Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jeżeli to co mówicie okaże się prawdą to będą mógł podpisać aneks (telefonicznie ) na dobrych warunkach

bo dziś zadzwoniłem pod 22 310 45 65 " Dział Uczymaniowy Cyfry+ " umową obecną mam do końca 04/10r. I okazało się że mogą już przedłużyć w Lutym br. i stara umowa bedzie do końca wspomnianego miesiąca a nowa będzie liczona od wiosny czyli krócej o miesiąc i pan powiedział takie coś "im dłużej tym lepsza oferta dla państwa do usłyszenia do Lutego czyli 9 dni tylko "

a chcę na nowy aneks :

 

komfortowy + Z Canal+ {stała Cena}

Opcje HD Gratis znaczy darmo :lol2:

Opcja Filmbox Darmo

Dekoder 50% taniej

 

umowa na max 18

 

już 3 razy przedłużam umową

 

1 raz sierpień 2007 umowa na 13 rabat na 12 20zł :lol:

2 raz Pażdziernik 2008 umowa na 18 rabat na 10 mies 50% Promocja Urodzinowa

3 raz Luty 2010 ? napiszę jak się dogadam :smile:

 

 

I jestem Z Cyfry+ zadowolony w 90 % brak mi tylko : Boomerang Eska TV D.HD Showcase TVP Historia

po tym co napisałeś, widać że opanowałeś do perfekcji sztukę negocjacji z cyfrą. Jesteś mega świadomym konsumentem. Szcacuneczek kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się dziś z działem utrzymania abonenta umowa kończy mi się 4.05.2010

zaproponowali mi następujące warunki na przedłużenie umowy

 

umowa 18 miesięcy

 

Komfortowy 50 % taniej przez 11 miesięcy 31,95 później cena normalna 63,90

Canal + 50 taniej przez 18 miesięcy 14,95

C+HD gratis na 18 miesięcy

5xHD gratis na 18 miesięcy

wyajem dekodera HD philips dsr który mam już 18 miesięcy grafis

 

 

wychodzi to tak iż przez 11 miesięcy płacę 46,90 a od 12miesiąca do końca umowy 78,90

 

stara umowa skraca się o 4 miesiące

 

 

w chwili obecnej płacę 93,80 za podstawowy, canal+ , opcja canal + hd oraz opłata za dzierżawę dekodera.

co o tym sądzicie ??

 

Pozdrawiam

 

 

wychodzi 60zł miesięcznie czyli wynajem dekodera płacisz 10 zł miesięcznie a nie gratis. Porównując obecne "dooładowanie" bowiem na 18 miesięcy to 49.9 przez 18 miesięcy w tym

 

komfortowy

canal + (HD)

5xHD

Filmoxy

HBO kilka mięsięcy

a jeśli chcesz PVR do dodatkowo 10 zł czyli wychodzi jak u Ciebie 60 zł miesięcznie przez 18 miesięcy (nie liczyłem groszy ale rożnice to właśnie grosze jakieś )

 

Swoją drogą warto dokładnie liczyć - dają rózne zniżki to na miesiąc to na 9-11 itp niby gratis cos tam (jak PVR) a jak policzysz dokładnie to wychodzi, że gratis jest tylko na papierze a średnia wychodzi jak wychodzi bez gratisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spróbowałem ostatni raz dać im szanse

ale zadzwoniłem na 22 310 45 46 ( infolinia 0 800 nie mogła mi pomóc :wink: )

zapytałem od razu czy mam zrezygnować czy moge liczyć na jakąś fajną promocje (umowa do kwietnia)

konsultantka zaproponowała mi komfortowy z c+, fimboxami, wszystkie hd na 18 misięcy za 49,9zł,

dodatkowo hbo na 3 miesiące z bezproblemowym odłączeniem w kwietniu , (pytałem 2x czy nie starce zniżek)

cena obowiązuje od lutego, wszystkie programy działają od dzisiaj (wcześniej miałem podstawowy)

oprócz filmboxów, nie działa żaden, jak nie ruszą do jutra to zadzwonie,

w ica mam je w pakiecie,

podsumowując udało mi sie dostać to co chciałem, ale dzwoniłem od grudnia :D

tak więc zostaje na kolejne 1,5 roku i jestem zadowolony :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś argument za tym, że lepiej w punkcie niż przez telefon?

Możliwość przeczytania, sprawdzenia i ewentualnej modyfikacji warunków PRZED podpisaniem umowy/aneksu. Po moich przykrych doświadczeniach z konsultantem oszustem/fujarą (niepotrzebne skreślić), o ile w ogóle zdecyduję się na kolejną umowę, to wyłącznie w punkcie.

 

Dokładnie. W punkcie dostajesz wydrukowaną umowę do ręki i spokojnie czytasz co masz podpisać. Przez telefon Ci naściemniają, a w aneksie przychodzi co innego. I odwołuj się jak nie masz dostępu do nagrania. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś argument za tym, że lepiej w punkcie niż przez telefon?

Możliwość przeczytania, sprawdzenia i ewentualnej modyfikacji warunków PRZED podpisaniem umowy/aneksu. Po moich przykrych doświadczeniach z konsultantem oszustem/fujarą (niepotrzebne skreślić), o ile w ogóle zdecyduję się na kolejną umowę, to wyłącznie w punkcie.

 

Dokładnie. W punkcie dostajesz wydrukowaną umowę do ręki i spokojnie czytasz co masz podpisać. Przez telefon Ci naściemniają, a w aneksie przychodzi co innego. I odwołuj się jak nie masz dostępu do nagrania. :roll:

Możesz dostać stenogram z tej rozmowy. Wystarczy (w ramach reklamacji) zażądać/poprosić o taki dokument.

Przez telefon możesz zawsze dopytać o kluczowe kwestie, konsultant nie ma prawa wprowadzić Cię w błąd (bo rozmowa jest nagrywana), a jeśli Cię wprowadzi (co łatwo udowodnić, bo rozmowa jest nagrywana) otrzymujesz pozytywnie rozpatrzoną reklamację. Udowodnij teraz pracownikowi dystrybutora, co mówił - najważniejsze jest co podpisałeś... ile tu już było pisane, dystrybutor nie dołączył 5xHD... a mówił, że będzie (szczególnie ciekawe przypadki, kiedy dekoder HD odebrano po miesiącu od podpisania umowy i wtedy ZONK) a nie ma!

No ale to moja SUBIEKTYWNA opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się dziś z działem utrzymania abonenta umowa kończy mi się 4.05.2010

zaproponowali mi następujące warunki na przedłużenie umowy

 

umowa 18 miesięcy

 

Komfortowy 50 % taniej przez 11 miesięcy 31,95 później cena normalna 63,90

Canal + 50 taniej przez 18 miesięcy 14,95

C+HD gratis na 18 miesięcy

5xHD gratis na 18 miesięcy

wyajem dekodera HD philips dsr który mam już 18 miesięcy grafis

 

 

wychodzi to tak iż przez 11 miesięcy płacę 46,90 a od 12miesiąca do końca umowy 78,90

 

stara umowa skraca się o 4 miesiące

 

 

w chwili obecnej płacę 93,80 za podstawowy, canal+ , opcja canal + hd oraz opłata za dzierżawę dekodera.

co o tym sądzicie ??

 

Pozdrawiam

 

Zaproponowali Ci b dobre warunki, nie ma co sie zastanawiac. Moim zdaniem lepszej opcji teraz nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli Cię wprowadzi (co łatwo udowodnić, bo rozmowa jest nagrywana) otrzymujesz pozytywnie rozpatrzoną reklamację. Udowodnij teraz pracownikowi dystrybutora, co mówił - najważniejsze jest co podpisałeś...

No i właśnie mija 22 dni od przyjęcia reklamacji ... coś długo szukają tej taśmy prawdy :-) O stenogramie nie wiedziałem, a można nawet dostać kopię nagrania na nośniku :shock:

Co do podpisywania w punkcie - zakładam umiejętność czytania ze zrozumieniem (i ewentualnie dopytaniem) warunków umowy. Poza tym zawsze jest chyba 48 godzin na rezygnację.

Każda opinia jest subiektywna i każdy wybiera taki 'kanał dystrybucji' umów, jaki mu akurat pasuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą warto dokładnie liczyć - dają rózne zniżki to na miesiąc to na 9-11 itp niby gratis cos tam (jak PVR) a jak policzysz dokładnie to wychodzi, że gratis jest tylko na papierze a średnia wychodzi jak wychodzi bez gratisu.

 

Wiadomo że trzeba wszystko dokładnie przeliczyć nim się podpisze umowę:)

 

No ale i tak porównując te warunki teraz z tym co było przed promocją świąteczną jest naprawdę dużo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ta promocja to jedna wielka ściema?

na stronie

http://www.cyfraplus.pl/09_pro_promocje ... ientow.htm

wyraźnie jest napisane że w promocji ze stałymi cenami mamy komfortowy plus dodatki za 49+10 za dekoder na filmbox i opcje HD na 18 miesięcy

ale jakoś dziwnie już na stronie

http://konfigurator.cyfraplus.pl/doladowanie

po wybraniu opcji jak na obrazku na komfortowy z dodatkami na 18 miesięcy nie wyskakuje 18 miesięcy tylko jakoś dziwnym trafem 13

Czy to po prostu ściema w reklamie ładnie 18 a jak wchodzimy głębiej czytaj konkretnie nagle 18 zamienia się w 13

 

Bardzo by było miło gdyby wypowiedział się ktoś z cyfry zaglądający na forum (a co wy o tym sądzicie?)

 

nadmienię iż kończy mi się umowa z CP i zastanawiam się czy N czy Cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+: Nowe promocje - stała cena z Canal+

Łukasz Szewczyk, 7 grudnia 2009, godz. 20:09

TAGI: Cyfra Plus

We wtorek (8 grudnia 2009 roku) satelitarna platforma cyfrowej telewizji Cyfra+ wprowadza nowe promocje dla osób, które przez cały okres promocji chcą płacić stały, niższy abonament w pakiecie z Canal+.

Cechą charakterystyczną nowych promocji

Cyfry+ jest stała, niższa cena wybranego abonamentu przez cały okres umowy na 18 lub 13 miesięcy. Pakiety oferowane są w paczace z abonamentem Canal+.

 

Opłaty

abonamentowe przedstawiają się następująco: pakiet

Powitalny+ z Canal+ za 29,90 zł (umowa

na 18 miesięcy) lub 34,90 zł (umowa na 13 miesięcy); Podstawowy+ z Canal+ za 39,90 zł lub 44,90 zł; Komfortowy+ z Canal+ za 49,90 zł lub 54,90 zł. Dodatkowo klient otrzymuje darmowy dostęp do kanałów HD i FilmBox przez cały okres umowy oraz HBO i HBO Digital przez 3 miesiące (przy umowie na 13 miesięcy) lub 5 miesięcy (przy umowie na 18 miesięcy).

 

W sprzedaży pozostają także wszystkie dotychczasowe promocje z rabatem 50 procentowym oraz telewizorem za 1 zł.

 

Aktualizacja:

- Ceny dekoderów (sprzedaży i wynajmu) zgodne z pozostałymi promocjami, czyli: wynajem dekoderów SD/ PVR HD - 10 zł miesięcznie; na sprzedaż: Sagem SD 1 grosz, pozostałe SD 79 zł.

- Promocja stałego abonamentu wraz z Canal+ nie obejmuje umowy dwuletniej. W przypadku umowy na 24 miesiące klient może liczyć na abonament z rabatem 50 proc. przez 11 miesięcy, rabat 50 proc. na Canal+ przez cały okres

umowy, telewizor za 1 zł, darmowy multiroom przy Prestiżowym+ i Komfortowym+ (bez telewizora).

Najlepiej zadzwon na infolinie lub idz do najbliszego punktu sprzdazy Cyfry+ tam dowiesz sie wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak Koledze zamawiałem Cyfrę + to zadzwoniłem pierw do Z.Góry do sklepu ale nie Centrum tam dawali umową na 13 i 20% rabatu na 12 a potem do Warszawy w Celu sprawdzenia na CYFRA+ DZIAŁ TELESPRZEDAŻY i tam dawali to samo także potem jeszcze raz do Z.góry w celu złożenia zamówienia a te internetowe liczydła tzw : konfiguatory mogą się czasami mylić :lol2::shock: PS : Znajomy Jest Bardzo Zadowolony :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...