz jest z tym problem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...