Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie to powiedzcie mi jak to jest z tymi promocjami cyfry to co trzeba zrobić żeby wziąść pakiet z canal+ za mniej niż 67 zł? naprawdę jest to tak bajecznie proste??

Wyslylasz wypowiedzenie umowy i czekasz na kontakt z ich strony. Zaproponuja ci rabat w wysokosci od 20 do 30% i tak oto masz canal+ za mniej niz 67zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie najwazniejsze są oferty ,,wejściowe'' bo płacenie rok wyzszych rachunków żeby przejść na niższe pod warunkiem kolejnej umowy na rok czyni z człowieka niewolnika

a jeszcze powiedzcie mi jak to jest jeśli przez rok w cyfrze płaciłbym za pakiet podstawowy 38 zł to mogę później przejść po wypowiedzeniu na pakiet z canal+ np. za 50 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ne powiedziałbym, że najważniejsze są oferty "wejściowe", bo ważne jest również co później, będąc już abonentem ze "stażem" możesz ugrać u operatora. Ale i tu "na wejściu" jak poczekasz na dobrą promocję to cena za komfort i C+ może spaść znacznie poniżej 67 zł. Przykładem może być zeszłoroczna promocja przedświąteczna gdzie mogłeś mieć (o ile dobrze pamiętam) 25% zniżki przez chyba 10m-cy + ewentualne 10% za polecenie załaty. Wówczas za komfort z C+ wychodziło niecałe 50 zł (jeśli się mylę to ktoś mnie poprawi). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładem może być zeszłoroczna promocja przedświąteczna gdzie mogłeś mieć (o ile dobrze pamiętam) 25% zniżki przez chyba 10m-cy + ewentualne 10% za polecenie załaty. Wówczas za komfort z C+ wychodziło niecałe 50 zł (jeśli się mylę to ktoś mnie poprawi)

 

Ja właśnie mam teraz tą promocję. Płacę 55 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N zapewnie taki program wprowadzi. CP kieruje sie tylko nowa liczba abonentow a ci obecni niewiele ich obchodza. @richi26 twierdzi ze w tych miastach co bylo Lato z Radiem wiec oferta atrakcyjna i 49zl od 1.X mozna zmniejszyc przez PZ i wtedy kwota spada do 46,50zl wiec calkiem atrakcyjna cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...