Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba czytać regulamin/umowę/aneks do umowy (warunki promocji) między wierszami i to co w tekście... ZE ZROZUMIENIEM.

...i jak to nikt nie mówi? A JA?!!!

 

Znam nawet przypadki, że dystrybutorzy specjalnie nie dodają HBOHD, żeby nie było awantury za te trzy miesiące, a efekt jest taki, że dzwonią ludzie (co NIC nie kumają) do CTA i robią awanturę, że im HBO HD nie działa.

...a to przecież dla ich dobra :>

 

Nie jestem przekonany czy masz rację. Tak się składa, że przeczytałem umowę i właśnie był to jeden z trzech punktów co do których miałem wątpliwości. Dystrybutor nawet zadzwonił do przedstawiciela regionalnego na Łódź i z nim osobiście rozmawiałem. Przedstawiciel powiedział, że cyfra wyłączy tylko HBO, zostanie C+, również C+ HD, ale jeśli chce być pewny to mam w ogóle nie włączać HBO. Dystrybutor próbował napisać umowę od nowa, niestety nie dało się zamówić C+ bez HBO. Pokazywał mi komputer, wyświetlało się że "pakiet niemożliwy do zrealizowania" czy coś takiego.

Jak nie będzie tak, jak obiecywali to będzie to zwykłe złodziejstwo i oszukiwanie ludzi ze strony Cyfry i tyle.

 

A ile jest czasu na rozwiązanie umowy? Dystrybutor mówił że dwa dni, ale nie wiem czy nie więcej według przepisów polskiego prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przy zamawianiu pytałem dwukrotnie Panią czy na pewno nie stracę zniżki na C+HD i zapewniono mnie, że nie dodatkowo Pani dzwoniła do jakiejś swojej szefowej, która to potwierdziła,argumentowała to tym,że jest odpowiedni kod promocji, który to reguluje. Ponadto jak by tak sie sugerować w 100% regulaminem to mogliby cofnąć rabat na zwykły C+. Jak wyłączą mi C+HD przeboleje to ale moje zaufanie do firmy na początku współpracy mocno się zachwieje także nie wiem czy na dłuższą metę będzie się im to opłacało bo takich jak ja będzie bardzo wielu. Swoją drogą to te ich regulaminy to tragedia bardziej pomieszać to ich już chyba nie mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przy zamawianiu pytałem dwukrotnie Panią czy na pewno nie stracę zniżki na C+HD i zapewniono mnie, że nie dodatkowo Pani dzwoniła do jakiejś swojej szefowej, która to potwierdziła,argumentowała to tym,że jest odpowiedni kod promocji, który to reguluje. Ponadto jak by tak sie sugerować w 100% regulaminem to mogliby cofnąć rabat na zwykły C+. Jak wyłączą mi C+HD przeboleje to ale moje zaufanie do firmy na początku współpracy mocno się zachwieje także nie wiem czy na dłuższą metę będzie się im to opłacało bo takich jak ja będzie bardzo wielu. Swoją drogą to te ich regulaminy to tragedia bardziej pomieszać to ich już chyba nie mogli.

 

Wiesz, przy tworzeniu tych regulaminow mysle ze kluczowe bylo to zeby masowo klienci nie wykorzystywali roznych bonusow, potem je wymawiali, itd. Ostatnio na satkurierze ktos niepelnosprytny chcial rozwiac umowe po dostarczeniu tv ktory zamierzal sprzedac za rynkowa cene ;) wiec nie dziwie sie ze sa rozne uwarunkowania, ale fakt , moglyby byc mniej skomplikowane zeby sprzedawcy i konsultanci nie wprowadzali ludzi w blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zachwalać tu n-ki bo sam w końcu wybrałem Cyfre ale u nich regulamin każdej promocji dostępny jest przez internet i co najważniejsze wszystko jest tam jasno i przejrzyście opisane a w Cyfrze nawet sami pracownicy nieraz nie wiedzą co i jak.

 

Regulamin jest skopany i niejasny aż do bólu jeśli ktoś nie miał doczynienia z Cyfrą wcześniej to prawda, ale oni tak mają już kawałek czasu a ludzi jak widać przybywa. To co psuje regulamin naprawia oferta pakietowa i już dawno przez te ich umowy wielu pokazało by im plecy odchodząc do konkurencji ale za taką cenę takiej oferty programowej u nas próżno szukać. Koniec końców umowy super przejrzyście napisanej (jak podobno u konkurencji) nie będziesz czytał przez te 12-18 miesięcy a programy i ich zawartość merytoryczno-rozrywkowo-sportową przez te miesiące będziesz zgłębiał więc jednym pozostanie super umowa innym super program w za te same pieniądze oczywiście. Nie wiem jak będzie w tym roku z tym C+ HD - może się zaiste okazać, ze po straszeniu i objaśnianiu super zagmatwanych umów jednak zostawią C+HD po wyłaczeniu HBO - rok temu wszyscy bowiem wie[beep]i że po wyłaczeniu HBO nie będzie wcale C+ (sic!) sam juz w to wierzyłem a stało się inaczej i to przemówiło do mnie bardziej przy przedłużeniu niż super jasna umowa innego operatora u którego dotychczas tvn turbo był razem ze sportem a prózno szukać D travel tam gdzie być powinien -(obecnie poprawili to jednak dając wszystkie pakiety w niższej cenie trzeba uczciwie powiedzieć). Reasumując wszystkim, którzy mają "pechowy" wpis odnośnie premium w umowie i maja uzasadnione podejrzenia, że skończy się to wyłaczeniem C+HD po wyłaczeniu promocyjnego HBO zalecałbym kontakt w miare nieprzerwany z Cyfra w celu wyjasnienia i pozytywnego rozwiązania sprawy - tym zaś, którzy dostali takie zapewnienie przy podpisywaniu umów/aneksów - robić to ze zdwojoną siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "przedłużając" umowe przez telefon specjalnie pytałem 2x czy strace jakieś zniżki przy odłączaniu hbo po 3 miesiącach ,

wspominając,że czytałem w internecie...itd

i 2x razy otrzymałem odpowiedz ,że nie

wszystko jest nagrane, zapisałem date i godzine rozmowy,

nastepnego dnia zadzwoniłem jeszcze raz (nie działały mi fimboxy) i przy okazji zapytałem jeszcze raz czy nie strace zniżek po odłaczeniu hbo,

odpowiedz ta sama - nie

zobaczymy

specjalnie sie nie przejmuje bo zastanawiałem się nad pozostawieniem hbo,

wyniesie mnie to 79zł, tyle płaciłem do tej pory za podstawowy z c+ i 2x hd,

teraz za tą sume mam dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "przedłużając" umowe przez telefon specjalnie pytałem 2x czy strace jakieś zniżki przy odłączaniu hbo po 3 miesiącach ,

wspominając,że czytałem w internecie...itd

i 2x razy otrzymałem odpowiedz ,że nie

wszystko jest nagrane, zapisałem date i godzine rozmowy,

nastepnego dnia zadzwoniłem jeszcze raz (nie działały mi fimboxy) i przy okazji zapytałem jeszcze raz czy nie strace zniżek po odłaczeniu hbo,

odpowiedz ta sama - nie

zobaczymy

specjalnie sie nie przejmuje bo zastanawiałem się nad pozostawieniem hbo,

wyniesie mnie to 79zł, tyle płaciłem do tej pory za podstawowy z c+ i 2x hd,

teraz za tą sume mam dużo więcej

 

 

Skoro az trzy razy dostales zapewnienie od roznych osob ze znizek nie stracisz na wypadek odlaczenia HBO to najwyrazniej tak bedzie, jezeli specjalnie uwypuklales te kwestie to musieli to dokladnie sprawdzac. Swoja droga dobry wariant dostales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedz miałem telefon z Cyfry,ze starą promocją podstawowy z Canal + za 29,9zł przez 18 miesięcy,gdy chciałem do tego Filmbox gościu powiedział 39,9zł przez 18 miesięcy.I w tedy kategorycznie zrezygnowałem z cyfry,Czy ktoś dostał podstawowy z Canal+ i Filmbox za 29,9zł.

 

I jeszcze co gość powiedział ze przedłużam na okres próbny 1 miesiąca,i mogę w ciągu 30 dni zrezygnować.

 

Wkurzyła mnie oferta Podstawowy z Canal+ oraz Filmbox za 39,9zł za tyle to mogę sobie podpisać nową umowę u dystrybutora łaski mi nie zrobił.

 

Myślałem ze mi zaproponują Podstawowy z Canal+ i Filmbox za 29,9zł

no cóż za 5 dni wypadam z gry i ani grosza już nie zapłacę(kończy mi się umowa).

 

Czy dorzucić paczkę Filmbox to tak wiele ,nie to nie bay bay Cyfro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedz miałem telefon z Cyfry,ze starą promocją podstawowy z Canal + za 29,9zł przez 18 miesięcy,gdy chciałem do tego Filmbox gościu powiedział 39,9zł przez 18 miesięcy.I w tedy kategorycznie zrezygnowałem z cyfry,Czy ktoś dostał podstawowy z Canal+ i Filmbox za 29,9zł.

 

I jeszcze co gość powiedział ze przedłużam na okres próbny 1 miesiąca,i mogę w ciągu 30 dni zrezygnować.

 

Wkurzyła mnie oferta Podstawowy z Canal+ oraz Filmbox za 39,9zł za tyle to mogę sobie podpisać nową umowę u dystrybutora łaski mi nie zrobił.

 

Myślałem ze mi zaproponują Podstawowy z Canal+ i Filmbox za 29,9zł

no cóż za 5 dni wypadam z gry i ani grosza już nie zapłacę(kończy mi się umowa).

 

Czy dorzucić paczkę Filmbox to tak wiele ,nie to nie bay bay Cyfro.

 

 

Ja przedłużyłem umowę z cyfrą na takich warunkach

 

- okres minimalny 18 miesięcy

- Pakiet Podstawowy + za 29 zł przez cały okres umowy

- Opcja Premium Canal + 100% rabatu przez 18 miesięcy

 

Mi te warunki wystarczą.. :jupi:

A jeżeli chodzi o filmboxa to rzeczywiście nie ma tam za bardzo co oglądać no ale to już wedle gustu :D

 

A no i jeszcze jeżeli cyfra daje ci opcje Canal + gratis to możesz liczyć na to że jak zamówisz sobie Orange Sport to zaoszczędzisz 4 zł/mies bo tak kosztuje 14zł/mies a jeżeli masz opcje Premium Canal+ to dostajesz go za 10zł/mies.

 

Ja na twoim miejscu nie odchodził bym z Cyfry bo o jakieś kilka kanałów FilmBox nie opyla się odrzucać dobrej oferty ale to już twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 29.90 zł to masz Powitalny+, a nie Podstawowy+. Ale Filmboxy dawali do każdego gratis.

 

Ale to przy przedłużeniu umowy a przy podpisaniu dostajesz korzystniejsze warunki 8)

A z resztą poco komu Filmbox jak będzie miał Canal+ i Canal + Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki 1680 No to sobie idź i podpisz, standardowa cena tego pakietu to 88 zł, więc dostajesz ponad 50% rabatu i jeszcze niedobrze

 

Chyba ci kompletnie odbiło jaka cena standardowa,dawne ceny cyfry nie wrócą bo N ma stały pakiet za 48zł.

 

w pakiecie podstawowym oprócz paczki Canal+ jest samo G... ,dlatego mi zależy na Filmboxie.Lepszy rydz niż nic.

 

A jak nie to bez platformy da się wyżyć i kasa w portfelu zostaje. :lol2:

 

Po to mam rozum ze na lada g.... się nie skusze

nie lepiej dać Canal+ z Filmboxem lub Orange Sport za 29,9zł .Ja pakietu podstawowego kompletnie nie potrzebuje,a płacić za kanały których nie oglądam nie mam zamiaru.Mam telewizje na kartę i pakiet podstawowy dla mnie jest zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jakby Ci dali w tej cenie Prestiżowy+HD :crazy: Za te pieniądze to bardzo dobra oferta, bo masz całą paczkę C+ w tej cenie. Ale Ty jesteś jak widać z tych, co to daj im palec, a dalej wiadomo. Chcesz mieć Filmbox'y to podpisz nową umowę, wyjdzie Ci średnio tyle samo a będziesz miał Filmbox'y na których i tak nic nie ma ciekawego. Albo lepiej przejdź do N, dostaniesz nowy pudłorekorder, i będziesz płacił tylko 48PLN/m-c, bo przecież lepiej płacić 48PLN niż 29PLN za kanały, których nie oglądasz, zawsze to kasa w portfelu zostaje. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mars28 ale ten pudło rekorder drogo kosztuje a ja mam Stronga który jest szmelcem mało to miałem z nim problemów.Porównujesz ofertę u nich masz Eska TV najlepszy kanał muzyczny od MTV Polska to mi się z.... chce masz Bumerang najlepszy kanał z kreskówkami.

 

Ja tylko mówi ze w moim przypadku ta promocja jest dla mnie nie korzystna

 

Multipakiet z samym Canal+ mogę dokupić kiedy chcę i to z umową na rok a nie 18 miesięcy

po za tym jak mi wygaśnie umowa w środku roku to jest drożyzna w platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...