Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu obserwuje promocje dla stałych abo za przedłużenie umowy. Muszę wam powiedzieć, że lepiej to chyba nie było. Jak ktoś pamięta, że dali lepiej, to niech napisze.

 

zgadzam się w zupełności. Też nie pamiętam lepszych promocji. Nawet w świątecznej nie było rabatu 30% na C+ (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Za to mnie zdziwili. Miałem zniżkę do dziś. Wymieniłem mediasata na Philipsa HD i wykupiłem opcję C+ HD i NGC HD i co ciekawe nagle nie mam już zniżki. Mam płacić tyle ile wychodzi i nic nie odejmują. Ktoś wie o co może chodzić. Jak tak traktują osobę, która ma full pakiet wraz ze wszystkimi opcjami jakie tylko oferują, to ja im chyba podziękuję za współpracę. Masakra. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę siana im zostawiasz :wink: Zadzwoń na infolinię i wyjaśnij sprawę. Z tego co wiem przez okres trwania zniżki nie można zmieniać zamówionego pakietu i opcji (bo tracisz zniżkę), nie wiedziałem, że to działa jak dokupujesz opcję :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza sie przysłowie, że "kto pyta nie błądzi" a jeśli chodzi o cyfrę to szczególnie.

Tak sie zastanawiam odnośnie promocji z 3 tygodnie temu wysłałem im rezygnacje umowa kończy mi sie 31.07 br. a oni jeszcze nie zadzwonili. Zatanawiam sie juz czy zadzwonią ?,pewnie olali abonenta z 5 letnim stażem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze te promocje maja (++ i (-) ale z tego co mi mówili na infolinii można podnosić pakiet bez strat zniżki

 

Nie pamiętam, żeby podwyżka abo łączyła się z utratą zniżek. W wymianę dekodera też ciężko uwierzyć. Kupujesz od nisz Phila HD za 699 zł, a oni ci ciach po zniżkach?

 

Potwierdza sie przysłowie, że "kto pyta nie błądzi" a jeśli chodzi o cyfrę to szczególnie.

Tak sie zastanawiam odnośnie promocji z 3 tygodnie temu wysłałem im rezygnacje umowa kończy mi sie 31.07 br. a oni jeszcze nie zadzwonili. Zatanawiam sie juz czy zadzwonią ?,pewnie olali abonenta z 5 letnim stażem :cry:

 

A dostałeś już list, że bardzo im przykro, itd, i pod nr tel. czeka na ciebie wyjątkowa oferta? Możesz przyspieszyć bieg wydarzeń i sam zadzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Narazie napisalem im mail, że jeśli nie dostanę tej zniżki, którą miałem to rezygnuję i chyba pomyślę nad jakaś inną platformą. To jest skandal żeby tak traktować ludzi. Najlepsze, że w sklepie wczoraj cały czas sprzedawca mówił, że w opłatach nic sie nie zmieni poza 12zł za obie opcje HD i do wynajmu dekodera dojdzie 5zł, bo do tej pory płaciłem 10zł za mediasata. Ciekawe jak sprawa się dalej rozwinie. Swoją drogą nie będzie mi przykro jeśli okaże się, że będę musiał zrezygnować. Jak tu czytam, że niektórzy mają tak wysokie zniżki to w szoku jestem, a mi nawet te 10% zabrali, gdzie rachunki miałem na poziomie 184zł - 10%, a teraz placę 201 i już bez zniżki. Ciekawe co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dali mi z łaski 5% znizki do grudnia. I to po tym, jak powiedziałem, że nie mam zamiaru na nowo zawierać umowy, tylko jak zrezygnuję to idę do innej platformy. Więc w sumie z wielką łaską mi dali te 5%. W sumie teraz będę płacił około 191zł/m-c. Ciekawe co bedzie pozniej. Narazie zostaje, ale jak w grudniu nie dadza mi wiecej niz 10% to rezygnuje. Zobaczymy co sie wydarzy :wink: Możliwe, że oni te zniżki dają stopniowo coraz wyższe. Jakby mi dali od razu 25% to co byłoby w grudniu. Narazie jeszcze mam nadzieję, że jakoś się z nimi dogadam. A co wy doradzacie, może być nieugiętym i samemu zaproponować te 25%. U mnie powołali się na to, że jestem z nimi od maja 2006 i od razu nie mogą mi dać takiej zniżki. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze te promocje maja (++ i (-) ale z tego co mi mówili na infolinii można podnosić pakiet bez strat zniżki

 

Nie pamiętam, żeby podwyżka abo łączyła się z utratą zniżek. W wymianę dekodera też ciężko uwierzyć. Kupujesz od nisz Phila HD za 699 zł, a oni ci ciach po zniżkach?

 

Ale on niegdzie nie napisal,ze go kupil tylko ze wymienil.Pewnie wiec wzial w dzierzawe,ale to co zrobili to i tak przegiecie.

 

Jak tu czytam, że niektórzy mają tak wysokie zniżki to w szoku jestem, a mi nawet te 10% zabrali, gdzie rachunki miałem na poziomie 184zł - 10%, a teraz placę 201 i już bez zniżki. Ciekawe co:)

 

Ja wiedzac,ze wchodzi N-ka uciekalem z Cyfry przy okazji podwyzki za kanal Kino Polska :).Pozniej wzialem Cyfre z powrotem 2 grudnia-czyli caly grudzien za darmo,25% mniej przez caly rok i 10% mniej za polecenie zaplaty.Tak wiec za komfort z multiplexem i maxpackiem,oraz(zbytecznym)discovery placilem 79 zl.Teraz doszly opcje HD i mam placic 91zl.Jak pisalem upewnialem sie czy tyle bedzie.Powiedzieli ze tak...jesli nie to znowu wypowiem umowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A dostałeś już list, że bardzo im przykro, itd, i pod nr tel. czeka na ciebie wyjątkowa oferta? Możesz przyspieszyć bieg wydarzeń i sam zadzwonić " :)

 

nic jeszcze mi nie przysłali, odczekam jeszcze parę dni no i ewentualnie zadzwonie do nich, choć dzwoniąc do nich mogą dać mniej atrakcyjna ofertę na odczepne, może lepiej wyczekać jest jeszcze trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A co to w ogole za list, bo mi umowa skończyła sie w maju i automatycznie przeszła na czas nieokreślony, ale nigdy żadnego listu, że im przykro nie dostałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem zaskoczony, chyba coś wykrakałem

Dostałem przed chwila smsa z Cyfry

"Drogi Abonencie Przyjeliśmy Twoja rezygnację z usług Cyfry + W związku z tym uprzejmnię prosimy o jak najszybszy kontakt pod specjalnym nr tel. .....

No nie wiedziałem ze nawet smsy juz wysyłają to dzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem to chyba z wrażenia więc wybacz mi Jovik ale wracając do promocji

zadzwoniłem i pani z przemiłym głosem zaoferowala mi jeszcze milsza ofertę:

umowa na 13 miesięcy ostatni miesiac pełnopłatny

przez 12 miesięcy rabat:

pakiet podstawowy: 18 zł - canal + 23 zł

pakiet komfort: 38 zł - canal + 19 zł

Do tego dochodzi jeszcze rabat 10% za stałe zlecenie wiec spoko

chyba docenili mój wieloletni staż

acha wybrałem opcje pierwszą podstawowy z canal+ wychodzi 41 zł -rabat 10% czyli płace 37 zł czyli chyba nie najgorzej prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś najlepszą zniżkę o jakiej słyszałem. Ja w "legendarnej" promocji świątecznej mam komfortowy z canal + za 55 zł. W twojej opcji miałbym to za około 52 zł. Dobrze docenili.

 

Moja umowa kończy się 31 grudnia, więc mam czas.

 

A tak przy okazji, można wziąć komfortowy z Canal + i HBO, czy trzeba brać cale Multipremium (z nędznymi Cinemaxami)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z Cyfry+ i zaproponowała pakiet komfortowy zamiast tematycznego za dopłatą 90groszy przez 4 miesiące. Obecnie miałem pakiet tematyczny oraz Canal+ w promocji świątecznej -25% przez 12 miesięcy. Zdecydowałem się skorzystać z nowej oferty. Sam nie mogę w to jeszcze uwierzyć ale aktualnie mam pakiet komfortowy+Canal+ za 49,30pln !!! CYFREA THE BEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...