Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 zł to jednorazowo więc potem to dla nich czysta strata chyba to jasne. I w dodatku umowę będą mieli ze mną na czas nieokreślony a jak dadzą promocję to umowę przedłużą na czas określony. Ale jak do tego podejdą to najstarsi górale nie wiedzą. Trzeba będzie kiedyś spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że post pod postem, ale cóż :roll: tak wyszło, inna sprawa... w innym czasie..

Jak wiadomo wysłałem wypowiedzenie do Cyfry i na razie oczekuję, ale czy przez ten czas co oczekuję mogę jutro zadzwonić do CTA by skorzystać z tej ''promocji'', bo chcę wziąć sobie CANAL+ premium bo dawno nie miałem, chcę sobie podłączyć do pakietu, raczej mogę, mimo, że wysłałem wypowiedzenie i oczekuję na ich ruch?? Bo wtedy muszę wziąć opcję C+ na dwa miesiące bo jak wiadomo pierwszy gratis, drugi płatny już normalnie. Jak sądzicie??? Mogę spokojnie dzwonić itd??

Proszę o odpowiedzi, co radzicie, co sądzicie :) Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przechodząc obok skelpu Vobis dostrzegłem foldery z promocją z okazji 3 lat sprzedaży cyfry w ich salonach /dokładnie nie pamiętam bo sklep był zamkniety/

Pakiet podstawowy z opcją canal + lub HBO na 12 miesięcy za 49 złotych, wiec chyba nie najgorsza promocja jak na okres letnio - wakacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno dzwonili do mnie z Cyfry+ bym przedłużył umowę na 12 miesięcy. Zaproponowali mi 30% zniżki na mój pakiet komfortowy + z opcją CANAL+ przez 12 miesięcy. Uważam, że bardzo dobra promocja, zgodziłem się, przedłużyłem umowę, dekoder biorę na własność. Jestem zadowolony! :D:):wink::wink:

Bardzo dobra promocja. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...