Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra nie jest platformą charytatywną , bo jakby tak robiła to by się zniżyła programowo do CP. Do przeciętnego filmu i sportu przerywanego reklamami.

Cyfra to marka byle dziadostwa drugiego pokroju tam nie ma, a za to trzeba niestety płacić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyzszych pakietow sa dostepne- jesli sa akurat mediasaty lub phile 6010 za 49 zl, zawsze sa w dzierzawe 10 zl do abo na miedcha thompsony, za 699 na wlasnosc hd phile 6201oraz na stoiskach w marketach za 1 zl phile 3010.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Dzwoniłem przed chwilą do Cyfry w sprawie takiej, ponieważ w maju br. wyszła mi umowa z Cyfry. Przeszła teraz na czas nieokreślony. Dzwoniłem, mówiąc, że może chciałbym zrezygnować. Pytałem o promocję jaką mogą dać za przedłużenie umowy. Zaproponowali mi 10 zł zniżki przez 6 miesięcy na mój pakiet bądź pakiet z dowolną opcją dodatkową (to już nieważne). Mam pakiet Komfortowy + 10 zł/mies. za wynajem dekodera. Proponowali 10zł zniżki przez 6 miesięcy. jak sądzicie, dobra propozycja? Czy mogę się spodziewać lepszej promocji???? Czyli jak mam pakiet Komfortowy + 10 zł wynajem dekodera miesięcznie to bym płacił 58 zł (bez żadnej opcji dodatkowej) bo np. z CANAL+ opcją bym płacił wtedy z tą zniżką 87 zł /mies..

Czy mogę się lepszej spodziewać promocji gdy wyślę wypowiedzenie? Na pewno zadzwonią z promocją gdy wyślę wypowiedzenie? Czy od razu bez dzwonienia do mnie, odłączą mi Cyfrę?? Przypominam, ja nie chcę zrezygnować z Cyferki, tylko chcę dobrej promocji, zniżki, ponieważ chcę przedłużyć umowę na kolejne 19 miesięcy. A więc jak wyślę wypowiedzenie to co wtedy??? proszę o porady i pomoc. Dzięki z góry! :wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Przy tak długiej umowie można walczyć o lepszą zniżkę. Wysłać wypowiedzenie i czekać na ich ruch :wink: Jak sie nie ugną to nic straconego, podpiszesz nową umowę, pewnie na lepszych warunkach. 60 zł całej zniżki to nie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci tak nie zaproponuje na zyczenie 20% znizki zejdz na ziemie

 

Ja mam 25% zniżki więc chyba im się to jednak opłaca nie? i mówie żeby zapytał bo chyba warto, jak sie nie zgodzą to napisze wypowiedzenie i wtedy będzie mógł ponegocjować bo zaczną sam do niego dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj 100% zgody z Piotrem, że nikt normalny ne wziął by C+ bez opcji premium, a CP jakie ma niby promocje Pablo? :? bo ja akurat dostałem od C+( i nie tylko ja :D ) bardzo dobra oferte i płace jedyne 56zł :lol:

 

Mianowicie chodziło mi o to aby zapłacić jak najmniej. I tutaj wygrywa Polsat,natomiast za 32 można mieć w N pakiety:

1.Z discovery

2.Filmowy+cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ mają wielkie g..no a nie promocje. Porównajcie sobie zawartość najtańszych pakietów C+ i CP.

 

skoro tak piszesz i zarazem twierdzisz to może wymień choć jakąś promocję dla stałych abonentów które występują w cyfrowym polsacie? ciekawe do jakiego wniosku dojdziemy.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, tak jak powiedział PiotrekJaw - mam przed wysłaniem wypowiedzenia zadzwonić do nich i powiedzieć, że jeśli nie dostanę zniżki wspomnianej poprzednio przez PiotrkaJaw to wysyłam wypowiedzenie i rezygnuję??? Czy od razu wysłać wypowiedzenie??

I jak myślicie, jeśli wyślę wypowiedzenie to będą dzwonić do mnie najpierw czy od razu skreślą mnie z listy abonentów i będą kazać tylko zwrócić sprzęt do dystrybutora i THE END ??

P.S. Wypowiedzenie wysłać jakie? Sam mam napisać na swojej kartce czy jak? Czy muszę iść do dystrybutora i poprosić o formularz rezygnacji - wypowiedzenia? Jak to w C+ jest? Bo ja do tej pory spotykałem się ze składaniem wypowiedzeń w taki sposób, że muszę iść do salonu i dają formularz. Tak miałem np. w Orange rezygnując.. :)

Proszę o odpowiedzi :wink:

 

EDIT: Jakby co, Abonentem C+ jestem 19 miesięcy i właśnie to 19 miesięcy minęło w maju, wyszedł mi okres umowy, którą właśnie podpisywałem w 2005 roku na 19 miesięcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłasz list polecony ze swoim adresem oraz nr abonenta do cyfry z informacją ze rezygnujesz z ich usług i to w zupełności wystarczy.

Ostatnio sam do nich wysłałem bo jestem w podobnej sytuacji co kolega Sajmon. Swoją drogą kolega sajmon za same posty pod adresem cyfry to powinien już dostać co najmniej 20% raatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...