Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taka oferta przy mojej opcji podstawowy z opcja canal + /HBO w okresie letnim sobie odpuszczę / jak najbardziej może być i jeszcze mam 10% za zlecenie do końca roku to wychodziło by coś ok 43,55 zł więc nie jest tak źle, no ale nie ma co sie cieszyć za wcześnie, co by sie nie mile rozczarować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy mam pakiet Komfortowy + 10 zł/mies. za wynajem dekodera. Obecnie nie mam podłączonej do pakietu żadnej opcji. Czyli reasumując:

Wysyłam wypowiedzenie.

Oni przysyłają list pożegnalny.

Później dzwonią ze specjalną promocją dla mnie w zamian za przedłużenie umowy na kolejne 19 miesięcy.

Tak??

Bo ja nie chcę rezygnować tak naprawdę z C+, jak myślicie, nie skreślą mnie od razu z listy abonentów i nie będą kazali po prostu zwrócić sprzętu do dystrybutora i koniec? Chyba powalczą o to, aby mnie nie stracić i abym przedłużył ofertę w zamian za danie przez C+ promocji dobrej, prawda??? Bo sie boję aby mnie nie odłączyli po jakimś czasie, bez powalczenia z ich strony o to, bym przedłużył umowę dając mi promocję :lol::lol::)

 

Aha i jeszcze jedno. Kiedy zadzwonią później, że mają specjalną ofertę - promocję w zamian za przedłużenie oferty, to czy będę mógł w tym czasie, kiedy będę sie godzić na tą promocję, powiedzieć, że chcę dołączyć opcję CANAL+ do pakietu? I wtedy mieć tą promocję?? I wtedy żeby promocja którą dadzą za przedłużenie umowy obowiązywała moje opłaty - w tym - Komfortowy + 10zł/mies wynajmu dekodera + opcja CANAL+ ?Bo będę chciał dołączyć C+ ale wtedy, kiedy po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia oni zadzwonią i dadzą mi jakąś promocję.

P.S. Wypowiedzenie mogę napisać na komputerze? Czy mogę po prostu sam napisać na kartce?

8):wink::wink: Proszę o odpowiedzi. Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mogę napisać na komputerze? Czy mogę po prostu sam napisać na kartce?

 

Może być i tak, i tak. Ważne, żeby znajdowały się tam nr abo, adres, itd.

 

PS. Chłopie nie utrudniaj sobie tak życia. Jak będziesz do wszystkiego podchodził z takim pietyzmem to będzie ciężko żyć :wink: Na wszystkie twoje pytania userzy już ci właściwie odpowiedzieli, a ty wciąż "dzielisz zapałkę na cztery". Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zawartości tekstu wypowiedzenia, napisanego przeze mnie, nie muszę się rozpisywać, wystarczy zdanie, że chcę zrezygnować z ich usług.. tak?? A powód? nie trzeba pisać prawda?

Dobra biorę się za pisanie wypowiedzenia. Ale bardzo się wkurzę, gdy bez niczego, po jakimś czasie skreślą mnie z listy abo i tylko powiedzą, abym oddał sprzęt do dystrybutora i koniec na tym. Chyba powalczą o mnie, i zaproponują promocję, co nie? Przecież stracić abonenta to dla nich wielka strata..?? Dobra, piszę. Trzymajcie kciuki :lol::lol::lol:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie rzecz ujmując to takie sformułowanie jest błędne gdyż prosi się o jednostronne rozwiązanie a tu trzeba po prostu samemu wypowiedzieć zdaniem typu "wypowiadam umowę z dn. itd., uwzględniając upływ jej okresu minimalnego" lub podobnie.

Zresztą dodam bo to ciekawe, może tylko dla mnie, że takie oświadczenie woli można złożyć w jakikolwiek sposób byleby tylko wynikało z niego w sposób dostateczny czego się chce. Inna sprawa to dowodzenie tego czego się chciało w razie klopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie rzecz ujmując to takie sformułowanie jest błędne gdyż prosi się o jednostronne rozwiązanie a tu trzeba po prostu samemu wypowiedzieć zdaniem typu "wypowiadam umowę z dn. itd., uwzględniając upływ jej okresu minimalnego" lub podobnie.

Zresztą dodam bo to ciekawe, może tylko dla mnie, że takie oświadczenie woli można złożyć w jakikolwiek sposób byleby tylko wynikało z niego w sposób dostateczny czego się chce. Inna sprawa to dowodzenie tego czego się chciało w razie klopotów.

 

Rozwiązywałem umowę w ten sposób, stosują ten zwrot, trzy razy. Nigdy nie było najmniejszych kłopotów. Może się pewnie trafić w C+ jakiś pracownik podchodzący do tego w "filozoficzny" sposób, jednak dotychczas nie spotkałem takiego. Forma "wypowiadam umowę" jest dobra, chciałem ująć to w bardziej grzecznościowy sposób. Jak to dobrze, że na forum są userzy, którzy wytkną mi wszystko, jak tylko nadarzy się okazja :wink: Czuje się bezpieczniej.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jovik

To dobrze że czujesz się bezpieczniej. Cieszę się. Bo najważniejsze żeby nie narobić kłopotów radzącemu się i żeby udzielać porad po skorzystaniu z których ma się pewność, że będzie dobrze a nie tylko b.dużą szansę że nikt się nie czepi.

Jak jednak widać niektórzy zawsze będą mieli pretensje gdy się ich słusznie poprawia. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sajmon

Z reguły najpierw dzwonią, ja tak przynajmniej miałem. Później przychodzi pisemko, że czeka na ciebie "wyjątkowa oferta" i nr telefonu, pod który powinieneś zadzwonić.

 

Edycja Burli: Wykasowałem część posta. To nie czat.

@Burli, to bądź konsekwentny i wykasuj też część posta @Piotra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...